Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2016 20:07

CitiAlert je zpoplatněná služba 29 Kč měsíčně. Zcela jistě tuto položku najdeš i v sazebníku, který jsi dostal spolu se smlouvou... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2016 20:36

Diky o té službě vím neb toto není má 1.citikarra a proto jsem jak v žádosti tak po tel s bankéřem službu neaktivoval - ale běží.Zavolám tedy na hotline a zruším, hovory přeci nahrávají a tak by moje ne mohli dohledat
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honza20 29. 1. 2016 20:40

Zdravím, chtěl bych se jen zeptat. Pracuji v obchodě, takže mám možnost kupovat a zase potom vracet zboží. Pokud si něco nakoupím za 50.000,- a pak to vrátím, hlídá si tohle nějak banka? Že by si takhle člověk vydělal litr měsíčně. Díky Honza
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2016 20:50

Nektere banky si to hlidaji a bonusy za refundovane transakce si strhnou. Jak to je momentalne u Citi, to nevim.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 29. 1. 2016 20:53

Nj, taky už delší dobu přemýšlím, že "zruším", akorát bych nerad zrušil doopravdy. Tak jsem si říkal, že si zavolám o formulář na zrušení a když mi nic nenabídnou a pošlou formulář, tak rušit nebudu... Jsem v tom teda amatér, možná to místní profíci řeší jinak :-)
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honza20 29. 1. 2016 20:58

osobne2
Nemyslel jsem vyloženě refundaci, ale vrácení peněz na jiný účet. Vystavil bych si dobropis a ten bych si pak proplatil na jiný účet.
---> HP EliteBook 8540w
---> Samsung Galaxy S3, Note II
---> LCD TV Samsung LE32R86BD, Vantage HD 7100S
---> Peugeot 206 Black edition
---> Nikdy nedávej na první dojem, zdáni většinou klame
Honza20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2016 21:09

Vašekpasek- ono rušit kartu je celkem dobrodružství, ale jde to ( formulář poslat doporučeně poštou), pak tě CITI zná a ukecává.

-- 29. 1. 2016 21:11 --

Taky mám otázku- funguje ještě 100% inkaso z jiné banky? Hledal jsem v IB a našel jen možnost z bú u CITI.
A SIPO mi to vůbec nepovolilo.
Napsal jsem v IB dotaz a čekám na odpověď ale třeba to víte.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 1. 2016 21:20

Vašekpasek- ono rušit kartu je celkem dobrodružství, ale jde to ( formulář poslat doporučeně poštou), pak tě CITI zná a ukecává.
Nějak nechápu, napsal jsem normálně do IB, že vypovídám kartu, ozvali se sami a nabídli lepší podmínky...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2016 21:25

Se mnou se přes IB moc bavit nechtěli a tak jsem po pročtení fóra poslal doporučený dopis a pak to šlo jak po másle.
Každý má jiné zkušenosti
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 29. 1. 2016 21:27

Honza20 píše:osobne2
Nemyslel jsem vyloženě refundaci, ale vrácení peněz na jiný účet. Vystavil bych si dobropis a ten bych si pak proplatil na jiný účet.

Tak to nema banka sanci zjistit.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2016 21:32

PULPANM píše:Taky mám otázku- funguje ještě 100% inkaso z jiné banky? Hledal jsem v IB a našel jen možnost z bú u CITI.
A SIPO mi to vůbec nepovolilo.
Napsal jsem v IB dotaz a čekám na odpověď ale třeba to víte.

To je tady taky pořád dokola - cokoliv, co chceš u Citibank řešit, je třeba přes telefon. Nastavíš si tam jak inkaso plné splátky, tak SIPO, limity, cokoliv... V nějakých zprávách v IB nevidím vůbec žádný smysl, nic přes ně nevyřídíš, není to komunikační kanál, přes který se můžeš autorizovat, resp. vyslovit souhlas s realizací požadavku, komunikace je nespolehlivá, ani nevíš jestli ti někdo odepíše a klient se akorát sám nasí.á - ostatně to hned sám píšeš v dalším příspěvku. Zvedneš trubku, zeptáš se a třeba to hned i vyřešíš a nastavíš.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2016 21:48

Díky Fremantle, myslel jsem si to.
Ale IB zpravy bych nezatracoval, s 2-3 denním zpožděním mi vždy fundovaně odepsali tak uvidim v ut ohledně inkasa/sipo.
SIPO je gut ohledně 2% vrátky KK RB- trochu přidpěje k limitu 50K
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2016 22:06

Jak to myslíš přesně s tím SIPem? Když ho chodíš platit na poštu kvůli vratce, tak proč si ho chceš nastavovat u Citibank?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 29. 1. 2016 22:16

Citi si premie za vratky strhává. Musi se prevest na czk, pockat na připsání, potom refundovat. Prevest na klasik. Premie se vynulujou. Prevest na life....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 29. 1. 2016 22:38

Honza20 píše:Zdravím, chtěl bych se jen zeptat. Pracuji v obchodě, takže mám možnost kupovat a zase potom vracet zboží. Pokud si něco nakoupím za 50.000,- a pak to vrátím, hlídá si tohle nějak banka? Že by si takhle člověk vydělal litr měsíčně. Díky Honza

Vracet zboží za platbu kartou hotově je skoro určitě zakázané. Až to banka zjistí (a ty 50.000 transakce rozhodně budou podezřelé), bude mít zaměstanavatel problém. Bez ohledu na to, za platbu kartou zaměstnavatel platí a za vracení hotovosti taky, takže zaměstnavatel bude mít problém.

Když bude mít zaměstnavatel problém, časem budeš mít problém i ty.
fc70
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka