Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 11. 2019 10:18

ano, bohužel je to tak..
klient, který toho dělá jen o trochu více než, že mu na účet přijde výplata a odejdou 3 trv. příkazy (případně se snaží aktivně využívat různé bonusy), je nucen vyzobávat z více ústavů drobky, co jsou lepší než u konkurence
u ČS je to momentálně (obávám se, že ne na dlouho) tr. kreditka
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 11. 2019 10:45

minarjo píše: sjednání plně online po telefonu pro ty, co u ČS mají George


Jak se sjednává kreditka online? Nikde v Georgeovi nic nevidím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 11. 2019 10:55

Spíš po telefonu než online. Někdo tu, mám pocit, psal, že kreditku sjednal po telefonu a na závěr podepsal ?smlouvu? v Georgovi.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 11. 2019 10:57

Aha, "online po telefonu", už rozumím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 18. 11. 2019 12:43

Dostanu při schválení KK automaticky a bezplatný přístup do IB George?

-- 18. 11. 2019 12:47 --

Dostanu při schválení KK automaticky a bezplatný přístup do IB George?
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 11. 2019 15:42

Ano omlouvám se za nejasnost, to co píše @drkarel o sjednání jsem zde psal já :). Kdo má online bankovnictví George (nebo měl Servis 24 a už udělal online konverzi do George), ten může celou kreditku sjednat po telefonu a smlouvu v George pak online přes SMS nebo George klíč (dle nastavení) podepsat, proto to mé nejasné sousloví "online po telefonu", tedy zcela bez pobočky. Pokud někdo George nemá (nejčastěji proto, že žádný jiný produkt u ČS nedrží), jsou pak dvě možnosti. Buď jít na pobočku a samotného George si sjednat (a pak kreditka po telefonu), nebo na pobočce udělat naráz George i kreditku osobně, když už tam stejně je nutné jít.
Rozhodně nedoporučuji mít kreditku bez George. Ani ne tak kvůli nutnosti podpisu smlouvy na pobočce, ale zejména kvůli tomu, že pak by nebylo možné využívat bezplatné elektronické měsíční výpisy dostupné právě v něm (a tištěné jsou samosebou dnes už snad všude nemálo placené). Správné pořadí je tedy nejprve George, pak až kreditka, jinak by elektronické výpisy nešlo hned při jejím sjednání nastavit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 18. 11. 2019 22:19

slovicko

berete George jako vstup do bankovnictvi klidne i bez zadneho produktu
(proste takova hola identita)
ano - ne ?

abych se pak nedozvedel ze berete George jako cele MZF
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 11. 2019 00:15

Žádné MZF ani jinou formu běžného účtu ČS nemám. George může existovat s libovolným produktem ČS bez nutné vazby na běžný účet. Před sjednáním kreditky jsem v ČS měl z minulosti jen podílové fondy a s nimi tedy George (migrace z dřívějšího Servis 24), stejně tak ho lze mít jen s kreditkou, tedy žádný balíček produktů obsahující běžný účet fakt není pro George podmínkou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 25. 11. 2019 09:49

jinak kreditka od ČS se splaci hezky, porad jsem tu cetl o dobe zauctovani penez na kreditce(jinych komercnich bank a instituci), ale moje zkusenost jsem poslal pekne pri pondelku 0,5kc a 1kc z monety na kreditni ucet u CS a platba je pripsana okamzite.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2019 10:08

Njn, je to sice moloch a jsou tam jenom blbci, ale občas funguje. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod __Pavel 25. 11. 2019 15:33

Tak jsem se dnes pokusil přidat novou KKČS do Curve a buď jsem blbej já nebo se loňská viróza rozšířila z RB do ČS. Karta se po zadání 3DS neverifikuje, jen se blokuje ekvivalent 1£.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2019 16:25

Novou nebo obnovenou? Já v červenci "aktualizoval" obnovenou a bez problémů. Ale už si houby pamatuju, co bylo potřeba.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod __Pavel 25. 11. 2019 16:45

Úplně novou. Je to už docela dlouho, co jsem do CRV přidával nějakou kartu, ale co si ještě pamatuji, tak u HB to chtělo doplnit nějaký kód c-xxxxxx, to jsem musel volat na help, aby mi ho operátorka nadiktovala, ale třeba u RB kreditky stačilo pro přidání jen přepsat kód 3DS. Když dám znovu verifikovat KKČS, opět přijde SMS, opíšu, potvrdím a nic. Tentokrát ani žádná další blokace 30Kč na kreditním účtu. Fakt nevím, bez CRV je mi KKČS na dvě věci.
edit: tak už se mi to povedlo, nevím jestli k tomu pomohlo vypnutí blokada.org
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2019 18:22

Nevím, já mám pocit, že jsem registroval přes ten kód, který se dá hned najít u transakce v Georgovi. A co vím, strhávalo to různě a většinou 1 libru a současně nějakou korunovou miničástku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 11. 2019 21:01

Měl jsem to koncem září než problémů tak jako píše drkarel, tedy Curve udělala testovací blokaci 1 GBP (tu ČS jako nezaúčtovanou uvolnila až za cca 10-14 dní, ale nevadí) a hned pak byla druhá blokace jen kolem 1 Kč s C-xxxx kódem, který se do Curve (z historie blokací v George) zadal a hned bylo ověřeno (ta malá blokace byla uvolněna brzy po ověření karty).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron