Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 5. 5. 2014 19:20

Otázka- proč CITI broker consulting když mám CITI life?
To je asi nesmysl přecházet ne?
Nebo jde o poplatek za vedení karty?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 5. 5. 2014 19:29

ano, jde taky o poplatek, ale také je možné zkusit zažádat znova Life přes OnaDnes s bonusem 3000, ovšem s jakým výsledkem - to je ve hvězdách.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 5. 5. 2014 20:56

U mě byla kurýrka v pátek 2.5. Taky jsem převedl Life na Clasic a zažádal o Life na OnaDnes. Kurýrka říkala, že jim změnu systému distribuce vysvětlili tak, že dříve si spousta lidí kartu objednala, CitiBank ji vydala... a pak ji "anonymní" žadatelé ani nepřevzali, někteří ani neexistovali. Tak buď budu 2. po Slavovi, kdo ji dostane, nebo ji nedostanu a pak je párkrát potrápím žádostmi na OnaDnes. Když to nevýjde převedu Mall na Life a zažádám znova o Mall. Jen bych chtěl vědět, do kdy ta akce na KK Mall poběží.

Jinak asi víte, že stále běží akce s Allianz na povinné ručení:
http://www.sfinance.cz/povinne-ruceni-zdarma
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod ruff 6. 5. 2014 10:38

Vážení,
KK Citi Life přes Ona Dnes jsem aktivoval před měsícem, zatím nepoužil a bonus stále nikde. Takže se neradujte, když vám jí dají, protože bonus asi taky není jistý.
ruff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 6. 5. 2014 10:49

ruff:

Sice v podmínkách se nic nemluví o nutnosti kartu použít jen aktivovat, ale možná právě v tom je ten zakopaný sabák.

Já kartu aktivoval 17.4., hned ten den provedl platbu a dne 2.5. se ve výpisu transakcí objevila tato položka:

SPLÁTKA - 000107-4498620247/0100 3.000,00 CZK.

Takže bonus aspoň v mém případě jsem obdržel. Momentálně jsem cca 800 Kč v přeplatku. Platí, že když utratím tuto částku, že za ní nedostanu 2% bonus?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod ruff 6. 5. 2014 11:28

Díky za tip. Vycházel jsem z Mall karty, kde s poukazem nebyl žádný problém a karta se použít nemusela. Dnes zaplatím a uvidím, kdy naskočí bonus. Doufám, že to nebude až za 15 dní.
ruff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quino 6. 5. 2014 12:34

Mně se také připsal bonus 2. 5., ale kartou jsem poprvé platil až 4. 5. Už si ale nevzpomenu, kdy jsem kartu aktivoval.
quino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 5. 2014 12:44

Platba u ona dnes karty s připsáním bonusu nesouvisí.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod maondra 6. 5. 2014 13:15

Bonus z Onadnes se mi pripsal asi 16. den po aktivaci karty. Myslim ze v podminkach akce maji i konkretne napsany termin do kdy 3000 pripisou. Tusim to jsou nejake 2 tydny, ale presne to nevim.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 5. 2014 19:01

Dramatická komedie s neschopností banky má další děj..jak jsem informoval, 28/4 jsem dostal telefonickou odpověď, že je karta zamítnutá, načež mě za 2 hodiny volali s banky pro potvrzení žádosti..Dodneška jsem neměl ve schránce ani kartu, ani dopis o neschálení a tak jsem se jal znovu zatelefonovat, kde jsem dostal informaci o výrobě karty včerejším dnem a dočkání se v poštovní schránce ke konci týdne či na začátku příštího..Opět se pouze dokazuje to, že na infolince Citibank pracuje banda nekompetentních kryplů, kteří dávají informace, jak se jim zlíbí..Asi je cucají z prstu..Kartu snad dostanu, založena byla stejně pouze pro bonus přes ona.dnes a jestli dostane šanci a bude mít pro mě nějaké reálné využití, to se uvidí časem..Ještě by mě zajímalo spíš, od kdy je započítáno vedení karty na rok zdarma, jestli od data podání žádosti nebo data aktivace karty na infolince..pokud by to bylo podle bodu 1, přišel bych díky obrovské rychlosti o měsíc zdarma
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 5. 2014 19:31

od data podání žádosti těžko, logicky
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod hangrybirds 6. 5. 2014 20:09

Mne vcera na Citi lince tvrdili, ze zadost byla zamitnuta a dnes volali a ptali se na nejake udaje a ze davaji zadost dal ke schvalovani.
hangrybirds
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 5. 2014 20:31

přesně tento jev jsem zažil 28/4.. dvě hodiny po mém telefonátu na infolinku, jak to s kartou vypadá..a to abych se dnes dozvěděl, že nakonec byla schválena :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 5. 2014 22:02

mně se dnes snažili dovolat z čísla někde od Frýdku Místku. Jelikož s nima nemám potřebu cokoliv po telefonu řešit, tak jsem hovor nevzal.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 7. 5. 2014 07:05

To si jim to nandal :-)
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka