Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 1. 2015 08:34

Mně vrátili v Kauflandu (ale šlo o drobnou částku) a v Mallu (opět drobná částka).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 1. 2015 08:49

V Tescu mi taky drobné vracejí hotově.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 23. 1. 2015 09:14

Dřív to šlo i v Bauhausu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 23. 1. 2015 09:45

Globus, ikea už ne, tam chtějí i původní kartu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 23. 1. 2015 11:28

oliver: tusim kaufland taky vraci cash
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cmmm 23. 1. 2015 11:34

Podařilo se někomu získat od Citi odpověď? Mám nově KK Billa. A chtěl bych zřídit dodatkovou kartu pro ženu. V IB jsem nikde nic takovýho nenašel. Tak jsem jim v úterý poslal dotaz. Kromě automatické odpovědi o tom, že to zaregistrovali, ticho po pěšině. Pak jsem to zkusil přes jejich web formulář, hmm zaím taky nic.
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 23. 1. 2015 13:39

Já jim vždy jen volal. Výpověď jsem posílal dopisem.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 23. 1. 2015 15:04

Já jim vždy píšu k jedné záležitosti email, zároveň napíšu v internetbankingu a ještě jim zavolám o reklamaci. A když se do 3 dnů nic nestane, tak vše zopakuju. Nejpozději po 3 kolečku jsem vždy dostal odpověď. WELCOME TO CITI. :-)
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 1. 2015 17:23

je tady nekdo kdo vzal v te akci bonus 4x500kc mesicne pri pouziti karty a fakt mu byl ten bonus pripsan?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 23. 1. 2015 17:27

Cmmm píše:Mám nově KK Billa. A chtěl bych zřídit dodatkovou kartu pro ženu. V IB jsem nikde nic takovýho nenašel.
Zavolat na citiphone a domluvit schůzku s kurýrem v termínu, kdy budete oba se ženou doma, pokud teda zase nezměnili nějak postupy / procesy.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cmmm 23. 1. 2015 17:42

Tak na formulář z webu zareagovali za cca. 3 hodiny. Takže cajk. JJ máme zavolat, tak to uděláme. 8-)
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 23. 1. 2015 18:42

Tak dneska došla Mall karta. Hned při aktivaci jsem řešil dodatkové karty a musejí na to poslat kurýra a musí být u toho všichni zainteresovaní.
Michal.Krsik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 23. 1. 2015 18:55

evlo píše:je tady nekdo kdo vzal v te akci bonus 4x500kc mesicne pri pouziti karty a fakt mu byl ten bonus pripsan?

Mně ho taky nepřipsali. Napsali, že se omlouvají, ale z technických důvodů ho nepřipsali. Ať si prý zkontroluju bonusy v následujícím výpise. Doufám tedy, že příští měsíc připíšou bonus za tento i za příští. Jinak mě dost nakrknou a budu se hádat.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 23. 1. 2015 19:52

Kdo z Vás pořizoval Mallku, do jaké doby Vám zaslali voucher?
Michal.Krsik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 23. 1. 2015 22:30

Michal.Krsik píše:Tak dneska došla Mall karta. Hned při aktivaci jsem řešil dodatkové karty a musejí na to poslat kurýra a musí být u toho všichni zainteresovaní.


Jo, tak to mi přesně řekli taky, prý mě bude kontaktovat kurýr. Je to 14 dní a stále nic.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků