Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 4. 3. 2014 09:10

To nejde, sleva 4000 Kč jde uplatnit pouze na jednu věc. Když je cena nižší, než 4K, pak zbytek slevy propadne.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 3. 2014 11:28

Tak je tu další akce s Citi kreditkami, tentokrát s internetovým obchodem mall.cz
http://www.mall.cz/mallkarta
Připadá mi to podobné jak s tou O2 Citi, jen odměna je zde 2000 na nákup na mall.cz.

Akorát na stránkách Citibank.cz nějak nemůžu nic najít k této kreditce. Předpokládám, že parametry budou hodně podobné Citi Life. Jen odhaduji, že výběr prémií bude možný prostřednictvím nákupu na mall.cz?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 4. 3. 2014 13:09

tulum: Samsung Galaxy tend+ se da prodat za cca 3400 (normalne pres inzerat za jeden den), 2x aplikovano. U druheho telefonu dokonce nechali vybrat za zbyle 3stovky nejake drobnosti (nabijecku, katu, folii...), Pha Letnany.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 3. 2014 13:21

myšpulín píše:Tak je tu další akce s Citi kreditkami, tentokrát s internetovým obchodem mall.cz
http://www.mall.cz/mallkarta
Připadá mi to podobné jak s tou O2 Citi, jen odměna je zde 2000 na nákup na mall.cz.

Akorát na stránkách Citibank.cz nějak nemůžu nic najít k této kreditce. Předpokládám, že parametry budou hodně podobné Citi Life. Jen odhaduji, že výběr prémií bude možný prostřednictvím nákupu na mall.cz?

Podle mě to bude fungovat stejně jako u Citi Life, ta mall karta bude jen její klon. Každopádně díky za info, půjdu do toho :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 4. 3. 2014 14:00

Ještě zjistit sipo....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2014 14:29

IMHO to je naprosto standardní Citi Life, akorát s jiným plastem, tedy to samé jako Broker Consulting, či Opuscard. Otázkou tedy je, jestli ji dokážou vydat držitelům obyčejné Citi Life (resp. jestli lze mít dvě kreditky Citi Life)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 3. 2014 14:35

Tak vedle Citi Life je možno mít Citi Billa. Byla mě nabízena při rušení té O2 Citi.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 4. 3. 2014 18:27

citi mall už mám předběžně schválenou, myslím ale že SIPO neumí,nikde jsem to tam nenašel. Anebo to možná umí všechny http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... s/sipo.htm
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 3. 2014 19:07

také předbězně schváleno
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Krevety 4. 3. 2014 19:31

tak o2 kartu mam v pohode, mall kartu mi zamitli :(
Samsung NP730U
Xperia Z1 Compact
Krevety
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 4. 3. 2014 19:43

Má někdo s tou schválenou citi mall už souběžně cítí life?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 4. 3. 2014 19:51

já + nedávno zrušené dvě O2 karty. Nebylo by špatné dát na Mall kartu další SIPO :shock:
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod rosky 4. 3. 2014 20:04

Tak dneska mi paní na pobočce povídala, že s novým IB cca od května bude možné převádět peníze z kreditky na účet - neupřesnila zda v citi, či kamkoliv. Mělo by to být v rámci bezúročného období, jen nevěděla zda tam budou taky bonusy. Tak uvidíme jak to bude použitelné.
rosky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iguka 4. 3. 2014 20:16

a bude na ten převod poplatek?
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 4. 3. 2014 20:27

Převod na účet jde už dnes přes operátora, zdarma, jen běží úroky.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka