Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 8. 2019 17:16

Mám 137 bodů.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2019 17:26

Dekuji Tatarovi a uz shanim jen 8 bodu :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ4R 12. 8. 2019 22:20

Poohlížím se po alternativně Erste Premier - především co se týče vstupů do letištních salonků po světě (Erste jich má 6), máte nějaký tip? ČSOB má u premiového konta jen 4...
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 8. 2019 04:52

Volné vstupy má jen ČSOB (4) a snad (pořád čekám na odpověď) Moneta (snad 3).

KB má sice Priority Pass ale bez volných vstupů (myslím, že á 24 USD), UCB nemá PP vůbec.

Pak je vyšší stupeň (privátní bankovnictví) např. FWR.CZ, ale tam už chtějí opravdu reálně objem spravovaného majetku, nestačí jim jen obrat. Takže si to zaplatíš v poplatcích z investic, atd.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquilas 13. 8. 2019 08:55

Já jen doplním k tomu PP od KB. Už jsem ho využil dvakrát, ale nic mi za to naúčtováno nebylo. Čili možná to na Lounge nějak nezadali, ale kartu tam normálně zadávali, nebo chodí vyučtování hodně zpětně a nebo mi to dala komerčka grátis. Má s tím někdo zkušenost?
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noi2 13. 8. 2019 10:57

Já jednou překročil počet vstupů u ČSOB a naúčtovali mi to až tak tři měsíce poté.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tx999 13. 8. 2019 11:01

aquilas píše:Já jen doplním k tomu PP od KB. Už jsem ho využil dvakrát, ale nic mi za to naúčtováno nebylo. Čili možná to na Lounge nějak nezadali, ale kartu tam normálně zadávali, nebo chodí vyučtování hodně zpětně a nebo mi to dala komerčka grátis. Má s tím někdo zkušenost?

PP se uctuje se zpozdenim nekolik mesicu.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 13. 8. 2019 12:29

PatrikChrz píše:Volné vstupy má jen ČSOB (4) a snad (pořád čekám na odpověď) Moneta (snad 3).


Možnost volných vstupů na PP u Monety jsem nikde neviděl. U kreditek se o PP vůbec nezmiňují a u debetky Gold je to za 32 USD.

3. Členství v programu Priority Pass ročně ✗ ✗ ✗ ✗ ZDARMA

4. Vstup do letištního salónku Priority Pass na osobu ✗ ✗ ✗ ✗ekvivalent 32 USD
plus DPH
(deviza prodej
MMB = kurz
platný pro den
předcházející dni
zúčtování transakce)
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 8. 2019 13:16

Podle HN prodává ČS dodavatele elektřiny a plynu Energie ČS, který je ve ztrátě. Energie odebírá od ČS v současnosti necelých 44 tis. zákazníků. Z původního plánu ČS na poskytování nebankovních služeb včetně mobilního volání a energií tak brzy nezůstane nic.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 13. 8. 2019 15:21

mám 20 bodů, pokud to nějak jde, tak daruju
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Jan 13. 8. 2019 17:22

Možná se teď začnou soustředit na bankovnictví. https://archiv.ihned.cz/c1-66622730-pok ... le-energii
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Jan 16. 8. 2019 09:56

Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 9. 2019 17:58

Zrychlený platby do airbank fungující jen v omezenou dobu nebo na omezenou částku ? Poslal jsem si 100ku a peníze nikde .limit je nák 400 ne ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 2. 9. 2019 18:26

Jo, ale když se jim zdá platba podezřelá, tak ji pozastaví a budou ověřovat telefonicky oprávněnost platby.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 3. 9. 2019 03:35

Okamžité platby z ČS jsou (prý zatím) jen do 100k. Mně vadí víc to, že v době zadávání není jasně vidět, jestli bude okamžitá.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků