Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 12. 2018 20:41

Pro mě je přehledné IB Equa Bank, ale co se týče rychlosti, tak patří snad k těm nejhorším. Dále ještě Air banka má přehledné IB. Ze smart je pro mě překvapivě nejvíce uživatelský přívětivá smartbanka od poštovní spořitelny. Nejhorší IB jednoznačně mbank.
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 12. 2018 20:58

dalich píše:Kdyby mi někdo před 10 lety řekl, že v roce 2018 přejdu kvůli IB ke Komerčce, neuvěřím mu. No - a jsem tam :-)

IB na iPhonu a iPadu chápu, ale ten hnus co je na Windows snad nemyslíš vážně.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Obyvatel 13. 12. 2018 23:24

Fio, velké možnosti nastavení úvodní obrazovky, sloupců, velikosti písma, rozestupů mezi řádky a především možnost roztahnout na celou šířku okna prohlížeče, takže žádná tenká nudle s nevyužitými okraji. A pak podpisová Java aplikace místo nesmyslných (a nezabezpečených) SMS, která funguje všude, protože není závislá na SIM kartě českého (v zahraničí mimo EU předraženého) operátora.
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 14. 12. 2018 08:37

losalamos: aha chápu :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 14. 12. 2018 08:59

Na https://www.erstepremier.cz/cs/benefity už píšou něco o LoungeKey, ale je to dost minimální - víceméně jen odkaz na anglické stránky LoungeKey.

Dost zvláštní je, že pro Visa a MC jsou různé odkazy. Ví někdo proč?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 14. 12. 2018 11:17

Jde někomu karta EP do LoungeKey přidat?
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 12. 2018 12:23

zatim nee
zkousel jsem 2x visa a 1x MC

-- 14. 12. 2018 12:39 --

tak aktualizace - stahnul jsem app (iOS) a tam se uspesne zaregistroval.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 12. 2018 14:54

Jak jste získali přihlašovací údaje do Lounge Key? Na stránkách to po mne chce jméno a heslo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 12. 2018 19:03

normalne jsem si vytvoril novy ucet - slo to az v aplikaci

na zacatku to chtelo cislo karty - pouzl jsem visa infinite, pak kompletni udaje a mohl jsem si vytvorit username/password
vytvori to u nich account s platnosti po dobu platnosti karty.
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 12. 2018 20:38

tak mi prislo i potvrzeni do mailu - registrace v aplikaci bez jakekoliv informace o Erste PRemier (mimo zadani cisla karty). -v registracnim mailu explicitne zminen Erste Premier
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 12. 2018 00:42

dr._lukas píše:
dalich píše:Kdyby mi někdo před 10 lety řekl, že v roce 2018 přejdu kvůli IB ke Komerčce, neuvěřím mu. No - a jsem tam :-)

IB na iPhonu a iPadu chápu, ale ten hnus co je na Windows snad nemyslíš vážně.

ja taky presel na ten tarif za 39kc mes.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky tento Listopad.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 15. 12. 2018 07:01

Existuji krome hlupaku dnes opravdu jeste lide, co plati bance pausalni poplatky za tarif? Proc?
Kamziq
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 12. 2018 13:07

ty xindle, je tvůj otec ci tvoje matka hlupak ze ma acc u CS? proste jsou i jinaci hodnoty nez tabulkove srovnávat kde je lepsi 0kc u jakeho bankovního domu. Co to je omg za názor, ja myslel ze ta internetova trolova bublina z let 09 az 15 uz je u konce a kazdej uz si zkusil 0kc acc a uz muze zas relevantne rozhodnout co je pro nej zajimavy zda 0 ci 1 ci jinaci castka x.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky tento Listopad.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 12. 2018 16:28

Tak pravdou je, že potřeby "obyčejného" člověka uspokojí i tarif za 0,-. Na druhou stranu je to každého věc. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 12. 2018 17:25

Já mám účet ledaskde, mimo jiné i u ČS, i když tarif, za který neplatím.

Pro ty, kteří používají pouze nejzákladnější služby může být placení velkým bankám nepochopitelné, ale jak člověk potřebuje něco trochu speciálního, tak jsou "nové" banky dost často v háji. I když, bohužel, klasické banky některé služby pomalu odbourávají, třeba ČS již nenabízí proplacení šeků.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka