Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod KoulK 9. 2. 2019 21:22

Tak teď koukám na výpis z CS a mám tu transakci -383.09 Kč za vstup do salonku Priority Pass...Použil jsem ČS Lounge Key a ČSOB Prioirty Pass. Takže netuším, za co by to bylo...

Nestalo se vám někomu?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tx999 9. 2. 2019 23:00

Neni to nejakej starsi vstup? Typicky se zauctovavaj az po nekolika mesicich...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 2. 2019 11:02

...mňa nevadí, žes fstópil, ale žes vystópil ! 8-P
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obyvatel 10. 2. 2019 11:54

Pomoc :-) Rodiče používají George, přihlašovalo ze z PC pomocí klienského čísla a hesla. Po přihlášení tam svítílo červeně, že je třeba podepsat nějakou smlouvu o bankovní identitě nebo co. Od té doby to pro přihlašování (ne ověření transakce) chce ještě SMS! Jak se toho zbavit? Tohle je nepoužitelné. Děkuji.

EDIT zdá se že snad takto https://www.csas.cz/cs/caste-dotazy/jak ... itu-zrusit

Nicméně nehrozí, že to povinně zavedou časem všem?
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 2. 2019 13:47

Tohle jsem také řešil. Napřed vnucená bankovní identita a pak jsem zjistil že je při každém přihlášení nutné opsat SMS. Volal sem na infolinku a bylo mi sděleno že je to pro zvýšení bezpečnosti a zrušit to nejde, jen celou identitu ale pak se nedostanete do IB vůbec protože George bez identity už fungovat nebude.
Naposledy upravil peter23p dne 10. 2. 2019 14:22, celkově upraveno 1
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2019 13:59

Já jen taková gramatická pomůcka (sice původně určená pro mně-mě, ale funguje v tomto případě i na mi). Když se řekneš "bylo ti sděleno" (tedy [ť-i]), pak je v "mi" měkké (tedy úplně stačí vědět, že když je to tvar "já" je vždy měkké, "my" je vždy tvar množného čísla). Původně ta pomůcka byla tě (=mě)/tobě (=mně).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 2. 2019 14:40

Markil píše:Myslel jsem tím to, jestli vrací i ta Erste verze, nebo jen ČS. Na pobočce nevím jestli by mi ji dali, v systému mě sice mají, ale prý je tam nějaká poznámka, že nesmějí se mnou řešit žádné nové produkty, že to může jej Premim bankéř. Když jsem chtěl založit stavebko, tak nee..

Ne, Erste nic nevrací, opravdu je potřeba jít na běžnou pobočku a požádat o "transparentní kreditní kartu". V IB budeš mít vše "pod jednou střechou", ale s Erste Premier nebude mít ta vracecí kreditka nic společného. Je to divné, ale je to tak. Tvůj bankéř ti prostě tento produkt není schopen zařídit.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obyvatel 10. 2. 2019 14:50

peter23p píše:jen celou identitu ale pak se nedostanete do IB vůbec protože George bez identity už fungovat nebude.
Jakto, když předtím (ještě před pár hodinami) fungoval? To znamená, že to vnutí všem?
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 2. 2019 15:46

Ano vnutí to všem, navíc jak sem se dozvěděl jak ji jednou zavedete a zrušíte už se do IB nedostanete. Ona se dá zrušit i on-line přímo v bankovnictví ale je tam varování že tím ztratíte přístup do IB až do opětovné aktivace na pobočce.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Obyvatel 10. 2. 2019 15:50

Ohledně "ztratíte přístup do IB až do opětovné aktivace na pobočce", po té aktivaci na pobočce to bude zase s tou identitou nebo bez SMS jako předtím? To by mohla být cesta jak se toho zbavit.

-- 10. 2. 2019 16:02 --

Možná jiné řešení, dají se v tom George zázraku nastavit emailové notifikace o zůstatku na účtu po každé změně? Strávil jsem s tím asi půl hodiny a tak naprosto základní věc jsem tam nikde nenašel. To snad nemohou myslet vážně. Nebo se za to musí připlatit?
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 10. 2. 2019 16:20

Zakladni vec? Kdo by si chtel zaspamovat vlastni emailovou schranku?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 10. 2. 2019 16:20

Zakladni vec? Kdo by si chtel zaspamovat vlastni emailovou schranku?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Obyvatel 10. 2. 2019 16:30

Ten kdo si to tak nastaví. Od toho má email složky a pravidla pro zprávy.

EDIT ono to jde nastavit prý jen telefonicky, ale ne přes internet. Proboha ....
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 11. 2. 2019 10:49

KoulK píše:Tak teď koukám na výpis z CS a mám tu transakci -383.09 Kč za vstup do salonku Priority Pass...Použil jsem ČS Lounge Key a ČSOB Prioirty Pass. Takže netuším, za co by to bylo...

Nestalo se vám někomu?


Nepoužil jsi omylem Priority Pass České spořitelny?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2019 04:13

...z tohoto důvodu mám své PP karty popsané jmény bank :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků