Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 2. 2016 11:49

Ale on přece nechce službu Premier, on chce kreditku World. :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2016 12:13

Zase nevyužij situace, že? Třeba se chytí. :D (Nechytí, ale to už holt někteří nechápou.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2016 12:15

Patrik je kvalifikovanej až-až. Ale jeho znalosti nebudou s ČS asi moc kompatibilní.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 2. 2016 12:26

Česká spořitelna píše:Dobrý den, kreditní karta World se opravdu zřizuje jen klientům Blue. Pokud splňujete kritéria pro vstup do služby Premier, rádi Vám zařídíme schůzku s Premier poradcem. Informace o této službě získáte zde: http://www.erstepremier.cz/banka/appman ... c_7770.xml V případě zájmu nám uveďte Vaše telefonní číslo, zavoláme Vám a schůzku domluvíme. Jindra D.

Podmínky pro Premier splním levou zadní. Ale při poslední návštěvě na Budějovické mi řekli, že vracecí kreditku k této službě vydat nelze (klidně i bokem k současným kartám), jinak bych tu Premier měl hned, ta je schopna mi aspoň něco nabídnout, Blue nemá nic, co by mi nedal nějaký bezplatný účet.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2016 12:53

PatrikChrz píše:... Blue nemá nic, co by mi nedal nějaký bezplatný účet.


S tím bych tak nesouhlasil. Služby jsou sice +/- stejné, ale ten hřejivý pocit, že máš účet za 400,-, ti bezplatný účet neposkytne.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2016 12:55

Jo, to by mě dokázalo rozehřát. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 15. 2. 2016 13:28

Já dnes kolem 9:00 volal na 800207207 a tam mi řekli, že KK World lze vydat i bez Blue. Když to stihnu z práce, zajdu dnes u nás na pobočku a dám vědět. Servis 24 (=internetbanking) je prý zdarma a vedení je za 39,- Kč/měsíc.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 2. 2016 13:40

To spíš mysleli KK Odměna - ta má totiž vedení za 39 Kč měsíčně... U KK World v Blue je vedení totiž zpoplatněno 59 Kč měsíčně...

Obzvlášť volals-li zákaznickou linku ČS a nikoliv Blue (800 400 700) určitě neočekávej správné informace.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 15. 2. 2016 14:24

Volal jsme na telefon uvedený u KK World:
http://www.csas.cz/banka/appmanager/por ... =HP_banner
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 15. 2. 2016 19:12

zeptej se tady v chatu dole v diskuzi ( tlačítko komentáře pod textem), odpovídají tam do 20 minut

http://www.blue.cz/karty/kreditni-karta-world
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 15. 2. 2016 20:12

...vymazal jsem původní příspěvek: Volal jsem tam a vše je úplně jinak, tedy jsem zrušil už objednanou schůzku na pobočce
http://www.csas.cz/banka/appmanager/portal/banka?_nfpb=true&_pageLabel=kreditni-karta-world&from=csas_ob&utm_source=csas&utm_medium=banner&utm_campaign=kk_world&from=HP_banner
se tváří, že je pro všechny, ale není. Proč si to nedaj jen na Blue :oboze
Naposledy upravil Bond2 dne 16. 2. 2016 10:58, celkově upraveno 1
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 16. 2. 2016 10:44

Takže opravdu KK World je pouze součástí programu Blue. Jelikož to tu čte i zástupce ČS tak naplno musím říci, že tak nevzdělané a tupé zaměstnance, kteří ničemu nerozumí nemá snad žádná banka v ČR. Na http://www.csas.cz/banka/appmanager/por ... =HP_banner nic o Blue není, na obrázku KK nápis "Blue" není. (Ovšem na http://www.blue.cz/karty už je, takže ten první odkaz je hezky klamavá reklama.) Včera mi v 9:08 i v 15:46 dva různí pracovníci na infolince potvrdili, že daná KK World není součástí Blue a že je tam jen měsíční polatek 69,- nebo 49,- Kč. Tak chvátám na pobočku, tam další "porod". První zaměstnankyně o KK Wold snad nikdy neslešela, volá do Prahy, tam jí řeknou, že to dělají privátní bankéři, tak odejde na 10 minut do 1. patra. Pak se vrátí, řekne že to je asi součástí Blue. Tak se zeptám kolik to stojí. Zase volá do 1. patra, čekám dalších 5 minut. NIc se nedozvím. Pak si mě pozvou do 1. patra, privátní bankéřka 5 minut mluví zbytečně o Blue, snažím se jí přerušit, že nechci Blue, ale KK World za 69,- Kč/měsíčně a Servis24 zdarma. Ceník sama nezná, pak si na mě nechá kontakt, že mi do 3 dnů zavolá, že se pokusí něco zjistit. Pane bože, to ani "privátní bankéří" nic přesně nevědí o svých produktech a možnostech!!??? Takže opět jsem se utvrdil, že s ČS už nikdy nic na věčné časy.

... a teď mi volali z pobočky, jestli mám u nich dneska schůzku, že si chtějí potvrdit čas.
Tak jsem jim řekl, že už jsme byl u nich včera a nic jsem nedozvěděl o KK World, tak se mi omluvili, že to je omyl. :roll:
Naposledy upravil 07Petr dne 16. 2. 2016 10:59, celkově upraveno 1
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 16. 2. 2016 10:52

U mně to bylo velice podobný. Naprostá tragédie.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 16. 2. 2016 11:08

Dobrý den,
velmi mě mrzí, pokud jste se na pobočce setkali s podobným přístupem. Prosím, pošlete nám do soukromé zprávy, na jaké pobočce se vám to stalo (a kdy). Velmi rád se postarám o to, aby se podobná situace už nemohla nikdy opakovat.
Zároveň se postarám o úpravu vámi uváděného odkazu na webu.

Jak jsme i tady na fóru opakovaně uváděli, KK World se skutečně sjednává pouze jako součást BLUE. Sleduji tady ale velký zájem o tuto kartu, a pokusím se pro vás udělat maximum. Dejte mi však chvíli strpení.

Předem děkuji!

S pozdravem

Ctibor Jappel, ČS
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 2. 2016 11:29

Česká spořitelna píše:...Velmi rád se postarám o to, aby se podobná situace už nemohla nikdy opakovat....


No, nekladete si malé cíle. :-) Skoro bych řekl, že se jedná o úkol hodný Sysifa.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků