Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod muf2muf 10. 2. 2016 08:28

Možná proto odmítala Citi v posledních dnech schvalovat nové kreditky. Taky se chvějete napětím, co bude dál? :-D
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 10. 2. 2016 08:56

Ne
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 2. 2016 10:33

Já jsem zvědavý, kdy v prosinci obdržená výpověď nabude účinnosti a karta přestane fungovat. A jestli vůbec. Když jsem dřív sám karty vypovídal, tak s ní nebylo možné platit prakticky hned.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod rosky 10. 2. 2016 10:52

citi brala žádosti o nové kreditky do 5.2, teď mají stopku kvůli přechodu ..
rosky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2016 11:43

wit: Pokud mne paměť neklame, kreditky Citi fungovaly po celou dobu výpovědní lhůty. Tím nechci říct, že by Tvá karta neměla už být neaktivní, když už máme únor.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 2. 2016 12:45

Ne, mě tedy přestala Citi kreditka fungovat hned po přijetí výpovědi. Dokonce mi ji zabavili v McDonalds, volali kvůli tomu k pokladně vedoucí, koukali na mě jako na kriminálníka a musel jsem platit hotově 40 Kč za vanilkový Shake. :D
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2016 12:50

Já tedy vypovídal a pak používal asi jen jednu (mírně archaickou):
Výpověď přijata 18.07.2014 a 2.8.2014 s ní bylo placeno, 11.8.2014 odešlo SIPO. Nepleteš si to s KK GE?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 2. 2016 12:58

Možná máš pravdu, mohla to být kreditka od GE. Každopádně to bylo tak, že mi po výpovědi kreditky volala operátorka a přesvědčovala mě, abych výpověď stáhl, já na výpovědi trval a operátorka mě mimo jiné na můj dotaz ujisťovala, že ve výpovědní době bude karta ještě funkční. Nevím, jestli operátoři GE po výpovědi kreditky také volají jako u Citi.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 10. 2. 2016 13:20

osobne2 píše:Ne, mě tedy přestala Citi kreditka fungovat hned po přijetí výpovědi. Dokonce mi ji zabavili v McDonalds, volali kvůli tomu k pokladně vedoucí, koukali na mě jako na kriminálníka a musel jsem platit hotově 40 Kč za vanilkový Shake. :D

Tak vysypeš z brašny dalších 10 karet a podáš jednu prodavačce se slovy, tak třeba tuhle :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 2. 2016 13:34

Jj, já taky "díky" KK Cetelem vím, jak je dobré mít karet povícero ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 2. 2016 13:43

Já s sebou nosil vždy pouze jednu kreditku, nyní dokonce nosím pouze jednu bezkontaktní nálepku. Nenosím ani debetku, tu si vezmu pouze když plánuji výběr z bankomatu. Nemám rád peněženku plnou karet, nevejde se mi pak do kapsy.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 10. 2. 2016 14:48

Já pro jistotu nosím alespoň dvě - jedna VISA a druhá MC.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 2. 2016 15:06

Visu uz jsem nekolil let ani nevidel.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 10. 2. 2016 15:08

osobne2 píše:nyní dokonce nosím pouze jednu bezkontaktní nálepku. Nenosím ani debetku, tu si vezmu pouze když plánuji výběr z bankomatu. Nemám rád peněženku plnou karet, nevejde se mi pak do kapsy.

A jakej tam máš nastavenej denní limit? Co když by sis chtěl dopřát něco dražšího? Pak s nálepkou nepochodíš. Podle mě se vyplatí nosit alespon jednu kartu a v případě nutnosti jí použiješ.Ale taky nemam rád napraný peněženky. :-)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 2. 2016 15:11

Denni limit muzu zmenit okamzite pres aplikaci v mobilu. Standardne mam 10000 Kc na platby obchodnikum, ostatni transakce 0 Kc, pouzivam ji pouze na platby u obchodniku.
osobne2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka