Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 4. 2016 01:19

Tak. o<:)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Taki 19. 4. 2016 04:30

Náhodou to vydrželo docela dlouho. Se dalo čekat, že to típnou. Hlavně o nic nejde - předpokládám, že to většina z nás má jako koníček a přivýdělek a ne jako hlavní zdroj příjmů.
Navíc Ctibor psal, že tam nějaká odměna bude - třeba něco ve stylu plyšová Půjčka za každých 1.000.000,- Kč utracenych kreditní kartou...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 4. 2016 05:30

Přesně tak. Já budu v podstatě rád, až mi tenhle blázinec skončí. :-) Jen škoda, s KKK jsem počítal do budoucna.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ab84 19. 4. 2016 08:55

Mě překvapuje, že někdo dokáže věřit tomu, že banka ruší bonusy jen kvůli několika dobírkářům (možná jich budou desítky, nebo nižší stovky v celé ČR), a to ještě na základě nějakých příspěvků na zdejším "expertním" fóru :)
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 19. 4. 2016 10:16

Klesnul zisk, manager ma pjoblem...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 19. 4. 2016 10:24

To bude asi ono, to mě nenapadlo :)

zisk 2014 - 15,07 mld Kč
zisk 2015 - 14,30 mld Kč

A asi jim to kvůli dobírkářům klesá stále víc a víc, tak to zruší a koncem roku 2016 půjde zisk zase rychle nahoru...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 19. 4. 2016 10:37

ČS má ten podstatný problém, že jí zisk doslova vymírá. Až zaklepou bačkorama všichni důchodci, kteří tam byli ze setrvačnosti a které stále více dojili na poplatcích, tak toho už moc nezůstane. A vo tom to je.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 19. 4. 2016 11:01

To by ses možná divil, kolik mladých lidí u nich je...
Hodně velká část populace je finančně negramotná...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 19. 4. 2016 13:23

Ani nemusí být finančně negramotní (coby SVJ výborář vidím, odkud chodí prachy), leckdo má hypo (kterou ČS umí rozhodně líp než nízkonákladovky) a když už ji pak třeba nemá, tak už je ve věku, kdy mu to nějak nestojí za námahu. My to sice nepochopíme, ale je to (z nemalé části) tak.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 19. 4. 2016 16:08

Dobrý den,
všechny klienty, kterých se změna týká, budeme informovat max. do konce dubna (tzn. s tříměsíčním předstihem).

A půjde skutečně o platby PROVEDENÉ do půlnoci 31. 7. K jejich zaúčtování tedy v praxi může dojít o pár dnů později - i tak odměnu připíšeme.

S pozdravem

Ctibor Jappel, ČS

drkarel píše:Pane Ctibore, očekávám správně, že o tomto budou klienti informování dopisem/e-mailem/zprávou do IB?
Bude jasně definováno, co znamená platba provedená 31.7.? Jedná se skutečně o datum provedení a nikoliv zaúčtování platby? Pokud by to byla druhá možnost, fakticky by se jednalo o platby provedené do 27.7.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 4. 2016 16:22

Tak to je celkem dulezita informace s tim datem posledni transakce a jejim zauctovanim, diky. Jsem rad, ze mam na kreditce zuctovaci obdobi podle kalendarniho mesice. A jsem zvedav, jestli pak budu muset reklamovat nepripsani bonusu s odkazem na predesly prispevek.
o<:)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod 07Petr 19. 4. 2016 18:01

Já bych to neriskoval. Už nám tady na fóru řekli z ČS i lži. :-( Nejhorší je, že dáš 1.8.2016 výpověď a protože tam v 08/2016 neprotočíš už 30000,-Kč, tak budeš platit 400,- Kč/měsíc jako poplatek za Blue a 59,-Kč za KK World. :-(
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 4. 2016 18:08

No na druhé straně už tu přes fórum některým hamounům úspěšně vyřešili reklamace za nepřipsané iBODy. :-) Takže ti pracovníci přispívající na fórum mají asi veliké pravomoce. Zvlášť když pak iBOD na oplátku pěkně okleštili. >:-(
Naposledy upravil osobne2 dne 19. 4. 2016 18:10, celkově upraveno 1
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod paty07 19. 4. 2016 18:09

Dr.D píše:To by ses možná divil, kolik mladých lidí u nich je...
Hodně velká část populace je finančně negramotná...

No co já si tam držím studentské konto ke kterému mám kartu VISA zadarmo, vyjímečně, když chci převést peníze z účtu někam pryč, tak zaplatím 7 Kč, ale to už je radši vyberu zadarmo :mrgreen:
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 19. 4. 2016 18:20

Tak samozřejmě i u nich se dají vyzobat použitelné věci, např. já mám od nich KKK (bude jí škoda).
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků