Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 26. 1. 2015 21:13

Díky za tip s Allianzem PF :-). Nevíte někdo jestli nějaké stavební spoření nejde platit kartou? :-)
Michal.Krsik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2015 09:46

Fakt ze jo, to vypada, ze uz tam dela jen Dimitri Roli.
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 27. 1. 2015 15:11

S těma prémiema za doporučení klienta jste mne vystrašili. Právě mi slíbili moji první retenci. Máte někdo z poslední doby zkušenost, že vám ji vyplatili?
Docela se na těch 500 Kč těším.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 27. 1. 2015 15:56

a za co pa jsi ji dostal? :) já si zatím vyzvedl demostrativně formulář na výpověď, ale zatím nic nenabízeli, ale neměl jsem moc čas se vybavovat :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod velkejarda 27. 1. 2015 16:58

Jsem dnes zazadal o Citi Mall kreditku a Mediaservis se mi ozval telefonicky uz hodinu po odeslani internetove zadosti. To je tedy rychlost, pozitri ma prijet kuryr.
velkejarda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 27. 1. 2015 18:52

jo retenci me nedali uz při minulem vypisu, tak ani při tomto ,tak sem včera volal a pan ze teda sem podmínky splnil a ze to pripisou snad do tri dni, tak dam vedet

-- 27. 1. 2015 19:02 --

filas: na formular se vyprdni, zavolej na citiphone a rekni bankeri z chces zrusit kartu, te pak prepoji na ty ukecavace,ale priprav se ze ti budou nabizetjiny druhy jejich kreditek, musíš bejt neustupnej a votravenej :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 27. 1. 2015 19:41

Tak Citi kreditka s bonusem 2 000 Kč už jen do 15. února... Viz http://www.citibank.cz/czech/home/index.htm
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 28. 1. 2015 08:07

dlouhy.dejw píše:S těma prémiema za doporučení klienta jste mne vystrašili. Právě mi slíbili moji první retenci. Máte někdo z poslední doby zkušenost, že vám ji vyplatili?
Docela se na těch 500 Kč těším.

Jo při rušení KK Classic minulý týden. V sobotu provedena platba asi 600,- Kč, další pátek připsáno 500,- Kč.

Jsem zvědav s jakou akcí příjdou v Citi po 15.2.2015.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 28. 1. 2015 12:57

Hm, tak mi přišel první výpis ze Citi a nejsem z něj vůbec moudrej. Utratil jsem (zatím) jen 2900, na výpise je, že mám do 19. 2. uhradit 2100. To bych ještě pochopil, ta poslední transakce za 800 byla provedena asi až po výpise. Co ale nechápu, jsou ty prémie. Na výpise je napsáno, že mám nějakých 546 prémií a zbývá dočerpat 1000. Těch 46 chápu, to jsou 2% z útrat. 500 bych taky chápal, zřejmě mi připsali ten vstupní bonus. Ale proč zbývá dočerpat 1000 (kdyby to měly být zbývající prémie ze vstupního bonusu, mělo by zbývat 1500). No a vrchol přišel, když jsem se přihlásil do bankovnictví. Tam najednou prémie, které lze vyměnit, byly 1548 (???). Tak jsem zkusmo zkusil proměnit na peníze 1500, napsalo to sice, že zbývá 48, ale zůstatek na kartě v Kč se nezměnil. No jsem z toho trochu jelen...
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 28. 1. 2015 13:01

Je potřeba zaplatit jen částku na výpisu. Než se čerpání v prémií objeví v IB, trvá to někdy i pár dní. Zbytek nechám na ostatních.
powery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 1. 2015 13:01

cerpane premie v IB se zobrazi po 22:30h
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod velkyjarda 28. 1. 2015 13:38

Takze mu misto 2000 Kc vstupniho bonusu dali jen 1500 Kc?
velkyjarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 28. 1. 2015 13:42

filas81 píše:a za co pa jsi ji dostal? :) já si zatím vyzvedl demostrativně formulář na výpověď, ale zatím nic nenabízeli, ale neměl jsem moc čas se vybavovat :)

Já už ani nikam nevolal, formulář jsem měl od minule, tak jsem ho rovnou vyplnil a poslal. Tentokráte jsem před výpovědí neměnil typ KK na Classic, abych pro ně s placenou verzí KK byl atraktivnější a když mi pak volali, tak mi rovnou nabídli 500. Otázka je, jak velký to mělo vliv, Citina funguje dost náhodně. Tak doufám, že svoji první retenci skutečně dostanu.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 1. 2015 13:44

velkyjarda píše:Takze mu misto 2000 Kc vstupniho bonusu dali jen 1500 Kc?

Pokud má KK ze zimní akce, tak bonus je poskytován formou 4x 500 Kč, tedy 4 za sebou jdoucí měsíce po 500 prémií, pokud v daném zúčtovacím období proběhla aspoň jedna transakce...

Pokud měl za sebou jen jedno zúčtovací období, tak IMHO by měl mít 1000 bonusových prémií, takže mu možná Citibank ještě přidala :-D

Jinak nevím, co myslí tím "zbývá dočerpat", na výpisu je pokud vím uveden jen celkový součet nevyčerpaných prémií, pak prémie, které jsi vyčerpal za předešlé zúčtovací období a prémie, které jsi za předešlé zúčtovací období získal...
Pokud tam má 1000 nevyčerpaných prémií, to by odpovídalo tomu bonusu (a těch dalších 500 získal za aktuální zúčtovací období, kdy se mu transakce zaúčtovala do nového výpisu a na základě toho mu přidělili dalších bonusových 500)...

V každém případě po čtvrtém výpise se to už pak seřídí a v celkovém počtu získaných prémií od vydání karty to bude vidět...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 28. 1. 2015 15:15

No dobrá, pro jistotu jsem se ještě kouknul, abych měl konkrétní čísla. Na výpise mám:
Nevyčerpané citi life prémie celkem: 1044 Kč
Vyčerpané prémie v tomto období: 0 Kč
Citi life prémie získané v tomto období: 544 Kč
Prémie získané ode dne vydání karty: 544 Kč.
No dobrá, 1044 = 544 + 500. Ale kde jsem vzal těch 544, když útrata byla 2200 Kč? To bych měl mít jen 44 ne? Nebo 500 prémií dostanu hned na začátku jako vlezné? :-)
No a pecka byla v bankovnictví, kde jsem měl dokonce nevyčerpaných prémíí 1548. Z toho mi tedy možná plyne, že mi tedy už připsali dalších 500 plus tam jsou nějaké drobné za další platbu po výpisu?!
Zkusil jsem je tedy vyčerpat s tím, že bych chtěl peníze na kartu a ty tam zatím nemám. Ok, dočetl jsem se, že u Citi to nějaký den trvá, počkám si :-)
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka