Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 9. 5. 2016 22:13

Banka inspirovaná šmejdy vždy vše oseká. Buďme optimisti. Do konce roku a potom rušení KK. Jinak s přehledností IB problém nemám. Horší je v tomto UniCredit Bank.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 10. 5. 2016 07:21

Volání byl před vybíráním peněz přes IB hrozný opruz. Všude mám VoIP, takže zadávání čísel nefungovalo, bylo potřeba volat buď z mobilu nebo přes Skype.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 5. 2016 07:42

No ale RB má oproti Citi Bank alespoň infolinku zdarma.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 10. 5. 2016 07:43

Záleží na způsobu identifikace. Jestli u Rb zůstane, jak je, tak to je v pohodě, jestli tam dají nejdřív plechovou hubu se zadáváním karty a T-pinu, tak to je mnohem horší.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 5. 2016 08:27

Ale přes plechovou hubu to šlo vyčerpat aspoň rovnou bez obstrukcí. To při čerpání přes operátora bude třeba odmítat supervýhodné nabídky na zřízení běžného účtu, úvěrů, pojištění a podobných nesmyslů...

Jsem si minule volal tuším o odemknutí KK Style pro internetové platby a hned mi cpali kontokorent (ten do tisíckoruny zdarma, což už nechápu k čemu je to dobré - ani takový produkt, natož jeho nabízení)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 10. 5. 2016 08:45

davsopl píše:Banka inspirovaná šmejdy vždy vše oseká. Buďme optimisti. Do konce roku a potom rušení KK. Jinak s přehledností IB problém nemám. Horší je v tomto UniCredit Bank.

Ano, UniCredit je zatím asi nejhorší bankovnictví, se kterým jsem se setkal. Krom nepřehlednosti je taky dost nefunkční. No, mám tam hypotéku, tak jsem musel založit, lepší podmínky mi nikde nenabídli...
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 10. 5. 2016 19:18

No jak tak koukám, asi se taky brzy s touto KK rozloučím :-(

Chci se zeptat, jaká jiná KK, která mi dá bonus 2% z každého nákupu existuje? U KK cetelem to ještě platí tato nabídka? Je tam možnost mít kartu zdarma? případně kdo jiný ještě? Díky za info
Zabak.kuk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 5. 2016 19:47

Z karet, co se aktuálně prodávají 2 % vrací jen KK RB Mall (pravděpodobně jen do konce roku), Cetelem (ale zase jen max. 400 Kč za měsíc) a ČEZ karta, která vratku vyplácí ale jen do vyúčtování za elektřinu...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 10. 5. 2016 19:56

fremantle: Díky za info, ušetřil jsi mi spoustu času s procházením všech diskusí. Těch 400Kč měsíčně u cetelemky by mi i stačilo, je nějaká možnost mít jí bez poplatku nebo ne?
Zabak.kuk
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 5. 2016 20:03

Kdyz nebudes mit na konci zuctovaciho obdobi cerpan uverovy ramec, tak mesicni poplatek neuctuji. Ja ji mam stale prebitou.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 5. 2016 20:06

Jenom neoficiálně - pokud je před koncem zúčtovacího období zůstatek nulový nebo kladný, tak poplatek za vedení není účtován (není to oficiální vlastnost), ale prakticky tím přícházíš o "komfort" kreditky díky bezúročnému období, takže se je třeba rozhodnout, jestli je prioritou vratka nebo "plnohodnotná kreditka" - u standardní KK Cetelem je jinak vedení za 59 Kč měsíčně (69 Kč v případě papírového výpisu), ale lze si zažádat o cobrandovou Cetelem Alza kartu: https://www.cetelem.cz/alzakarta se sníženým poplatkem 29 Kč měsíčně (ta má standardně přednastavenou "z výroby" jako výhodu jen bezplatné výběry z bankomatu, ale lze si ji změnit na 2% vratku)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 5. 2016 20:15

... nebo za 3% vratku za platby na internetu nebo za 4% vratku za platbu na čerpacích stanicích.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 12. 5. 2016 20:02

Hm, já dnes dostal SMS "Vítejte v Raiffeisen bank". Polil mě pot, než jsem si uvědomil, že jde o převod Citi. Nicméně mi v tý SMS sdělili, že moje karta bude migrovat a podrobnější informace že prý mám v mailu. No a žádný mail mi nepřišel...
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod fiasky 12. 5. 2016 23:08

Na infolince Cetelemu mi k té Alzakartě řekli, že vyměnit bezplatné výběry z bankomatu za 2% vratku lze až po jednom roce :-(

fremantle píše:Jenom neoficiálně - pokud je před koncem zúčtovacího období zůstatek nulový nebo kladný, tak poplatek za vedení není účtován (není to oficiální vlastnost), ale prakticky tím přícházíš o "komfort" kreditky díky bezúročnému období, takže se je třeba rozhodnout, jestli je prioritou vratka nebo "plnohodnotná kreditka" - u standardní KK Cetelem je jinak vedení za 59 Kč měsíčně (69 Kč v případě papírového výpisu), ale lze si zažádat o cobrandovou Cetelem Alza kartu: https://www.cetelem.cz/alzakarta se sníženým poplatkem 29 Kč měsíčně (ta má standardně přednastavenou "z výroby" jako výhodu jen bezplatné výběry z bankomatu, ale lze si ji změnit na 2% vratku)...
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod osobne2 13. 5. 2016 08:28

Nesmis verit vsemu, co ti na infolince napovidaji.
osobne2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka