Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 8. 2015 08:47

Tak tolik toho nepotřebuji. Jen max 200. Po pondělní bouřce jsem měl čáru přes rozpočet, když přestala jít ve čtvrti elektrika a ubytko jsem musel platit v hotovosti.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 8. 2015 09:25

Nevím, jestli jsou zrovna letos na Life bezplatné výběry, nabídku jsem od nich nedostal, ale taky jsem si Life nechal převydat na Classic na konci června a pak ji vypověděl, ale i těch 200 € bych asi vybral radši ČSOB - rozdíl by tam byl jen cca. 40 Kč v neprospěch ČSOB po započtení poplatku, pokud by u Life nebyl žádný...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod The Kasparek 5. 8. 2015 10:22

Vim, ze to jiz zde bylo, nicmene velmi spatne se to pri mnoztsvi prispevku v ramci tohoto tematu dohledava. Nebyl byste nekdo schopen v kratkosti sepsat shrnujici informace pro ty, kteri chteji zrusit kreditni kartu CitiLife:
- odkaz na formular - ten, ktery byl puvodne na oficialnich strankach banky, jiz nefunguje, neni nekde verejne dostupny?
- jak je mozne vyplneny formular dorucit bance - staci nejjednodussi cesta - zaslani skenu dokumentu na email banky?
- pokud mam kreditni kartu CitiLife - jiz ale v poplatkovem rezimu, a rad bych ji vyuzival i nadale, nikoli ale s mesicnim poplatkem, mohu pocitat po podani vypovedi s nejakou retencni nabidkou?
- je mozne nejak ziskat castku, kterou jsem ziskal jako CitiLife premie, pricemz tato castka jeste nedosahla 500 Kc, nicmene se ji velmi blizi, ale diky poplatku za vedeni velmi pomalu
The Kasparek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powery 5. 8. 2015 10:28

- formulář http://uloz.to/x4YcQkEG/vypoved-smlouvy ... -karte-pdf
- papírovou poštou
- jak kdy
- ne, dočerpat do 500
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Kasparek 5. 8. 2015 10:30

Dokazal byste rozvest 'jak kdy' - mohu to nejak ovlivnit, nebo je to ciste nahoda?
The Kasparek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 8. 2015 10:38

Ne, retence jsou individuální, to co nabídnou jednomu nemusí nabídnout druhému, to už nijak neovlivníš.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod The Kasparek 5. 8. 2015 10:42

OK, chapu. Na zaklade vasich odpovedi jeste posledni otazka - pokud podam vypoved a nebude mi nabidnuta nejaka zajimava retencni nabidka, mohu, a popripade po jake dobe, podat zadost o novou CitiLife kartu?
The Kasparek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Joezbrna 5. 8. 2015 11:05

Můžeš vzít zpět svou výpověď, což banka může a nemusí akceptovat.

Žádost o novou citilife si samozřejmě můžeš podat, akorát nemusíš mít nárok na různé bonusy, záleží na aktuálních obchodních podmínkách.

Jelikož od 1.9. budou regulované poplatky u obchodníků (u kreditek 0,3%), a Citina v ČR ke konci roku končí, tak jsou tyto úvahy nejspíše bezpředmětné. Já mám do prosince bezpoplatkové období, takže si prostě počkám, co bude...
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 5. 8. 2015 12:12

Jelikož od 1.9. budou regulované poplatky u obchodníků (u kreditek 0,3%)


Puvodne ta regulace mela byt od zari, ale nakonec bude az od 9.12.2015.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 8. 2015 13:56

Joezbrna: tohle me napadlo, kdyz ma clovek MALL kartu, prevede ji na Classic. Pocka a udela zadost zas na Mall, videj to tam ze asi? Jako ze by pak dostal zas Mallku + kupon do kramu :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 8. 2015 14:14

Historii smluvních vztahů s tebou určitě mají, ale do určité míry je jim to bylo nejspíš jedno. Akorát až v polovině loňského roku se dokopali k tomu, že do podmínek jednotlivých akcí začali zahrnovat formulaci, která vylučovala staré (součané a bývalé se smluvou ukončenou v předchozích 12 měsících) klienty z účasti, když to někteří jedinci už poněkud nadužívali... Každopádně k akci s KK Mall žádné podobné pomínky zveřejněny nejsou a informace o vyloučení starších klientů je jen na webu Citibank a taky ten voucher poskytuje Mall, takže tam nejspíš neexistuje proces, který by to kontroloval. Aktuálně lze nejspíš kartu takhle "otočit" i několikrát, aspoň já jsem voucher nyní dostal, ale zaručit to nelze (na druhé straně se nedá ani moc očekávat, že by nějakým zásadním způsobem chtěli změnit podmínky pár měsíců před prodejem klientského kmene).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Gandalf007 5. 8. 2015 16:13

Mám dotaz: Mám cca týden po uhrazení pravidelné splátky, ale jednorázově mi vyskočily výdaje a potřebuji splatit aspoň část z aktuálního období, abych si navýšil disponibilní kredit. Předpokládám, že pro platbu použiji číslo účtu z výpisu. Ale jaký variabilní symbol? Ten z posledního, již uhrazeného, výpisu nebo to u mimořádných splátek funguje jinak? Děkuji :-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 8. 2015 16:22

Stejné údaje, VS není nic jiného než část čísla karty, kterým je kartový účet identifikován.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 8. 2015 18:13

fremantle: dekuju za vycerpavajici informaci :) Jen dotaz, pokud to teda vis. Kdyz clovek jim zavola na linku, rekne chci zmenit kartu tu Mall na Classic, oni to udelaji ihned?
Kdyz to ma, muze treba za 5dnu zadat jsi uz o dalsi kartu? Neni tam treba nejaky pravidlo, ze pak cekas treba 1 vyuctovani/mesic a pak zadas?
Ja prave chci ted, prehodit svoji City Life na Classic, co me daj ten litr. Nasledne pak za par dnu zadat o Mall.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 8. 2015 18:47

Požadavek na převydání karty je zpracován hned a nová karta jde prakticky hned do výroby, do té doby používáš původní kartu, ale už v "novém režimu", takže i poplatkování bude podle nové karty a pak ti do cca. 5 pracovních dní přijde karta nová, kterou aktivuješ. Co ti ale přesně nepovím, je ta lhůta, po kterou evidují ještě ten původní typ karty - v dobách "kreditkové horečky", tedy někdy začátkem loňska, kdy byly vydatné odměny ve vstupních bonusech pro Life a s kartami šlo dobře šachovat jsem si krátce po převydání Mallky snad na Classic žádal prakticky bezprostředně po aktivaci novou Life a domů mi přišel akorát oznam, že mi novou Life neschválili, neboť jednu už mám. Ale krátce poté, snad to mohlo být i po vygenerování výpisu jsem si žádal opět a už to prošlo. Možná bych teda s opatrnosti teda počkal třeba na ten nejbližší výpis (leč opravdu nevím, jestli se to řídí právě ním) a žádal až pak...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků