Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Honk 5. 11. 2019 08:32

Podařilo se někomu, kdo je stále ještě členem Erste Premier a má již tu Premier kreditku, založit tu standardní ČS transparentní kreditku? Zdá se, že to nepůjde - infolinka to neumí po telefonu dokončit, následně odkázala na Premier bankéře, ti tvrdí, že to nepodporují a že standardní produkty jen na klasické pobočce a tam, když zjistí, že jste Premier, tak se vyděsí a také jim to nešlo...
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 08:44

Já jsem to zkoušel, ještě když jsem byl členem Erste Premier a nešlo mi to. Přesně stejně, na pobočce s klientem Erste Premier nic mít nechtějí, v Erste Premier standardní kreditku nedělají.
Pak mě vyhodili z Erste Premier a standardní kreditku už mám.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 5. 11. 2019 09:57

Lafayette16 píše:Pak mě vyhodili z Erste Premier a standardní kreditku už mám.

Taky cesta :D Ono je otázka, jak dlouho i přestože plním podmínky v Premiere zůstanu a na druhé straně jak dlouho udrží tu vratku u standardní kreditky, když všichni okolo ji hromadně snižují..
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 10:30

Honk píše:
Lafayette16 píše:Pak mě vyhodili z Erste Premier a standardní kreditku už mám.

Taky cesta :D Ono je otázka, jak dlouho i přestože plním podmínky v Premiere zůstanu a na druhé straně jak dlouho udrží tu vratku u standardní kreditky, když všichni okolo ji hromadně snižují..


Oficiální podmínky jsem samozřejmě taky plnil. Neoficiální (investice) ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2019 13:46

Honk píše:Podařilo se někomu, kdo je stále ještě členem Erste Premier a má již tu Premier kreditku, založit tu standardní ČS transparentní kreditku? Zdá se, že to nepůjde - infolinka to neumí po telefonu dokončit, následně odkázala na Premier bankéře, ti tvrdí, že to nepodporují a že standardní produkty jen na klasické pobočce a tam, když zjistí, že jste Premier, tak se vyděsí a také jim to nešlo...

Já mám tři. Normálně jsem je (postupně) založil na obyčejné pobočce.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-ossobne 5. 11. 2019 14:00

Ja mel ctyri. :'(
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 15:13

PatrikChrz píše: Já mám tři. Normálně jsem je (postupně) založil na obyčejné pobočce.


Tři stejné kreditky? U ČS to jde? Jak se to při žádosti zdůvodní?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2019 15:27

Nikdo nechtěl důvod vědět. (Mám 2 na stejné jméno.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 15:36

A nebylo třeba aspoň odmítnout nabídku na navýšení kreditního rámce první karty při žádosti o tu druhou?

Jak dlouho po sobě ty karty následovaly?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2019 16:18

Asi 6 měsíců. A stejný typ, různý design.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honk 6. 11. 2019 08:57

Tak nakonec na pobočce také úspěšně založeno, díky a potvrzuji, že to jde, když natrefíte na bankéře, který to umí ;-)
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod midkingking 6. 11. 2019 13:17

Lafayette16 píše:Já jsem to zkoušel, ještě když jsem byl členem Erste Premier a nešlo mi to. Přesně stejně, na pobočce s klientem Erste Premier nic mít nechtějí, v Erste Premier standardní kreditku nedělají.
Pak mě vyhodili z Erste Premier a standardní kreditku už mám.


To je takový problém si při zřizování služby Erste Premier nechat odškrnout příznak VIP? Na to se každý premiér bankéř ptá při zřizování služby Erste Premier. No jo, jenže vy, abyste se cítili extrémně důležití a cítili se jako nóbl klienti, tak odkývete bankéři, že chcete mít VIP příznak zapnutý. Pak se není čemu divit, že s Vámi standardní pobočky nechtějí nic řešit. Zrušte si příznak VIP (je to jen jedno zaškrtávátko v aplikaci CRM) a nebudete mít žádný problém.

Pro neznalce: příznak VIP nastavuje citlivost dat klienta. Pokud je příznak zapnutý, tak obyčejný pobočkový pracovník se nedostane ke všem Vašim datům. Resp. si Vás v systému zobrazí, ale spousta informací je skrytá. Sice to lze technicky obejít, ale kdo by to na pobočce dělal že, když dle pokynů Vás mají správně poslat zpátky do Erste centra, případně ke svému bankéři.

Pokud si necháte VIP příznak vypnout, tak se pobočkový pracovník dostane ke všem datům, jako kdybyste nebyli klienti Erste Premier. Zobrazí se mu také Vaše smluvní dokumentace, výpisy apod.
midkingking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 11. 2019 13:40

Asi těžko, když už nejsem klient Erste Premier...
Rada za všechny prachy, fakt :D :D :D

midkingking píše:
Lafayette16 píše:Já jsem to zkoušel, ještě když jsem byl členem Erste Premier a nešlo mi to. Přesně stejně, na pobočce s klientem Erste Premier nic mít nechtějí, v Erste Premier standardní kreditku nedělají.
Pak mě vyhodili z Erste Premier a standardní kreditku už mám.


To je takový problém si při zřizování služby Erste Premier nechat odškrnout příznak VIP? Na to se každý premiér bankéř ptá při zřizování služby Erste Premier. No jo, jenže vy, abyste se cítili extrémně důležití a cítili se jako nóbl klienti, tak odkývete bankéři, že chcete mít VIP příznak zapnutý. Pak se není čemu divit, že s Vámi standardní pobočky nechtějí nic řešit. Zrušte si příznak VIP (je to jen jedno zaškrtávátko v aplikaci CRM) a nebudete mít žádný problém.

Pro neznalce: příznak VIP nastavuje citlivost dat klienta. Pokud je příznak zapnutý, tak obyčejný pobočkový pracovník se nedostane ke všem Vašim datům. Resp. si Vás v systému zobrazí, ale spousta informací je skrytá. Sice to lze technicky obejít, ale kdo by to na pobočce dělal že, když dle pokynů Vás mají správně poslat zpátky do Erste centra, případně ke svému bankéři.

Pokud si necháte VIP příznak vypnout, tak se pobočkový pracovník dostane ke všem datům, jako kdybyste nebyli klienti Erste Premier. Zobrazí se mu také Vaše smluvní dokumentace, výpisy apod.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 11. 2019 14:20

Tak je to zřejmě informace od insidera, za mě užitečná informace.
anonymni

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2019 17:34

mě se nikdo na žádný VIP přízrak nikdy neptal
dokud nemáte privátní bankovnictví, tak stejně žádný VIP pro spořku nejste
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků