Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 3. 2015 21:06

to volají takto pozdě? Já posílal výpověď 19.3.2015 a pokud si myslí, že zavolají za 14 dní a teprve od té doby začně běžet výpovědní 30 denní období, tak jsou těžce na omylu..Výpověď bych stáhl pouze v případě nabídnutí bezplatného období na další rok (končí mi na začátku května) a jako bonus poděkování v hodnotě 500,- korunové poukázky
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 28. 3. 2015 21:17

tyvoe jak to děláte? Já kde dám výpověď (ČS, KB, Citibank, T-Mobile), neozve se nikdo, a smlouvu mi bez mrknutí oka zrušej.
Pravda, z KB volali, ale jejich nabídka byla spíše směšná než co jiného :-/
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 28. 3. 2015 21:17

Dr.Lukas:
1/ Volali už dříve 23.3., ale já neměl čas, tak jsme se domluvili, že zavolá později.
2/ výpovědní lhůta začíná běžet dnem doručení výpovědi bance (posílám vždy poštou)
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 3. 2015 21:27

Joezbrna píše:tyvoe jak to děláte? Já kde dám výpověď (ČS, KB, Citibank, T-Mobile), neozve se nikdo, a smlouvu mi bez mrknutí oka zrušej.

Nejsi sam..me z RB taky nevolali..asi pochopili, ze nejsem partner se kterym budou vyjebavat.. Zene zase nevolali z GE pri poslednim ruseni KK..Pokud mi nezavolaji ze Citibank, tak se nakonec taky nebudu zlobit..i kdyz oni budou potrebovat aktualne kazdou dusi k prodeji :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod m_p_ 28. 3. 2015 21:45

Joezbrna píše:tyvoe jak to děláte? Já kde dám výpověď (ČS, KB, Citibank, T-Mobile), neozve se nikdo, a smlouvu mi bez mrknutí oka zrušej.

U citi se dá opakovaně ukecat 300 Kč, aniž by člověk výpověď podal...
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 29. 3. 2015 11:12

Jdu si půjčit do půjčovny nářadí stroj, kde je kauce 15 000 Kč a kauci lze složit kartu. To je na vratce 300 Kč. Mám silné pokušení zkusit kauci složit z CITI LIFE a vratku nechat poslat na debetku. V podmínkách půjčovny je, že se musí pro vratku použít stejná karta jako pro kauci. Při nejhorším řeknu, že jsem se spletl, karet mám více a tyhle dvě jsou si podobné. Tušíte někdo, jak to může dopadnout, když to na ně zkusím?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 3. 2015 11:17

Nemají to jak zjistit, když zrovna nebudou podrobně porovnávat původní stvrzenku s číslem karty... Nech si to vrátit na debetku a hotovo.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 3. 2015 12:36

Otázka je, jestli si to z té karty skutečně strhnou, nebo provedou jen blokaci. Jí měl kdysi půjčený foťák od Škoda foto a na kauci byla jenom blokace, po vrácení foťáku byla blokace zrušena.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 29. 3. 2015 14:58

Jo, to je jak v pujcovnach vozidel, take si to jen blokuji.
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 29. 3. 2015 16:48

Neboj nejsi v tom sám, jsme 2 :-) ... Nepředpokládám, že volají 90 % lidem. CIti Kreditek jsem rušil a ozvali se 1x... silně jsem naznačoval, jak mě budou motivovat, abych nerušil, a stejně nic nedali :hm
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 3. 2015 17:31

malejjara píše:Jo, to je jak v pujcovnach vozidel, take si to jen blokuji.

Jak kde. Půjčoval jsem si v bauhausu řezačku na dlažbu a kauci placenou kartou mi vrátili druhý den hotově.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 29. 3. 2015 23:30

Tomáš Marný píše:Otázka je, jestli si to z té karty skutečně strhnou, nebo provedou jen blokaci. Jí měl kdysi půjčený foťák od Škoda foto a na kauci byla jenom blokace, po vrácení foťáku byla blokace zrušena.

Je otázka, jak poznat pouhou blokaci od stržení. Stroj budu mít půjčený přes víkend, to se z blokace nestane stržení částky.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 31. 3. 2015 09:24

Jakožto čerstvý držitel Citi Mall, měl bych pár sumarizujících dotazů začátečníka:
1. za jak dlouho můžu očekávat kód na 2000 Kč na nákup v mall.cz ? Ten kód mi zlevní nákup, nebo mi 2000 Kč později připíšou zpět?
2. Citiallert se platí?
3. internetové platby jsou ihned povolené?
4. vstup do salónku na letišti v Praze je na tu kartičku, co přišla se zásilkou nebo i na kreditku?
5. bezkontaktní nálepka je také takové silné "prkno" jako třeba u GE, nebo je to opravdu tenká nálepka?
6. dá se nákup v mall.cz nějak "očůrat" tak, aby mi 2000 Kč zůstaly, nebo se mi vrátily?
7. mění Citi samovolně limit? Dostal jsem 30 000 Kč..
8. poplatek za vedení se první rok vrací, nebo se vůbec neúčtuje?
9 zkoušel někdo rozložit si nákup na MALL.CZ do splátek bez navýšení? Je to opravdu bez navýšení?
Případné díky.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 3. 2015 09:31

1. 3 dny po aktivaci KK
2. 19 Kč měsíčně
3. ano
4. je třeba mít KK World, takže na kreditku
5. má standardní tloušťku stejně jak platební karta, budou nejspíš všude stejné
6. vrať zboži do 14 dnů, na účet ti vrátí hodnotu nákupu včetně uplatněného kuponu
7. údajně po nějaké době nabídnou zvýšení, pokud se nevyjádříš, měl by být automaticky navýšen (nikdy se mi to nestalo)
8. vrací, pokud je v zúčtovacím období provedena aspoň jedna transakce
9. nezkoušel, mělo by to být v rámci toho programu splátek asi opravdu bez navýšení...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2015 11:57

Najednou mi z IB zmizela Citi Classic, a když jsem se ptal, tak tohle mi odpověděli:

Citi classic kreditní karta byla zrušena ze strany Citibank z důvodu nepoužití. V případě, že Citi kreditní karta není použita po dobu dvou let, je automaticky zrušena ze strany banky. Děkujeme za pochopení.

Považuju to za dost prasácký chování, ani řádek o tom mailem, ani v IB. A to jsem si na ní tento měsíc zvedl limit, abych ji mohl začít používat.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka