Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 12. 2019 05:18

Tak, jak to píšeš a jak to dopadlo, to spíš vypadá, že jsi měl nastavený trvalý příkaz na 17. v měsíci, který už nějakou dobu běžel, a že jsi jen posunul splatnost na 6. v měsíci a udělals to dříve než 6.12., takže se příkaz provedl. Ale netuším, jak vypadá šablona pro trvalý příkaz v Georgovi.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bubocz 9. 12. 2019 07:36

Myslím že jsem se pořád pohyboval v budoucích termínech... No nic, uvidíme jak to dopadne... Každopádně o víc než měsíc trvalý příkaz posunout nejde, na což jsem ještě asi nenarazil (prováděl jsem v RB a FIO)...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 11. 12. 2019 19:01

zas musim pochválit kreditku ČS, neresim zadny dlouhe priovani na kreditni ucet, bonus je vyplacen ihned, krasna provazanost s apkou ib, lidi to je nadhere.
PS: zvedal jsem si limit z 5 000 na 10 000kc a udelal jsem to přes callcentrum a proslo to, prej mam schválenou i vetsi (řekl jsem rychleji ne, nez jsem si vlatne mohl poslechnou co by mi dali)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gelera 12. 12. 2019 21:42

Blby ale je, ze k vypisu se clovek dostane jen pres webove IB. Mailem to neposlou, neumi poslat ani notifikaci emailem, v mobilni aplikaci taky zadna zminka, proste blby.
gelera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubocz 12. 12. 2019 21:54

bubocz píše:Myslím že jsem se pořád pohyboval v budoucích termínech... No nic, uvidíme jak to dopadne... Každopádně o víc než měsíc trvalý příkaz posunout nejde, na což jsem ještě asi nenarazil (prováděl jsem v RB a FIO)...


Tak jsem dnes dostal e-mail z ČS s omluvou, že to opravdu byla chyba na jejich straně a zda potřebuji pomoc s řešením, postavili se k tomu čelem
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 03:50

Už klienti přestali nadávat na george? Zvykli si, nebo je george opraven a vylepšen?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 05:09

Nebo rezignace? ČS mám jen kvůli výhodám, nedovedu si představit mít ji jako hlavní banku, takže George nějak přežiju.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 08:16

Aha, takže je to stále tragedie.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 13. 12. 2019 08:34

Za mne ano...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 18:45

Naštěstí řadu věcí lze řešit s telefonním bankéřem a on pak to jen zašle k elektronickému podpisu SMSkou do George.
Příklad: odkup podílových listů fondů na účet mimo ČS (pro ty co nemají účet v ČS-George to narozdíl od S24 zatím neumí). Zrovna předevčírem jsem žádal přes telefonního bankéře (bezplatná investiční linka ČS), po krátkém hovoru to udělal a po podpisu v George hotovo. Stejně tak sjednání kreditky 2 měsíce zpět. Tedy George sice hodně věcí neumí, ale může sloužit právě k podpisu smluv či žádostí sestavených po telefonu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod stewen11 18. 12. 2019 11:40

Zdravím,

co vím, tak ČS je aktuálně snad jediná banka, která dává vratky po nabití Revolutu. V souvislosti s tímhle mě napadlo, jestli je něco proti něčemu těch kreditek mit vic (prej jsou možný až 4 na osobu). Je to už docela ranec točit 140 000 Kč kvůli bonusu, ale nejhorší, co se může stát je to, že mi bankéř vypovi smlouvu, ne? :D
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 11:49

Ano, mělo by to jít. I když mě odmítli s žádostí o druhou kreditku.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 12. 2019 12:32

Zdeněk měl čtyři, ale taky mu je vypověděli, takže řídit se heslem - nemusí pršet, stačí když kape...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 18:49

A já myslím, že promluvím za nás za všechny, když řeknu: "Nemusí pršet, jen když kape."


(Jáchyme, hoď ho do stroje)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 19. 12. 2019 16:23

Mám právě kamarádku bankéřku, která by byla ochotná si mě vzít pod sebe, ale myslím, že ještě zcela plně nepochopila, proč ty 4 kreditky vlastně potřebuju :-D
stewen11
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků