Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 18. 3. 2015 14:26

@ gandalf: KK Billa je jistota a pak zase dej výpověď na KK Billa a zažádej o KK Mall.Cz :-)

KK Mall.cz už mám podruhý.
Nikdy jsem neudžel jejich KK víc než rok. Je lepší se vyhnout poplatkům než spekulovat jestli se je vyplatí zaplatit. :-)
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 3. 2015 16:25

filip893 píše:Má vůbec v tuto chvíli cenu si předplatit na rok poplatek za vedení karty z CitiLife Prémií? Do předpokládaného konce působnosti Citibank v ČR konec 2015 to vychází +/- stejně. Poté vůbec není jisté, zda nová banka bude tyto kreditky vést s poplatkem či bez poplatku a zda uzná předplacení poplatku v Citibank, nebo si tvrdě nastaví svoje ceny a co bylo dříve ji nebude zajímat.

Muj nazor na toto jsem psal zde:
viewtopic.php?f=316&t=1149056&start=720&p=10587775#p10587775
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 18. 3. 2015 19:42

takže když jsem dneska zaplatil citi life v albertu a mám utracenou částku v blokacích tak musim počkat až se mě zaúčtuje a pak mi ji hned vrátí na kartu? - řeč je o tom bonusu 500 kč, díky za info
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2015 19:47

přechod ze citilife na mall kartu funguje? Co se stane s bonusy ze citilife? vymažou je? Je mall vedena tedy další rok zdarma?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 18. 3. 2015 20:04

Me ted zadost o dalsi KK Mall zamitli. :hm Zkousel jsem to hned po zruseni predchozi Mallky, asi to je moc brzo. :'(
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 3. 2015 20:17

pivinecek píše:takže když jsem dneska zaplatil citi life v albertu a mám utracenou částku v blokacích tak musim počkat až se mě zaúčtuje a pak mi ji hned vrátí na kartu? - řeč je o tom bonusu 500 kč, díky za info

Myslím, že ta vratka byla vidět až ve vyúčtování.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 18. 3. 2015 20:26

Já jsem zrušil life, mall mi schválili asi na třetí pokus po třech měsících. Bonus a rok zdarma mám.
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 3. 2015 20:34

malejjara píše:Me ted zadost o dalsi KK Mall zamitli. :hm Zkousel jsem to hned po zruseni predchozi Mallky, asi to je moc brzo. :'(

Zamitli v tom online formulari, nebo az po podepsani smlouvy s kuryrerm?

Teda prepokladam, ze kdyz ma prijit kuryr, jeste nemam vyhrano, ci?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 18. 3. 2015 20:42

Mě to zamítli po kurýrovi. Tak jsem si objednal kurýra znovu a znovu, dokud je to nepřestalo bavit :lol:
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hakec 18. 3. 2015 20:46

Já v listopadu rušil city - zrušena k poslednímu listopadu. V prosinci zažádáno o Mall, smlouva podepsána s kurýrem, poté zamítnuto. Leden - nová žádost o Mall - smlouva podepsaná s kurýrem, později zamítnuta. Únor - nová žádost o Mall - smlouva podepsaná u kurýra a poté i schválená. Takže napotřetí. Teď reklamuji poplatek - naúčtovaliho ale nevystornovali - první rok má být zdarma.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 18. 3. 2015 20:56

pivinecek píše:takže když jsem dneska zaplatil citi life v albertu a mám utracenou částku v blokacích tak musim počkat až se mě zaúčtuje a pak mi ji hned vrátí na kartu? - řeč je o tom bonusu 500 kč, díky za info

Bonus 500 Kč je snad vždy podmíněn určitou výší útraty, nejčastěji to bývá 1000 Kč během dvou týdnů s tím, že toto období nastává 3 pracovní dny po telefonátu, kdy ti bonus slíbí. Ale to ti měli říci, když ti ho dávali. Pozor na to. Bonus ti připíší až v měsíčním zůčtování.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2015 21:22

takže přechod ze citilife na mall nejde? Tak to mi můžou soudruzi :-) Šaškovat na obyč kartu a poté zpátky na mall nebudu :-) .. to za sbírání bodů, které proměníme až za pětikilo - nestojí ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 19. 3. 2015 09:44

jak dlouho byla podmínka vedeni KK life s akci ONADNES? pul roku, nebo rok? dik
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 3. 2015 09:49

V loňské akci to byly 3 měsíce, v aktuálně probíhající jsem žádnou takovou podmínku nenašel, ale je zas fakt, že jsem tu jednu stranu podmínek jen tak rychle proletěl, abych se ujistil, že neplatí pro stávající zákazníky...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 19. 3. 2015 09:54

no ve me prave nejak hrklo, pac včera semposilal v noci na kreditku 3 tis splátku a hned se pripsala, byla videt v disponibilnim limitu a ted rano koukam a mam tam o 3 tis méně, tak sem si rikal ze me strhi za ten bonus s ona dnes? když tedasem dal vypoved? mam ji od cervna 2014, nevim, je to divny, nikdy se mi to nestalo, dokonce není videt ani v nezauctovanych
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka