Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 7. 2020 12:22

peliculiar píše:... každý druhý zde na fóru tu objemy odměn ještě uměle nafukuje pomocí dalších nástrojů.
Já si na to dovolil jen pomyslet ... tak si do mě nyní všichni kopněte! (y) :-D

Klid, uživatele vpe ignoruj. Tak jako my ostatní... ;-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 7. 2020 12:36

Vono to jde dost ztuha. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 21. 7. 2020 13:34

Lafayette16 píše:Klid, uživatele vpe ignoruj. Tak jako my ostatní... ;-)


my ostatní, co si posíláte dobírky a ještě tohle učí ostatní :tleskani ? :oboze
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 7. 2020 10:01

drkarel píše:Vono to jde dost ztuha. :D


To je život... ;-) Ale musíme se snažit.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 7. 2020 10:03

Od včerejšího dne by měla ČS nabízet Standard účet zdarma. Čekal bych, že se tím budou chlubit, spustí nějakou kampaň (alespoň na stránkách) a ono nic. Pořád primárně nabízí tu placenou službu "moje zdravé finance". Jsem zvědav, jestli mi na pobočce dokáží ten účet vůbec založit. Jinak je velkou ostudou, že v tomto století banka neumí stále účet založit online.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 7. 2020 10:14

Budou zřejmě dál prosazovat MZF s "poradenstvím". Jestli vám založí Standard účet, prosím, napište to sem. Mělo by to jít už dnes, víkendové pobočky jsou otevřené.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 26. 7. 2020 13:33

Konečná verze ceníku: K MZF je neomezený počet standard účtů, ne jen jeden (… což je nakonec automatické, když je každý standard účet zdarma).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 7. 2020 14:11

Tak nejen u Curve před nedávnem, ale i v ČS včera se "povedly" duplicitní platby kartou:
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/c ... domaci_knn
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 7. 2020 15:14

Tak byl jsem si nakonec po telefonické objednávce dnes založit Standard účet. Paní překvapilo, že vím informace o tom, že se jedná o účet zdarma, akorát říkala, že má strach jestli to půjde po včerejší odstávce vůbec založit, protože se jim údajně vyskytly nějaké potíže. Nakonec to založit šlo a za 10 minut jsem odcházel se založeným účtem + k tomu zakládají automaticky i spořící účet.Jinak říkala, že by měl jít ten účet časem založit i online (ale neví termín) a byla překvapená stejně jako já, že na ten účet nelákají na stránkách spořky.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tulum 28. 7. 2020 09:33

Rovněž migrace z účtu (kde se musel plnit povinný obrat) na tento bezpoplatkový standardní účet probíhá zcela bezproblémově a hlavně rychle. Osobní bankéř připravil na dálku obratem v IB dokument k podpisu. Změna je pak okamžitá.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 7. 2020 11:30

Tak uz o tom vysel i clanek na mesec.cz:

Nula bez podmínek. Česká spořitelna má nový účet bez poplatků
https://www.mesec.cz/clanky/nula-bez-po ... -poplatku/
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 28. 7. 2020 11:43

... už bylo na čase. Mají zpoždění nějakých 12 let (od vstupu mBank do ČR). :-)
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2020 11:55

My tady na foru mame vse za 0,- rozhodne dele jak 12 let :-)

Sporka se asi potykala uz s vetsim odlivem (5+%) lowcost sheeples? Byla a je nejvynosnejsi banka v CR, se ziskem mezi 10-20 miliardami kazdy rok :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 28. 7. 2020 13:19

Vpe, ono nejde o kvantitu klientu, ale spíš o kvalitu. Nikdo normální si účet MZF v Praze nebo krajském městě neotevřel. Proč by měl platit za něco kilo nebo padesát korun, co je prakticky všude jinde zadarmo?
Další problém je, že šiditelna tahá lidi neustále na pobočku. Což je taky opruz, účet si založím po netu, proč bych měl trávit hodinu fuckováním poradce v šiditelně, kterej mi nabízí nesmysly na kterých vydělá akorát banka... To tu hoďku strávím raději s rodinou.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dalich 28. 7. 2020 13:22

Když jsem ten Základní účet včera měnil na Standard, tak to bankéřka na mě zkusila obráceně: jak by se vám líbilo od banky dostat každý měsíc 100 Kč? :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků