Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 2. 2013 13:58

gotrexon píše:jediné co mě napadlo, jestli není jejich cílová skupina, lidi , kteří mají podprůměrný nebo pruměrný plat a lavírují od výplaty k výplatě

Rozhodně. Můžu za sebe potvrdit.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 19. 2. 2013 22:05

to je dobry jak se tu kazdej kastuje a divi se, ze ho nekde nechtej jako klienta:). domnenky nestacej.
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 20. 2. 2013 16:31

Senty píše:gman:Co si prosím tě uvedl do žádosti o kartu?Alespoň plat, smlouvo na určito-neurčito a typ bydlení.Mně tu kartu nedali tak by mně to zajímalo

Schválena byla zatím předběžně a tak uvidím. Smlouva na dobu neurčitou a bydlení nájem.
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 20. 2. 2013 18:47

Mne schvalili kreditku Citi life, zajtra ju ma priniest kurier. Asi pred dvomi tyzdnami som ziadal o Billa kreditnu kartu a tu mi neschvalili. Teraz som sa pytal, kedy o nu mozem zase zaziadat a slecna na telefone tvrdila, ze ked uz budem mat Citi life, tak o dalsie kreditky mozem ziadat kedy chcem a nemal by byt problem, tak som zvedavy.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 20. 2. 2013 19:15

Risk management pripravil zmeny ?...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Heavy71 20. 2. 2013 19:58

Jen se chci zeptat (předpokládám, že jste o kartu žádali on-line), za jak dlouho po objednávce se vám ozval někdo ze Citibank?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 20. 2. 2013 20:17

Ziadal som online, v maily, ktory prisiel hned, bolo ze predbezne schvalena. Ozvali sa 8 dni od tej online ziadosti s tym, ze pride kurier atd.

Pri ziadosti o Billa kartu pred 2 tyzdnami som jeden vecer online ziadost nedokoncil, vyplnil som len mail, meno a telefonne cislo a potom som to musel prerusit, zavrel som prehliadac. Na druhy vecer som ziadost vyplnil znova, tentokrat celu a vsetko v pohode preslo. Asi za 2 dni telefonat od nich, ze tam maju nedokoncenu ziadost a ze to spolu vyplnime cez telefon. Ja som povedal, ze medzitym, uz som ziadost vyplnil kompletne celu online a ze mi aj prisiel mail ze predbezne schvalena. Slecna ale ze to nevadi, ze vyplnime to aj cez telefon. Tak som jej tam nadiktoval zase to iste a vyhodilo jej to ze neschvalena, na co povedala ze to bude asi tym ze uz tam mam tu druhu ziadost. Cize uzasne. Ale ze kvoli tej druhej ma bude urcite este niekto kontaktovat. Ale namiesto toho prisiel list ze Billa kreditku neschvalili a o dva dni na to dosiel este jeden presne rovnaky list (len s inym datumom). Myslim ze v tom maju bordel a neschvalilo sa to kvoli tomu, ze si obe ziadosti naraz navzajom vadili. Hlavne ked som dva tyzdne na to vyplnil presne rovnake udaje a kreditku Citi life mi schvalili...
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 21. 2. 2013 09:37

Tak to já vyplňoval žádost přes internet na manželku, přišlo hned "předběžné schválení". Po 3 týdnech tam volám - oni že prý nic nemají, ať to zadáme znova. Zase přišlo "předběžné schválení" a asi po měsíci dopis s tím, že dají prd a proč to taky neřeknou. Co si má člověk pomyslet, než že s takovým jednáním je lepší je rovnou poslat do hajzlu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 21. 2. 2013 11:17

Tak to mám neblahé tušení, že na tom budu obdobně - žádal jsem zhruba před dvěma týdny a zatím nic. To jejich "předběžné schválení" stejně jen vygeneruje systém, ale chápal bych ho aspoň jako potvrzení, že žádost jim byla doručena. No ještě týden jim asi dám a pak se uvidí.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod glock69 21. 2. 2013 17:31

Někomu posílají dopis o neschválení, mě na infolince řekli, že nic neposílají a o neschválení neinformují. Zvláštní přístup.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 21. 2. 2013 18:26

Moj typ, dopis posielaju len pri kombinacii predschvalene - zamietnuté. V prípade zamietnuté - zamietnuté nepríde nič.

Alebo ?
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 21. 2. 2013 18:28

Moj kamos ziadal, vypisalo mu to zamietnute a dosiel aj list postou. Tak neviem, pride mi, ze je to nahodne..
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 21. 2. 2013 18:32

Tak podle toho co pisete o KK CityLife o ni cim dal vic uvazuju... chci se jeste zeptat. podani zadosti pres NET ma nejake vyhody? Pripsani nejakeho bonusu? A ta zadsot se dava pres citibank.cz nebo pres citikreditka.cz? Ja vim stupidni dotazy, ale pribude jeste jeden :) Kdyz zadost zamitnou tak je o tom nejaky zaznam v registrech nebo to ma vedene jen CITI ve sve DB?
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod misaan 21. 2. 2013 18:42

Při žádosti přes internet bývá poskytnut jednorázový bonus pro první nákup nad 3000 Kč. Obvykle bonus dosahuje hodnot 1000 Kč, 750 Kč nebo 500 Kč. Nyní žádná akce ale neběží. Což se divím, uplynulý rok se tyto akce snad střídaly nonstop..

Zápis bude jen v databázi Citygroup.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 21. 2. 2013 19:04

diky za rychle info
Modrooky Miki
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka