Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 31. 10. 2019 10:37

Zvažuji po změnách u HB KK založení vracecí KK ČS (https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/u ... itni-karta).

Platí prosím zde ve vlákně zmíněné info, že funguje s Curve (net platby) i Revolut (dobíjení)?

Nedělají bankéři problémy pokud bych si danou KK chtěl napojit na účet Erste Premier a už tam mám 2x platinku?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 10. 2019 10:38

Jo (zatím).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 10. 2019 12:20

Musím se podělit o dnešní smutnou zkušenost z telefonického sjednávání kreditky ČS. Snažil jsem se o převod (chtěl jsem prostě KK se stejným nebo nižším úvěr. rámcem), nikoliv jen pouhé založení!
Nejdříve jsem zanechal číslo na webu, kde slibují zavolání do 15 min.! Za hodinu a půl jsem to nevydržel a volal na klient. číslo 800207207. Zde paní nevěděla nic o převodu. Slíbila, že za chvíli zavolá někdo z úvěrového. Opravdu za 30 min. volala jiná, ale netušila, že existuje nějaké 3měsíční úrokové zvýhodnění. Chtěla řešit konsolidaci, velmi ji překvapilo, že je KK splacená! Nepřišlo mi, že se v tom dobře orientuje. V průběhu hovoru se 3× odmlčela, kdy se radila s kolegy. Mně zajímalo, zda probíhá dotaz do registrů, co všechno a do kdy a jak musím doložit výpověď stávající KK. Nakonec hovor přerušila. Za další půlhodinu znovu volala s tím, že musím na pobočku doložit smlouvu o stávající KK, příp. poslední výpis. Není možné zaslat mailem, ani vlastnictví George nepomohlo.
Takže za mě závěr: ČS je stále zkostnatělý moloch, cokoliv méně standardního je rozseká!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 31. 10. 2019 13:32

co vím, tak převod kreditky umí akorát mBank, ostatní jedině konsolidaci
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 10. 2019 16:45

vypadá to přesně tak!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 31. 10. 2019 18:32

Vidina kreditky je lákavá. Nicméně jsem před mnoha léty od ČS odešel a od té doby tvrdil, že nikdy více. Asi neříkej nikdy nikdy. :-)
ČS byla naše první a řadu let jediná banky, do které jsme museli ještě za starého režimu vstoupit kvůli placení mateřské školky dcery.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 2. 11. 2019 15:36

nikdy nerikej nikdy, tesat do kamene.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 15:56

Potřebuji rychle převést protistranou z ČS pobočky JEN !!! na některý můj účet zítra platbu. Do jaké banky je schopna ČS provést platbu tak aby došla bud hned nebo ten den ? Aniž by musel odesílatel na pobočce platit za okamžitou platbu?
Děkuji.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klient ps 3. 11. 2019 16:19

Do airbank. Zena ma eshop a pochvaluje si, ze ji platby ze siditelny do AB chodí ihned.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 16:22

Odesílatel však bude platbu provádět osobně na pobočce zítra ráno, to má značný vliv na zpomalení platby, ne?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klient ps 3. 11. 2019 16:27

podle toho jestli platbu vhodi do sberneho boxu nebo mu ji baba nadatluje na prepazce ihned do pocitace.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 16:51

Platbu provede "platbomatem" prej.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tx999 3. 11. 2019 17:20

Muj odhad je, ze platbomat bude stejne rychlej jako IB, takze pokud to zada rano, melo by to do vsech bank dojit ten samy den.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 3. 11. 2019 20:48

už i platbomaty ČS umí okamžité platby do podporovaných bank, kdyby náhodou ne, tak do 13:51 funguje D+0
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 4. 11. 2019 21:06

jedno se musí sporce nechat, za ty love aspoň buduje ty nove pobocko bankomaty, trochu jiny koncept kdy jen byl atm v ulici.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků