Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ondrej190 7. 10. 2014 13:49

Slawall píše:
vpe píše:Výpověď CITI kreditní karty - návod
10.1.1 Jste oprávněn vypovědět smlouvu, a to písemnou výpovědí doručenou Citibank v souladu s článkem 14 těchto Obchodních podmínek (Sdělování a doručování dokumentů). Účinky výpovědi nastávají dnem doručení Vaší písemné výpovědi Citibank. Ukončení Smlouvy nemá žádný vliv na existenci Vašich závazků vůči Citibank (spočívající zejména v nezaplacených poplatcích či nevyrovnaném zůstatku), které vznikly za dobu existence smlouvy. Tyto závazky se i nadále budou řídit smlouvou, Obchodními podmínkami a Obchodními podmínkami Citibank pro fyzické osoby. Pokud bude smluvní vztah trvat kratší dobu než jeden rok, má Citibank v případě Vaší výpovědi smlouvy nárok na úplatu za výpověď smlouvy ve výši stanovené podle sazebníku.
10.1.2 Pokud vypovíte smlouvu, jste povinen:
a) vrátit nám neprodleně kartu přestřiženou na dvě části,
b) neprodleně uhradit aktuální zůstatek v plné výši (včetně všech kartových operací, které jste provedl, ale které ještě nebyly zaúčtovány na vrub Vašeho kartového účtu) a to včetně všech Programů splátek dle pravidel určených těmito Obchodními podmínkami.

14.3.1 Pokud tyto Obchodní podmínky nestanoví jinak, veškerá Vaše sdělení, požadavky a pokyny musí být písemné a v souladu s předepsaným postupem platným v dané době; mohou nám být doručeny osobně či zaslány doporučenou zásilkou.

Tj. není třeba kamkoliv volat a nechat se přemlouvat :-) A kartu stačí dle všeho dodat dodatečně (viz Účinky výpovědi nastávají dnem doručení Vaší písemné výpovědi Citibank).

Muzu podat vypoved osobne na pobocce, nebo musim nekam psat nejaky dopis?

Nevite z hlavy,kolik je "uplata za vypoved podle sazebniku,pokud trva kk mene nez rok" ?
ondrej190
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 10. 2014 14:02

Tak to nevím, ale nech si ji převést na Citi Classic, to snad bude zdarma, ne? Alespoň bývalo.

-- 7. 10. 2014 14:02 --

...a ani nemusíš nikam chodit, udělají to telefonicky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 10. 2014 15:02

Teď ve mně trochu hrklo, ale ... při pohledu do sazebníku jsem zjistil, že tam mají "Ukončení smlouvy, zrušení karty - Zdarma" u všech kreditek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 10. 2014 21:56

To by chtěli ještě za zrušení platit? :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrej190 8. 10. 2014 06:37

ka-spel píše:To by chtěli ještě za zrušení platit? :hm

Radi by :-D :-D :-D
ondrej190
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 8. 10. 2014 11:36

Akční nabídka od Citibank - nformační zprávy CitiAlert na měsíc zdarma. Podmínky zde: http://www.citibank.cz/czech/gcb/personal_banking/czech/static/pdf/Podminky_akce_CitiAlert.pdf
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _vpa 8. 10. 2014 15:45

Tvl akce za 29 kaček. A to se vyplatí.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 9. 10. 2014 05:46

Včera mě z citi uháněli z půjčkama přes kreditku, vše jsem odmítal že to je nevýhodné a nezajímavé, nakonec si připravili nabídku bezúročné půjčky 72000 Kč na 4 měsíce, při sjednání se platí fixní poplatek 2% z částky. Nevzal jsem to neb nemám aktuálně potřebu, nicméně pro někoho to může být zajímavé.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 10. 2014 07:53

Oni to těm, pro které by to bylo zajímavé, nenabídnou.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 9. 10. 2014 08:13

franko: kolik tam mas mesicne cca utraty?
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 9. 10. 2014 08:54

fikyyCZ píše:franko: kolik tam mas mesicne cca utraty?

CCa 10-15 tisíc na citi life, cca 5-6 tisíc na citi shell.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 9. 10. 2014 09:06

franko: ale mas ji asi hodne dlouho,vid?

ja tam mesicne mam tech 40-50 tis a nic me nenabidli,ale mam ji teda jen 4 mes
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 9. 10. 2014 10:00

Tak i ta "výhodná" bezúročná půjčka vyjde při rovnoměrném splácení se skutečnou sazbou přes 10 % p.a., takže žádný šlágr. Asi počítají s tím, že si to většina lidí nebude schopná spočítat.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 10. 2014 10:15

Přesně, to jsou šílené peníze ty 2 % na pouhé 4 měsíce bez úroku, obzvlášť když pak běžně někdy nabídnou i "úrokové prázniny" u kreditek - třeba na 3 měsíce nastaví úrokovou sazbu z bezhotovostních transakcí na 0 % (jednou jsem dokonce využil)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 9. 10. 2014 12:15

Reklamuju třetí citilife s 2000 premiema, neumej přičíst prémie za útratu v prvním měsíci, dělají to ručně. Zároveň už třetí měsíc řeší zavedení sipa na kartě, která je prevydana a si po z ni bylo převedeno na jinou kartu. Prý globální chyba systému...
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka