Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 23. 5. 2014 14:39

slavo963 píše:kdyz se chcs vyhnout 1 mes. terminu ruseni KK, staci prevest na classic, tech muzes mit vice najednou

Jinak mensi update, asi spatna sprava.... volali mi ze CITI a rekli, ze jiz mam hodne karet a umozni mi zmenu z classic na LIFE...jenom ted nevim, zda se bonus 3000 bude vztahovat i na mne...ale muzu hrat blbce a nejak to z nich vytriskat, ze v podminkach akce je uvedeno, ze staci zazadat o Life a po doruceni kartu aktivovat. A ja predse novou kartu LIFE akvituji ne, taky jsem o ni zazadal pres OnaDnes a byla mi schvalena. A ze CITI mi volali, ze mi ji posilaji, tak kde je pane kolego problem? :-))

Nechci ti brát naději, ale zkoušel jsem to přesně tak akorát s KK Mall a neprošlo to, bonus jsem urgoval a urgoval.... Ale ty jsi ditě štěstěny :tleskani , tak třeba to i tentokráte projde. "Do ženský a do CITI nevidíš.. " ;-)
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 5. 2014 14:53

no kdyz to nevyjde, skusim druhe kolo s mall...ale nejprve pockam na Lifku i kdyz bez bonusu a pote mall zmenim na classic

Ale zajimave je, ze moji stare ji dali, a to ma v supliku O2 kartu(aktivovanou,ale nepouzitou), billa dodatkovou(aktivovanou a nepouzitou), mall(aktivovanou a nepouzitou)...a to mela ze zacatku problemy, zadosti prechazely "napodruhe-napotreti", o 2/3 nizsi prijem...
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 25. 5. 2014 19:42

at delam co delam, tak se nemuzu prihlasit do online bankovnictvi, porad mi to pise 'spatne udaje', i kdyz se snazim obnovit heslo :(
tak nevim jestli se jim nepovedl prechod na nove ib nebo co ...
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 25. 5. 2014 19:53

Já zas už 3 dny marně čekám na výpis
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 26. 5. 2014 09:03

Nové IB vypadá celkem dobře. Je tam i možnost nastavit inkaso k placení karty, ale nějak se mi stále nedaří - Váš zdrojový účet není platný.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod -tomtom- 26. 5. 2014 09:15

Mě tedy přihlašovací heslo taky funguje ale když se přihlásím, nikam se nedostanu. Na jakékoliv klikání bankovnictví nereaguje. Asi bude pár dni trvat, než to vyladí.
Současně mi zmizela automatická hláška o zůstatku po zavolání za infolinku.
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 5. 2014 09:41

Mně to funguje naprosto normálně...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 26. 5. 2014 09:51

Mně taky
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 5. 2014 09:52

V některých prohlížečích to nové IB asi nefunguje, já jsem nyní zkoušel z IE 11 pod Windows 7 (taky v režimu kompatibility, ale žádná změna) a vidím pouze záhlaví, kliknutí na jakoukoliv položku je bez reakce. V IE 11 pod Windows 8.1 šlo ale v pořádku, stejně tak v posledních verzích Chromium a Firefox.

Zákaznická linka je přestavěná, po přihlášení číslem platební karty a T-PINem tam už není koncept registrovaného čísla a vůbec ani IVR rozhraní, hned se přepojuje na telefoního bankéře.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 5. 2014 10:03

-tomtom- píše:Mě tedy přihlašovací heslo taky funguje ale když se přihlásím, nikam se nedostanu. Na jakékoliv klikání bankovnictví nereaguje. Asi bude pár dni trvat, než to vyladí.

Tohle se mi stalo v Chrome. V Exploreru je banking funkční.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 26. 5. 2014 10:03

neni to prohlizecem, ale komplet mi zrusili ucet !! (protoze mam i dodatkovou kartu - ale to mi prijde nejake ujete). Proste jsem si ucet musel zalozit znovu ...
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 5. 2014 10:03

stepano píše:Já zas už 3 dny marně čekám na výpis

Také čekám na výpisy.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 26. 5. 2014 10:24

Ten nový IB je nějaký divný, já tam vidím 4 karty, a přitom mám 2. Doma budu muset zkontrolovat, co to je, asi nějaký zrušený.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 5. 2014 10:42

Zobrazují se tam i platební stickery vydané k hlavním kreditkám...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 26. 5. 2014 10:54

-tomtom- píše:Mě tedy přihlašovací heslo taky funguje ale když se přihlásím, nikam se nedostanu. Na jakékoliv klikání bankovnictví nereaguje. Asi bude pár dni trvat, než to vyladí.

zkus vymazat cache v prohlížeči
gman
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka