Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gogospk 5. 2. 2019 09:30

jujec píše:No ale to šlo i dřív, sice to trvalo dopoledne, ale za jeden den se dá udělat kolečko AB-ČS a zpět...

No rozhodně to nešlo udělat třeba v neděli nebo sobotu večer , během pár sekund peníze tam i zpět a to vše zadarmo. :-D
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 5. 2. 2019 10:19

Pozor, pokud chcete splatit kreditku ČS z Airbank, tak rychlá platba zde nefunguje.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 5. 2. 2019 10:54

A to se vyplati posilat v sobotu nebo nedeli tam a zpet? Tam je to z Airbank koruna, ale zpet?
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 2. 2019 11:14

Zpět to asi mají zdarma v rámci premiéra. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 5. 2. 2019 19:27

To jsem se chtel zrovna zeptat, jestli klienti EP to mame zadarmo? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 5. 2. 2019 21:55

Ta vracecí kreditka ČS je i v rámci Erste Premium, nebo tam mám smůlu? Koukal jsem na web a tam nic o vracení nevidím?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 5. 2. 2019 21:56

S474N píše:To jsem se chtel zrovna zeptat, jestli klienti EP to mame zadarmo? :mrgreen:

Česká spořitelna nyní dokončila testování a od 22. února se připojí k Air Bank. Její klienti budou moct využívat okamžité platby za stejnou cenu jako standardní platby, tedy buď zcela zdarma (například se službou Moje zdravé finance, Erste Premier či Účet pro studenty) nebo za 7 korun dle typu účtu klienta. V testovací fázi nabízela okamžité platby v rámci stávající Expresní platby, která je zpoplatněna částkou 125 korun.

https://www.e15.cz/finexpert/nakupujeme ... ny-1355912
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 6. 2. 2019 00:07

No tak skvele, jeste at zavedou ApplePay a mam vyreseno.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 2. 2019 02:57

To je mrtvy system.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 2. 2019 06:53

Markil píše:Ta vracecí kreditka ČS je i v rámci Erste Premium, nebo tam mám smůlu? Koukal jsem na web a tam nic o vracení nevidím?


Nevím úplně přesně, co myslíš tím "v rámci Erste Premium". V rámci určitě ne, ale co tu lidi psali, lze ji mít souběžně s Premium, jen bankéři to neumí, nechtějí nebo tak něco. Jedná se o https://www.csas.cz/cs/osobni-finance/ucty-karty/kreditni-karta
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod gekkon 6. 2. 2019 09:10

Je potreba si o ni pozadat na normalni pobocce mimo Erste Premier. Neni problem ji dostat.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 7. 2. 2019 14:56

Myslel jsem tím to, jestli vrací i ta Erste verze, nebo jen ČS. Na pobočce nevím jestli by mi ji dali, v systému mě sice mají, ale prý je tam nějaká poznámka, že nesmějí se mnou řešit žádné nové produkty, že to může jej Premim bankéř. Když jsem chtěl založit stavebko, tak nee..
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 7. 2. 2019 22:25

Trochu o okrádání klientů ČS z první ruky:
https://domaci.ihned.cz/c1-66469120-nek ... elny-burda
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 03:47

99% klientu CS jsou hlupaci a nic jineho si ani nezaslouzi. A tomuhle bych take nesveril ani korunu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 8. 2. 2019 07:06

Zdňku, ještě pořád tě štvou ty 4 vypovězené kreditky, že? ;-)
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků