Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 21. 7. 2015 13:06

Jakym zpusobem vracite penize do City karty?
Prisel me vypis a je tam cislo uctu, kod banky a variabilni symbol.
Neni nutne to hlasit predem a proste staci castku k doplaceni zaslat ze sveho nejakeho uctu?
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 7. 2015 13:38

ripper6 píše:Jakym zpusobem vracite penize do City karty?
Prisel me vypis a je tam cislo uctu, kod banky a variabilni symbol.
Neni nutne to hlasit predem a proste staci castku k doplaceni zaslat ze sveho nejakeho uctu?

Stačí jen poslat peníze, může být i mimo období pro splátku a i ve více částkách (dělám to například když odjíždím na dovolenou a chci před tím kartu vyrovnat).

-- 21. 7. 2015 13:43 --

Číslo účtu by mělo být 8444444047 / 2600 a variabilní symbol vychází z čísla karty (6. až 10. číslice). Je tedy nezbytně nutné vyplnit variabilní symbol správně!
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 7. 2015 11:10

Uffffff, tak ted jsem mel 11min hovor abych zrusil kartu. Zdalo se to jako nemozne, ale jo, za chvili ma prijit formular do mailu. Maji ale nic moc akci ted, z 1000Kc nakupu vrati 300Kc.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 22. 7. 2015 13:02

no já vypovídám vždycky poštou... zatím mi vždy nabídli 500,- za zrušení výpovědi; včera jsem posílal zrovna výpověď, tak uvidíme s čím zas přijdou;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 7. 2015 13:36

Jo, taky jsem zažil exota, který párkrát dával výpověď z hospody, kde byl v nájmu... Aby dosáhl snížení nájmu, nějaké opravy zadarmiko apod. Až se při 4. výpovědi majítel hospody *****... a když ji dotyčný chtěl stánout, řekl mu, že má Smolíčka a on jiného nájemce.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 7. 2015 16:02

To byl skutečně nájem nebo pacht? Protože jestli nájem, tak to zase takovej problém nebyl, ne? Když už jsme zase silně off topic.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 25. 7. 2015 10:12

Akce 500 stále platí: dostal jsem slíbenou retenci 500 při útratě 500 na další z mých karet. A jdu žádat o retenci na další z karet, takhle to dělám pořád dokolečka. Akorát posledně jsem se spletl a kartu dal na vršek hromádky místo dospodu a tím pádem požádal o opakovanou retenci moc brzo. Už jsem tu o tom psal. Vidím, že jsou frajeři, co rovnou posílají výpovědi na více karet v jedné obálce. Tak to mi už přijde moc okaté, ale když mají odvahu, nechť jim štěstí přeje, ušetří aspoň za známku :-) Samozřejmě se stydím, jaký jsem to vychcaný Čecháček a taky už vím, za co to pětikilo utratím :-)
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Heavy71 25. 7. 2015 19:39

Že by na charitu...;-)
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 7. 2015 23:27

wit.cz píše:To byl skutečně nájem nebo pacht? Protože jestli nájem, tak to zase takovej problém nebyl, ne? Když už jsme zase silně off topic.

Bylo to v době, kdy nějaký NOZ neexistoval, takže neexistovala ani nějaká pietschovina jako pacht.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod wetherek 29. 7. 2015 13:47

Tak jsem na CITI lince teď slušně požádal, zda bych nemohl mít na další rok bezplatné vedení karty a poslali mě do kytek ... Jelikož mám dvě karty (mall + life) tak budu vypovídat poštou ...

Můj dotaz zní: Lze ve výpovědní době převádět CITI premie na kartový účet? Mám tam naspořeno asi za 450 a kdyby mi třeba nenabídli retenci (při mém štěstí bych se nedivil), jestli bych o ně nepřišel i když bych už měl za 500 ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tslaný 29. 7. 2015 17:14

To vis ze o ne prijdes, ve vypovedni dobe kartu zablokuji. Vyber nejdrive premie a az pak vypovidej.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Thom 29. 7. 2015 20:07

Není pravda, zablokují ji až s uplynutím výpovědní lhůty. Do té doby lze normálně používat (včetně výplaty prémií; ty bych ale jen dojel a převedl, další už asi nenastřádá, pokud by opravdu skončil).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 29. 7. 2015 21:05

Me ji vzdy zablokovali hned po telefonatu, kde se snazili, abych vypoved zrusil.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod filas81 29. 7. 2015 22:22

Thom píše:Není pravda, zablokují ji až s uplynutím výpovědní lhůty. Do té doby lze normálně používat (včetně výplaty prémií; ty bych ale jen dojel a převedl, další už asi nenastřádá, pokud by opravdu skončil).

mně to udělali přesně jak je výše popsáno, takže si zbylých 50 klidně dostřádej; pak bych se snažil o převedení na Classic a pak výpověď a retence, jak je tu už mnohokráte popsáno;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 7. 2015 08:20

Stačí koupit kredit na alza za 2500,po připsání prémie bonus vyber a kredit jsi nech vrátit zpátky. Poté kartu změn na classic , sice budeš v mínusu 50 bodů, ale to nevadí. Když chceš na závěr citi podojit ☺, kup kredit za 27500 a vyber rovnou litr
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka