Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 5. 2015 09:49

Kdyz něco koupim v alze pres citi, vrátí mi to cash nebo z5 na kartu?
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 6. 5. 2015 10:33

Na kartu.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 5. 2015 13:28

A je nekdo, kdo vrati cash?
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 6. 5. 2015 13:30

Jak jsem tu řešil před nějakou dobou, že mi nepřipsali retenci, tak po reklamaci (telefonát na CITI linku) ji mám připsanou. Je to už druhá retence na stejné kartě. První byla bez problémů.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 6. 5. 2015 17:57

Já ze 4 retenčních nabídek musel taky poslední 2 reklamovat. Dělají to schválně.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 5. 2015 21:51

Slawall píše:A je nekdo, kdo vrati cash?

Globus..ale klidne i ta Alza..nikde neni dana povinnost pri refundaci na kartu davat tu puvodni..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 7. 5. 2015 14:47

Tak já jsem reklamoval v pondělí a dodnes (čtvrtek) zatím nic nepřipsáno. Trochu mě to z principu točí :-/
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fanndys 7. 5. 2015 15:00

Mě reklamace trvala sedm dni.
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 15:07

Zanedlouho budu likvidovat svou aktuální Citi Life (chci ještě zkusit asi naposledy pak zažádat o Mall), tak až by mi náhodou volali s nabídkou finančního bonusu, tak dle zkušeností co tady čtu jim na to radši peču a na výpovědi budu trvat.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 7. 5. 2015 15:30

to Fremantle: tak si Life přehoď na Classic a pak ji vypověz... já to tak udělal a nabídli mi minulý týden 500,- ... Mallku mi taky dali v dubnu
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 15:45

O Mallku ještě žádat zatím v plánu nemám, asi až tak příští nebo přespříští měsíc, takže je v podstatě jedno, jestli Life převydám na Classic nebo ji vypovím rovnou. Na Classic si nejspíš mezitím nechám převydat Billu, kterou mezičasem asi úplně utlumím (nejspíš z ní odvážu i SIPO, na kterou ji používám, beztak většinu plateb jsem už z něho přesunul jinam a nechám si jen úvěrový rámec k dispozici, pokud by mi pak schválili tu Mall, tam ještě možná vysbírám nějaké bonusy a pak se nejspíš po Citibank už jen zapráší).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvann 7. 5. 2015 17:58

Je možné mít KK Citi Life a k tomu MALL ? Protože jsem chtěl něco koupit na MALL zkusil jsem požádat o tu KK, údaje o sobě jsem vypsal stejně jako když jsem žádal o KK Life, internetem schválení prošlo OK, že mám čekat na kontakt a pak mi přišlo poštou zamítnutí.
Tak nevím je problém, že už mám Citi Life ?
marvann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod refedr 7. 5. 2015 20:51

Na počátku to šlo, teď už v poslední době to nejde mít KK Citi Life a k tomu MALL. Zavolej na Citi linku a změň si KK Citi Life na Citi Classic, tu aktivuj a znovu požádej o KK MALL. Pravděpodobnost úspěchu se zvýší, ale u Citi nikdy nevíš, jak to dopadne ... nevyzpytatelná jako ♀ :-)
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guru jára 7. 5. 2015 22:35

Já žádal o Citi Mall ihned poté, co jsem předchozí Citi Mall zrušil > žádost ihned zamítnuta, za měsíc jsem zažádal znovu > žádost předběžně schválena, ale pak přišel dopis že zamítnuta. Jak dlouho myslíte, že mám počkat před dalším pokusem?
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 5. 2015 22:59

Zkusil bych ten čas věnovat třeba skládání uhlí do sklepa důchodcům...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka