Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PetrAsch 15. 8. 2014 11:02

Záleží na ČSOB.
Citi mi připsala včas i platbu z Raifky zadanou tentýž den ráno.
PetrAsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 15. 8. 2014 11:03

a duvod ? vždyt to tam v pondělí bude na 100 %

Citi mi připsala včas i platbu z Raifky zadanou tentýž den ráno.

Jop tohle funguje 100 %, třeba ze Zuna v 10.30 nebo Fia zrychlene v 11.30 a připsáno tentýž den
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Almighty 15. 8. 2014 14:52

Jak je na tom Citi s nabídkami na navýšení limitu? Ozvali se vám sami od sebe? Jak dlouho jste případně kartu měli, než se vám poprvé ozvali?
Almighty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 15. 8. 2014 15:08

Po půlroce mi nabídli zdvojnásobení limitu. Nevolali, napsali mi to na měsíční výpis.
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radecekh 15. 8. 2014 17:42

Pravidelně každý půlrok nabízejí víc a víc. Je to na výpise s tím, že pokud s tím nesouhlasíte, musíte se ozvat. Když se neozvete, tak to za cca 2-3 měsíce sami zvednou.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 15. 8. 2014 17:50

Kde to navýšení na výpisu bývá? Zatím jsem si toho nevšiml, možná mi to ani nenapsali a nebo jsem slepej :-)
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 15. 8. 2014 17:51

No asi úplně automatické to není. Mám kartu 8 měsíců, limit nízký, platby velké a nabídka na navýšení zatím nepřišla. Což mě celkem štve.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 15. 8. 2014 18:10

teď jsem navyšoval na jedné kartě tak, že jsem zažádal přes infolinku a poslal jim pak potvrzení o příjmu. Pak mi kredit v pohodě navýšili. Prostě pokud chce někdo sám navýšit, musít zaslat potvrzení o příjmu.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrAsch 15. 8. 2014 18:45

Mně nabídli zvýšení limitu jednou, cca po půl roce. Od té doby - již cca 4 roky- nic. Takže pravidlo to není.

-- 15. 8. 2014 18:52 --

I když je fakt, že původní limit byl na trojnásobku čisté mzdy
PetrAsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 8. 2014 19:32

mne prisel dopis tento tyden o navyseni z 12 na 18 k....lifku mam cca 3 mes....ale ja mam tech citi kreditekvice
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tim1984 15. 8. 2014 20:01

Zdravím,
rozhoupal jsem se, že si tedy hned v pondělí založím CITI LIFE, dokud je tam ten bonus. Pročetl jsem si podmínky, ale i tak mě to nedá se zeptat jestli v tom není nějaký háček a banka opravdu dá na ruku 2000,- s podmínkou, že ji musím použít alespoň 1x měsíčně abych byl bez poplatků (jen pro první rok). Po deseti měsících jí plánuji zrušit, abych pak nemusel platit 50kč/měsíčně za vedení kreditky. Dále se chci zeptat jestli je povinný mít zřízený ke KK i osobní učet? Já osobně jsem tuto podmínku nenašel, ale radši se ptám. Je tam nějaký další jiný háček, nebo je to opravdu tak výhodné?

Uvažuji že rovnou založím i KK MALL. Lze mít obě karty zároveň? Pokud se nepletu tak ano. + mě zajímá jakým způsobem dostanu ten bonus 2000,- na nákup v MALL - nikde sem to nenašel.

Jiné karty, než tyto dvě, mě nezaujali. Byla by to má první KK, peněz mám dost, půjčovat si naní nepotřebuji, chci to jen kvůli bonusům :)

Děkuji za odpověďi
Tim1984
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 8. 2014 20:30

BÚ nepotřebuješ, prvně si zažádej jenom o Life, uvidíš jestli ti ji vůbec schválí (Citi má dost divné schvalovací procesy).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 8. 2014 13:03

Máte zkušenosti jak si vybrat life premie pokud je nechci na life kartu. Ale na běžný účet děkuju
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2014 13:07

A tu kartu jinak nepoužíváš, neplatíš s ní a dostáváš prémie?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 8. 2014 13:49

požívám platím jí ale chci je na běžný účet
D.roak
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka