Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Suky. 12. 3. 2015 08:58

Zkusil jsem telefon pro rušení kreditek a po krátké diskuzi mi nabídl převod Life na Mall. Že dostanu rok zdarma.
Prý jsou úplně stejné benefity (Mall snad o něco lepší).

Jsou ty kreditky fakt stejné nebo je tam nějaký háček?
Převedou mi automaticky i dodatkovou (to jsem se zapomněl zeptat)?

Samozřejmě další otázka, jestli se to za ty 300 Kč do konce roku oplatí řešit...
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 12. 3. 2015 10:04

já si nakonec poslední odměny převedl na kartovej účet a zkusim taky výpoveď přes telefon, zda něco nabídnou či převod na classic a pak ji nechat chvíli u ledu, estli je to vybudí k nějakej nabídce...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 13. 3. 2015 14:54

Pri prvnim telefonatu ohledne vypovedi me bylo jen nabidnuto vedeni zdarma az kdyz jsem predal vypoved, tak dnes asi po 2 tydnech telefonat a narovinu padla nabidka 500 kc na nakup ktery musim udelat v pristich 14 dnech, tak jsem vypoved stahl kdyz mam do srpna vedeni zdarma.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 13. 3. 2015 15:06

Dnes volali s nabídkou 500,- a bezurocneho období 90 dní. Výpověď dostali 28.2. Zrušil jsem už 5 karet, tahle je poslední, volali poprvé.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 13. 3. 2015 15:25

@avathar i ostatni
Ty vypovedi Citi kreditek posilate pisemne postou? Nebo je lepsi se stavit osobne na pobocce, pokud to nemam daleko?

Potrebuji take trochu procistit Citi kreditky a treba by take neco nabidli pri ruseni nektere z tech nabytecnych :-)
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 13. 3. 2015 15:38

ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 3. 2015 16:25

Zedna1: Já jsem posílal jen poštou, i když na pobočku bych se dostal, ale někdo tady už tuším psal, snad Patrik, že proces to moc jiný není - akorát ti tam nejprve dají do ruky telefon a pak stejně vyplníš jejich formulář...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 3. 2015 08:29

Zedna1 píše:@avathar i ostatni
Ty vypovedi Citi kreditek posilate pisemne postou? Nebo je lepsi se stavit osobne na pobocce, pokud to nemam daleko?

Já vždy posílal poštou vyplněný formulář.

-- 14. 3. 2015 08:31 --

Z podmínek akce ona dnes:

Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Citibank, stávající klienti Citibank a ti, jejiž smlouva o Citi kreditní kartě byla ukončena v období 12 měsíců před začátkem trvání Akce.

Takže nic pro mne a zřejmě pro většina z vás taky :-(
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 14. 3. 2015 09:15

přesně, v pondělí mi končí roční období, takže asi nejlepší bude to přehodit z Life na Classic a pak zkusit Mall či jestli dají nějakou retenční nabídku... vypověděl jsem i GE, tak je to zvláštní pocit pár dní bez kreditky :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 14. 3. 2015 09:18

Stejné podmínky tam byly i v době, kdy jsem si o kartu zažádal já. Když mi bonus dlouho nepřipisovali, zjistil jsem, že na něj vlastně nemám nárok, protože jsem měl jinou kartu od Citi. Nakonec mi bonus v plné výši připsali.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 14. 3. 2015 10:43

@ Rodsten: Připsali ti ho sami od sebe nebo jsi dával reklamaci?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 14. 3. 2015 11:19

Edit: To patřilo do jiného vlákna. Ohledně bonusu u Cítí jsem nic nereklamoval, připsali mi jej automaticky sami
Naposledy upravil Rodsten dne 14. 3. 2015 13:20, celkově upraveno 1
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod Karm 14. 3. 2015 13:14

Vidíte v IB svůj kreditní limit v pořádku? Já teď koukám že mám z ničeho nic úvěrový limit dost podstatně nižší.. Na výpisech nic není
Karm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x-hunter 14. 3. 2015 13:25

U mě vše v pořádku u všech karet...
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 14. 3. 2015 14:11

filas81 píše:přesně, v pondělí mi končí roční období, takže asi nejlepší bude to přehodit z Life na Classic a pak zkusit Mall či jestli dají nějakou retenční nabídku... vypověděl jsem i GE, tak je to zvláštní pocit pár dní bez kreditky :)

bejt bez kreditky - nezavidim :D :D
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka