Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jirik74 27. 10. 2011 12:58

DoubleSix píše:
xtonda píše:Bankomatů ČS je dvakrát tolik co ČSOB, takže spousta lidí má dostupný bankomat ČS a ČSOB nikoliv, zkus někdy nejdřív přemýšlet než něco napíšeš.
Trochu opravím, protože v matematice asi nejsi moc zdatný ;-) 8-P .
ČS má 1374 bankomatů
ČSOB má 805 bankomatů

Tak to je dobrej LOL :-)))
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 13:08

Podle seznamu na stránce ČSOB je to dokonce 869 bankomatů, k tomu nějaký bankomat Pharro, kde je výběr zadarmo, takže dvojnásobek to opravdu nebude :lol: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 10. 2011 13:15

xtonda píše:Pokud budu uvádět údaj s přesností na jednu cifru, tak je to podle tebe tedy kolik, jedenkrát tolik (tedy stejně) nebo snad třikrát tolik?
Nemusíš říkat dvakrá nebo třikrát tolik, stačí říct o xy% více ;-) Když to není dvakrát tolik, tak to přeci neříkám, ne?

PS : nic si z toho nedělej, já jsem prostě puntičkář a rejpal ;-) 8-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 10. 2011 13:59

No prostě pointa je jasná, když má někdo bankomat ČS za rohem a ČSOB na druhým konci města, tak mít osobní účet založený online pro výběry bude mít smysl. A jít/jet k bankomatu přes půl města je pruda i jednou měsíčně.

A vzhledem k počtům bankomatů obou bank bude lidí, co mají bankomat ČS výrazně lépe dostupný než bankomat ČSOB, celkem dost.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 14:42

Patrně máš vedle toho bankomatu spořky za rohem i nákupní centrum nebo nakupuješ jenom u Vietkongu ve večerce na rohu, že...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2011 15:26

Jedina nevyhoda a dost podstatny detail je ten, ze bankomat CS sice muze byt za druhym rohem, ovsem obvykle je u nej fronta na dve hodiny. Nu coz, i to je forma seberealizace, ze? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 15:41

Klienti spořky jsou lidé společenští... Vidět je to na metru na Dejvické - před bankomatem spořky dav nebo zástup 8-10 lidí, u bankomatu GE Money 4 metry vedle ani noha, a u bankomatu ČSOB nahoře 1, maximálně 2 lidi...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod SocPredator 27. 10. 2011 18:56

Včera jsem něco podobného viděl v nákupním centru, kde všude berou karty. Fronta u bankomatu ČS tam byla celou půlhodinu, co jsem tam byl. Dodávám, že to byla fronta jen 4 lidí, ale trvalá! Nedává jim k tomu ta spořitelna nějaký lízátka? To je prostě na palici, ti co to doplňujou mají o práci postaráno.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2011 19:15

SocPredator: lizatka neni treba, vylizani jsou ti, co tam stoji :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 21:37

Na iDěsu byly tenhle nebo minulý příběh dojemné příběhy lidí, kteří platili poškozenou bankovkou a pokladní ji nechtěla přijmout... Zvláště mne dojala dáma, která pravila "vybrala jsem si z bankomatu, a pokladní tu bankovku odmítla přijmout". Můžeme uzavírat sázky, klientkou které banky ona dáma byla, ale vsadím se, že se svojí sázkou na spořku vyhraju :lol: .
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdenek73 27. 10. 2011 22:12

No, z bankomatu České spořitelny vyjedou bankovky většinou nové, ale bankomat Volksbank v Plzni na Americké, mimochodem už jediný v Plzni, to je maso - tisícovky 1996 někdy v polovině natržené, přeložené rohy, špinavé, utržený roh.
Zdenek73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2011 22:43

Asi ti ušla pointa, že? Ta kravka vybrala z bankomatu a s těma bankovkama šla zaplatit k pokladně... Ono se platební kartou taky nechá u té pokladny rovnou zaplatit, ale to právě většina klientů spořky ani netuší, ti mají rádi jistotu svých dvou stovek v kešeni.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod tocy 27. 10. 2011 23:52

Proč se zde odpůrci ČS pořád ukazují a snaží se někoho ponížit, to je nějaká forma duševní úchylky :-)
tocy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 10. 2011 07:22

Tady s tím musíš počítat. Každý, kdo má účet u ČS, musí být setřen. Třeba moje máma, která už je starší osoba, nikdy kartou u pokladny neplatila a platit nebude. Také je to kravka? Pane Marný, kde bydlíte? Klidně do SZ. Že bych se přišel k Vám domu osobně zeptat, jak je to s tou kravkou.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 10. 2011 10:14

Ztráta času, mohlo by se ti taky něco stát. Radši ten čas věnuj na to, abys máti naučil kartou platit, zvládnou to i malá děcka. Ale hlavně ať, proboha, neodchází od spořky, nebo nám Rakousko vyhlásí válku: http://ekonomika.idnes.cz/ceska-sporite ... oakcie_fih
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 28. 10. 2011 11:25, celkově upraveno 1
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka