Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 23. 9. 2015 22:03

migrant píše:Jak dlouho trvalo, nez RB znechutila klienty byvale e-banky?


Těžko říct. Záleží na každém klientovi, co překousne a co ne. Můj názor na RB je ten, že po převzetí Citi nejdříve bude klientům tzv. mazat med kolem huby a poté všechny bonusy skončí. V nejlepším nabídne kreditkářům eKonto Komplet zdarma a jejich DE LUXE kreditní kartu.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2015 04:53

Získám převodem z Mall na Life rok vedení zdarma?
anonymni

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2015 05:35

fremantle píše:... možná snad akorát datum platnosti,...

Ani to se nemění.
nnnokiaE52 píše:Získám převodem z Mall na Life rok vedení zdarma?

Nevím, jestli vždy, ale my jsme získali - ten převod nám byl nabídnut, když jsme požadovali další rok vedení zdarma. Takže minimálně na žádost ano.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 24. 9. 2015 09:09

Mně nabídli při rušení Mall 500 + vedení na další rok zdarma.Takže to nemělo cenu rušit ani převádět.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2015 10:50

Nám právě ne, takže toto byla jediná možnost. Navíc teď by to mohlo mít další výhodu, pokud vydávají Mall ke stávající Life.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 24. 9. 2015 11:23

Tak to mám paralelně už dlouho taky.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 24. 9. 2015 11:29

drkarel píše:Nám právě ne, takže toto byla jediná možnost. Navíc teď by to mohlo mít další výhodu, pokud vydávají Mall ke stávající Life.


MALL kupón jsi dostal?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 9. 2015 11:39

franko_cz píše:
fc70 píše:Od 17. 10:
  • Shell MasterCard od 17. 10. dává 5% ze všech nákupů na čerpacích stanicích, nejen z pohonných hmot.

Tak snad ta sleva vydrží do doby, než budu kupovat dálniční známky na příští rok :)

Nebo tam bude tradiční výjimka co je u akcí čerpaček, že to platí pro nákupy s výjimkou chlastu, cigaret a dálničních známek.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 24. 9. 2015 12:05

Když teď tak rozdávají kreditky každýmu a bez problému, tak by stálo za pokus i CITI FEEDO s bonusem 2000,-. Předpokládám, že projdou i 3 kreditky, Mall, klasická Life i Feedo. Akorát to asi pro většinu zdejšího osazenstva (věci pro děcka) nebude zajímavé :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 9. 2015 12:13

To jako tohle? https://citibank.com/czech/personal-ban ... -HP-FLASH3 Vždyť to je klasická Citi Life... A druhou Citi Life ti nevydají (paradoxně zřejmě vydají Mallku, což je karta skupiny Life, akorát v jiném plastiku, ale to šlo i v minulosti)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Kocmeister 24. 9. 2015 12:41

Jo to je ono. Aha, tak to je škoda. To mě mělo napadnout, že Mall se nebere jako běžná Citi Life.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2015 13:01

dlouhy.dejw píše:MALL kupón jsi dostal?

Zatím nemáme ani kartu, je to na manželku, já jsem ještě před procesem přeměny na Life. A u ženy bylo vždycky složitější kartu získat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 24. 9. 2015 15:36

Nevěděl by někdo, když vložím na Citi KK v hotovosti peníze, zda jsou na kartě hned k dispozici (tzn. mohu s nimi počítat při platbě) nebo je potřeba počkat do dalšího dne na zaúčtování?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 24. 9. 2015 19:11

když sem ukoncil Life v unoru tohoto roku, tak me asi Mall nevydaji, ze? nejdříve v unoru pristiho roku, coz stejne uz asi bude pod Rajfkou?
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 24. 9. 2015 19:31

Citi Mall má omezení pouze pro stávající klienty, omezení na 12 měsíců od výpovědi je u Citi Life.
chrudimi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků