Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2015 10:44

Tomáš Marný píše:Proto bych si ještě rozmyslel výpověď Premia karty... Aby to nakonec nebyla jedna z mála alternativních náhrad k Citi ;-).

Zatím se zdá, že ji vydají i opakovaně, takže si nic rozmýšlet nebudu. Navíc je zpoplatněná, takže furt vede KKK a pro moje účely i Cetelem.
evlo píše: ...[jinak teda me udelalo radost, ze jsem se prehmatl a vybral omylem prachy z kreditky a to je slusna palka za pujceni papiru teda :) ]

To by mi teda radost neudělalo. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 9. 2015 11:10

A není lepší debetka, než Premia? To 1 % sotva vydělá na poplatky, tak proč si komplikovat život?
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 16. 9. 2015 11:16

Když už přišla reč na Kooperativu, ještě jejich KK funguje bez změny podmínek? Začíná mne štvát, že jsem si o ni nestihnul požádat.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 16. 9. 2015 11:27

Co vim, tak kkk ani nemela zadny online prehled, tak bych nezoufal.
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 16. 9. 2015 11:28

KK Koop zatim funguje beze zmeny.
gekkon
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 9. 2015 12:23

evlo píše:Co vim, tak kkk ani nemela zadny online prehled, tak bych nezoufal.
To není pravda, ke kartě je normální banking ČS - Servis 24.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod houghs 16. 9. 2015 13:05

jinak teda me udelalo radost, ze jsem se prehmatl a vybral omylem prachy z kreditky a to je slusna palka za pujceni papiru teda :)

Nejlepší je nastavit hned na začátku limit na hotovost na nulu nebo jednu korunu (Citi). Přehození karet je chyba, která se snadno udělá, ale dá se tomu velmi jednoduše předejít.
houghs
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 9. 2015 13:09

Úplně nejlepší je mít na debetkách i kreditkách stejný PIN... BTW mně už by se byl výběr kreditkou povedl také, kdybych to měl takhle blbě zavedené.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2015 13:15

No, to já mám. Njn, asi existují lidé, kteří dokážou i víc než ti posílat SZ. :-)

Jasně, přehmat se může stát každému. Já bych asi nedokázal udržet víc těch PINů. V dobách, kdy PIN měnit nešlo jsem u jedné karty sveřepě zadával PIN jiné karty tak dlouho, až jsem ji zablokoval. :-)

Snažím se činit opatření jako houghs, zvláště u ženy je to nutné, ta ty karty nerozlišuje vůbec.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 9. 2015 20:46

Zopakuju dotaz, který jsem tu přednedávnem dával.
Je tady někdo, kdo platí pouze platební nálepkou vydanou k Citi Mall?
Jde mi o to, že musím splnit podmínku jedné platby měsíčně pro odpuštění poplatku a nejsem si jistý, zda stačí platit nálepkou, kterou používám denně..
Nebo musím opravdu jednou měsíčně použít hlavní kartu, aby mi byl poplatek odpuštěn? V podmínkách jsem to nějak nenašel..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2015 21:02

Nejsem ten, co píšeš, ale logicky by to stačit mělo. Asi Citi ani tak nešlo o to, který plast použiješ, ale o transakce na "účtu".
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 16. 9. 2015 22:36

Sice to není nálepka, ale dodatková karta, v principu totéž. Ano, moji hlavní kartou se vůbec neplatí, jen dod. kterou má moje ségra, sama by KK nedostala.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 9. 2015 07:34

Jo, v IB se to chová jako dodatková, takže stejný případ.
Tak dík za ujištění.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod otoman 21. 9. 2015 14:47

Zdravím vespolek. Potvrzuji informaci, že v mém případě byla žádost o Citi Mall kartu schválena, ačkoliv jsem vlastníkem karty Citi Life. Přesnou časovou posloupnost žádosti si už nepamatuji, ale o kartu Citi Mall jsem žádal 9.9. a mailem mi hned přišlo předběžné schválení. Pak do týdne jsem měl telefonát z banky, kde si ověřovali moje údaje. A dnes 21.9. volal kurýr, že by mi navečer kartu doručil. Teď tedy jestli ještě po aktivaci přijde ten slevový kód do obchodu Mall. Určitě ho využiji, jelikož plánuju pořídit myčku.
otoman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter2black 22. 9. 2015 07:57

Reklamní článek na idnes

Co bude s kartami, úvěry a bonusy Citibank, až ji koupí Raiffeisenbank: http://finance.idnes.cz/redir.aspx?c=A1 ... _android_z
peter2black
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka