Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 30. 12. 2014 14:00

neskousel jste někdo v poslední době prebit LIFE a nakoupit za vic nez mate limit, zda vam naskocili body s cely utraty?
plánuju noutbuk,ale limit mam nizkej :(
dik
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 12. 2014 15:53

premie se pocitaji i z prednabite castky...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 30. 12. 2014 17:21

jj, ted sem volal na citiphone a bylo me to tez receno, tak super
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 31. 12. 2014 10:47

drkarel píše:Řekl bych, že to tam bylo vždycky, že se jedná o vyloučení převydaných karet (viz následující bod).


Člověče, já právě ke své druhé Mall KK žádný bonusový kupon mailem nedostal. Pravda je, že jsem ji aktivoval během svátků, které to mohly zdržet. Stejně bych rád věděl, jestli někdo v poslední době dostal druhou KK Mall a k ní bonus 2000.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2014 11:07

Mě druhou Mall ted v prosinci neschválili. Bylo to poprvé, předtím mě schválili všechny žádosti, bylo to ale někdy v první polovině roku.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 12. 2014 11:47

dlouhy.dejw píše:
drkarel píše:Řekl bych, že to tam bylo vždycky, že se jedná o vyloučení převydaných karet (viz následující bod).


Člověče, já právě ke své druhé Mall KK žádný bonusový kupon mailem nedostal. Pravda je, že jsem ji aktivoval během svátků, které to mohly zdržet. Stejně bych rád věděl, jestli někdo v poslední době dostal druhou KK Mall a k ní bonus 2000.


Já musel kupóny upomínat, takže to ještě nic neznamená. (Ale neříkám, že nemohlo dojít k nějakému omezení, u všech ostatních došlo, ale je tam přesně specifikován nový klient, tady je jen nová karta.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 31. 12. 2014 20:34

Jak jsi to upomínal? Bavil jsi se s CITI nebo s MALL?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 1. 2015 11:14

Napsal jsem jim (Citi) zprávu přes IB (myslím ... nebo to bylo normálně mailem).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 1. 1. 2015 12:20

Dám tomu ještě pár dní a pak je upomenu. Ale skoro bych viděl podle znění podmínek, že při opakovaném vydání MALL karty už nemáš nárok na vstupní bonus. Taky by to vysvětlovalo, proč mi najednou kartu schválili. Uvidíme, co se dozvím.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 1. 2015 12:49

Pak by Ti to měli jasně napsat. Tak pak dej vědět.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 5. 1. 2015 13:26

Dobrá zpráva, kupon dneska dorazil mailem. Takže o svátcích se prostě v CITI nepracovalo, nic jiného naštěstí. Aspoň CITI MALL je stále s bonusem při opakovaném vydání.
Naposledy upravil dlouhy.dejw dne 5. 1. 2015 16:29, celkově upraveno 1
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 5. 1. 2015 15:05

Přiznám se, že tomu moc nerozumím. Takže když má Citi akci, že k nově vydané kartě je bonus 2000, tak k dodatkové pro přítelkyni ten bonus bude taky? To asi ne...
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod olaf3788 5. 1. 2015 21:56

Ted jsem si vsiml transakce ktera nebyla dokoncena, ale byla me zauctovana a stržena (vubec me nedosel 3d seruce kod na mobil). Jak nejlepe reklamovat transakci? Osobne na pobocce nebo staci zavolat na citibank?
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 1. 2015 09:05

Telefonicky to stačí. Opravdu byla zaúčtována nebo je to jen blokace?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 6. 1. 2015 09:51

Bohuzel byla i zauctovana, proto nechapu ze to proslo i pres to ze me nedosel 3d serure kod (jednalo se se o platbu pres MasterPass aplikaci na Iphone).
Tak jsem volal na linku a po 8,5 minutach hovoru me bylo sdeleno, ze reklamaci potrebuji jeste pisemne poslat postou do Brna.
olaf3788
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků