Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fc70 4. 10. 2020 21:15

Smlouvy se můžou uzavírat kdykoli, obchodník může kampaň spustit / zrušit taky kdykoli, nebo změnit její cílení (až na ty, co si tu nabídku už aktivovali? možná).

I kdyby na webu existoval seznam obchodníků, nic by ti nezaručovalo, že zrovna tobě obchodník slevu nabídne. Klidně se podívej na konec stránky https://dateio.eu/?lang=cz , ale k ničemu to podle mě není.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 5. 10. 2020 09:10

fc70 píše:Smlouvy se můžou uzavírat kdykoli, obchodník může kampaň spustit / zrušit taky kdykoli....

Na Dateio jsem samozřejmě koukal, žádná užitečná informace tam není a průměrného klienta ČS by nic takového ani nenapadlo. Předpokládejme, že musí existovat nějaká výchozí nabídka, která se zobrazí novému klientovi banky, který nemá žádnou historii. Navíc není nutné mít zcela přesný seznam obchodníků a slev, stačí aktualizovat seznam obchodníků 1x týdně nebo měsíčně, klidně s komentářem s slevy se generují individuálně a seznam obchodníků se může měnit každý den. Zvlášť když jich jsou řádově stovky. K získání představy o použitelnosti nebo nepoužitelnosti by to stačilo.

fc70 píše: ... Výpisy budou v IB jen za poslední 3 roky místo 10.

Před více než rokem to při nahlášení označovali za chybu na jejíž opravě pracují. Jak to tak vypadá, oprava spočívala v tom, že to prohlásili za "vlastnost" :-D
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod Doc. Chocholoušek 5. 10. 2020 11:26

S tou historií transakcí mě to dost štve. Když spouštěli George, slibovali, že si uživatel bude moct zapnout desetiletou historii. Namátkou zde

https://zpravy.aktualne.cz/finance/cesk ... f6b220ee8/

Pak psali, že historie je dostupná od roku 2016 - zde

https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... -vas-pusti

No a nedávno jsem se pídil, jak to je a byly mi řečeny 3 roky.

Může se někdo z místních podívat, jestli vidí opravdu rok 2016 nebo až rok 2017 (což by odpovídalo maximálně těm 3 letům)?
Doc. Chocholoušek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 5. 10. 2020 11:36

Tímhle tempem zobrazí příští rok historii transakcí jen rok zpětně. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 5. 10. 2020 11:51

qwertz375: Ty nechápeš princip těch slev. To není reklamní akce ČS lákající nové klienty do ČS, to je reklamní akce těch obchodů lákající klienty ČS k nim do obchodu. Proto jejich seznam nikde veřejně není. Prostě ti vyskočí 8 % v Albertu, ty tam 3x nakoupíš a další měsíc už máš jen 2 % při nákupu nad 500 Kč, protože už tě přitáhli.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 5. 10. 2020 11:55

Akorát že ČS to svým klientům prezentuje jako bonus od banky. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 5. 10. 2020 12:15

Princip slev je jasný i to jak ten program funguje. Jedná se o vzájemnou spolupráci banky s obchodníky v rámci nějaké platformy, přičemž jako výhodu to svým zákazníkům prezentuje banka a nikoliv obchodníci, kteří následně poskytují cashback (slevu). V principu se to nijak neliší od jiných slevových programů. Tady to jen nějaký algoritmus optimalizuje konkrétnímu zákazníkovi. Způsob financování je ale pořád stejný. Informace typu "v programu je zapojeno těchto 150 obchodníků" může být normálně k dispozici.
qwertz375
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2020 12:18

George má aktuálně výpadek, v pátek opět nefungovaly okamžité platby.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 5. 10. 2020 12:50

ano, george je mimo provoz, ale okamžitá platba Equa->ČS prošla naprosto bez problémů během sekundy...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2020 13:52

už se jim to povedlo nahodit, ČS > RB také okamžitě
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 10. 2020 12:29

1. 1. se mění podmínky cestovního pojištění k Erste Premier (nebo 17. 10. pro nové zákazníky).
  • Spousta drobných upřesnění v podmínkách
  • Výrazně snížený limit pro krádež zavazadel ze stanu nebo z přívěsu/nosiče auta
  • Nově je pojištěná jízda na koni
  • „Benefit“ získání zaplacených peněz za zrušené letenky za provizi 20–30%
  • Pojištění storna je teď jen ve vyjmenovaných případech
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 10. 10. 2020 12:51

Nepřišel mi dnes 10. v měsíci bonus z kk. Týká se to všech mých a manželky kk od ČS. Přišel někomu z vás dnes bonus, nebo se něco změnilo?
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2020 13:39

Podle mne se připíše v pondělí zpětně k dnešnímu dni
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod gekkon 10. 10. 2020 13:51

Pokud jde o kreditku s vyuctovanim k 10temu v mesici, prijde bonus den pote, tedy zitra 11.10. Pokud jde o cashback, tak ten byl pripsan k 7.10.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 10. 10. 2020 15:48

Myslel jsem bonus 1% z online plateb. Viděl jsem, že se změnil popis transakce v průběhu roku z výpisu z transakce na speciální transakce, tak jsem si říkal, zda nejsou nějaké změny. Nicméně tento popis už pár měsíců funguje s bonusy ok. Počkám do pondělí a uvidím, zda se připíše, nebo ne.

Edit: 11.10. už vše v pořádku
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka