Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 3. 2014 23:42

Zkus znovu. Případně pak ještě jednou...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 27. 3. 2014 23:47

fremantle: Už se stalo - včera vnoci. A co myslíš že je případně lepší kdyby jí znovu nedalii - zrušit, nebo snížit???
Zabak.kuk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 3. 2014 01:48

Jeden muj znamy, ktery ma Life, dostal tu MALL kreditku (na moji radu s vice pokusy) take az po treti opakovane online zadosti.
Takze pri neuspechu zkuste parkrat opakovat pokus :-)
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2014 06:59

Zedna1 píše:Jeden muj znamy dnes prisel se zajimavou myslenkou na optimalizaci Citi kreditek:

Ma Citi Life, kde bylo vedeni 1. rok zdarma, pak uz za poplatek, nyni v akci dostal Citi MALL, kde je take 1.rok vedeni zdarma. Takze pokud puvodni Life (ktera uz je nyni za poplatek) zrusi a prevede si SIPO z Life na MALL, tak vlastne usetri 500Kc za vedeni te Life, protoze ta nova MALL ma vedeni 1.rok zdarma. Jen je nutne spravne nastavit/upravit i limity na te MALL, aby tam nebylo jen to minimum 12000.

Takze takto se ve skutecnosti ziska 2000Kc odmena MALL + 500Kc usetrenych za poplatek za vedeni Life (uz nepotrebne a zrusene).

tak hlavně pozor na data změny typu karty a převodu sipa + vybrat life prémie, které jinak zanikají bez náhrady ... já se toto dozvěděl pozdě, resp. mi to operátor během hovoru neřekl
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 28. 3. 2014 07:58

Takže 1:1
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 28. 3. 2014 09:13

Dnes jsem od Kurýra převzal Citi Mall - co mne potěšilo je přiložená "nálepka", protože k Citi Life se kdysi takhle automaticky nepřikládala.
Začínám proto zvažovat převod stávající Life na Classic, protože v květnu bych nemusel platit další roční poplatek, pokud přejdu i se SIPO na Mall.
Je technicky možné při jednom telefonátu s operátorem např. aktivovat Mall, zavést pro něj autom. inkaso, současně na něj přehodit SIPO, upravit kreditní rámec, resp. jeho poměr ve prospěch Mall, vyčerpat zbytek prémií z Life a pak ji převést na Classic? Nebo to už bych po nich chtěl příliš? Nejde o to, jestli to jde během jediného telefonátu, ale např. během dvou hovorů v jeden den? :-)
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 3. 2014 09:48

vsechno jde na jeden telefonat
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 28. 3. 2014 10:33

A při těch opakovaných žádostech nějak měníte vstupní údaje nebo tam dáváte stále to samé? Mě přijde nesmysl aby to na základě stejných žádostí dvakrát zamítli a potřetí schválili. Ale zase bych to s optimalizací údajů nerad přehnal aby z toho nebyl úvěrový podvod.

-- 28. 3. 2014 10:42 --

K akci Ona dnes - nějak mi z toho není jasné na co lze využít ten bonus 3000 Kč a taky mi docela vadí ten souhlas se zpracováním osobních údajů firmě AdFinance přes jejíž web usetreno.cz jde formulář s žádostí.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2014 11:21

Na cokoliv, bonus vyplácí AdFinance přímo na úvěrový účet.

-- 28. 3. 2014 11:23 --

Schvalovací procesy o KK Citi je zbytečné i řešit, už se tady o tom diskutovalo tolik a stejně to nepochopí nikdo.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 28. 3. 2014 12:35

Má cenu to zkoušet opakovaně, když mi to už dvakrát zamítli již v té první fázi, tj. už na tom odkaze z toho mailu?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 28. 3. 2014 12:44

Pockej az bude nejaka nova akce s jeste vyssim bonusem. :D
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 28. 3. 2014 13:07

Stáhni si seznam z webu citi, komu všemu tvoje data davaj ke zpracování, jedna firma se v tom už ztratí :)
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 28. 3. 2014 13:08

Je to pravda, že když zamítnou kartu tak klienta zapíšou do nějakýho registru?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 3. 2014 13:37

Samozřejmě, že žádost o jakýkoliv úvěrový produkt u banky je zaznamenána do CBCB i pokud byla zamítnuta.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod XRPD 28. 3. 2014 13:49

Budeme mít s maželkou 3 karty: 2x Life a 1x Mall. Dá se "točit" kromě SIPO i někde jinde ? PaySec apod. chtějí za Nabití platební kartou 2%. Tak to je vo ničem.
XRPD
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka