Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod miho 27. 2. 2013 20:38

IIRC meli v pokynech napsano, ze se tyto limity nema zapinat.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2013 07:48

Dnes se mi nešlo platit kartou nákup z eshopu. Platba šla přes bránu ČS a po přesměrování na tu stránku 3D kde se zadává kód z sms mi žádní kód nepřišel a nad tím bylo psáno , že mi sms posílají na číslo končící undefinded.
Přihlásit do Citibank online přito šlo, k němu sms přišla.
Řešil jsem to i s infolinkou, pán mi i krátkodobě 3D secure vypnul po dobu trvání hovoru, ale ani tak to nešlo, pořád mé to posílalo na to 3D.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 28. 2. 2013 09:13

Tak se jim to nějak mrví, doposud to fungovalo jak hodinky. Já minulý týden řešil stejnou situaci zaplacením pomocí jiné Visa karty.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2013 09:50

No taky jsem to nakonec vyřešil platbou jinou kartou a stornem třech neúspěšných objednávek. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 28. 2. 2013 10:40

Zdravím,

v sekci užitečné dokumenty na stránkách Citibank se v části "Akce se Citi kreditními kartami" se objevil nový dokument s názvem "Zažádejte online o Citi Life kreditní kartu a získejte navíc 250 Citi Life Prémií".

Od 27. 2. tedy zřejmě došlo na základě tohoto dokumentu ke změně vyplácení 250 Citi Life Prémií při zřízení kreditní karty. V popisu karty je "Použijte kreditní kartu Citi Life k platbě za zboží a služby do 30 dní od vydání karty a my Vás automaticky odměníme 250 Citi Life Prémiemi."
Ovšem to je podle mě v rozporu s již zmíněným dokumentem. Nebo se pletu?

Na infolince City bank mi nebyli schopní celou záležitost objasnit....
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 28. 2. 2013 12:36

Asi utahují šrouby. Pokusil jsem se ty podmínky rozluštit a de facto by se to do normální řeči dalo jako "dáme vám jako prémii 5 % z hodnoty provedených plateb, ale maximálně 250,- Kč" (tj. při vyplatí se při max. úhradě 5000,-). Další háček je v tom, že to je 30 dnů od "schválení", takže to období, které má člověk na tu útratu, protože má už kartu v ruce je tak 1 - max. 2 týdny.

Kolek a kolem by tu akci mohli nazvat "dáme vám navíc velké kulové".
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod x-hunter 28. 2. 2013 13:33

Máte někdo zkušenost s vydáním dvou nebo více KK od Citi?
Šlo to bez problémů? Dali Vám i na té druhé stejný limit, jako při první žádosti?
Jak dlouho po vydání první jste žádali o druhou?
Díky!
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 28. 2. 2013 14:00

no ja jsem zadal 21/2 vecer, a dnes me kartu predal kuryr. Docela me prekvapila vyse limitu (jak budu mit KK aktivni, tak pozadam o snizeni); pak me prekvapilo, ze musim cekat dalsi max 5 dnu na SMS; a posledni vec, ktera me prekvapila, je, ze kuryr si chtel obcanku fotit mobilem - pry aby vse urychlil, to jsem mu zatrhl s tim, ze pro nej mam pripravenou zabezpecenou kopii OP, tak rikal, ze na ni neni videt fotka, atd, ale nakonec se s ni spokojil.
Jeste otazka - IB se da aktivovat na webu nebo musim pres telefon?

edit: jo a jeste jedna vec me prekvapila - k bezkontaktni karte jsem dostal i bezkontaktni nalepku ;-)
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 2. 2013 14:09

A o tu nalepku sis zazadal nebo si ji dostal jen tak? A ma stejne cislo jako karta nebo jine?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod x-hunter 28. 2. 2013 14:11

Nálepku dávají automaticky a má jiné číslo - je braná jako dodatková karta.
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 2. 2013 14:16

Ja jsem zadnou nalepku nedostal, ani k hlavni a ani k vedlejsi karte.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod x-hunter 28. 2. 2013 14:22

Nevím od kdy, ale vím, že teď to dávají automaticky - vlastní zkušenost.
I k dodatkové kartě pro manželku jí přišla karta i nálepka najednou.
x-hunter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 2. 2013 14:26

Ja nastesti presel s kreditkou k RB, takze uz me to ani netrapi.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 28. 2. 2013 14:27

x-hunter píše:Máte někdo zkušenost s vydáním dvou nebo více KK od Citi?
Šlo to bez problémů? Dali Vám i na té druhé stejný limit, jako při první žádosti?
Díky!

Zkušenost mám. Žádal jsem si o novou Life po pár letech používání obyč. (šlo by to i jednoduše převést, ale bez vstupních prémií). Pak normální proces: kurýr, podepsání papírů, pak to tam pár týdnů zpracovávali, pak volala baba, že tam už jednu kreditku mám, a nabídla mi rozdělit ten limit z té staré mezi oběma, což nebyl problém. Novou s dalším limitem by mi asi nedali. Takže jsem pak měl starou s nízkým limitem (ta je od té doby většinou v zásuvce), novou s vyšším a ten po pár měsících ještě navýšili.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 28. 2. 2013 14:35

x-hunter píše:Máte někdo zkušenost s vydáním dvou nebo více KK od Citi?
Díky!

CCa po pol roku, keďže ak by som žiadal skor tak by to zamietli. Vačšinou potom volajú žiadateľovi či chce terajšiu kartu zachovať alebo zrušiť, ak chce zachovať tak vačšinou rozdeľujú limit medzi obe karty (podľa požiadaviek klienta).

Bezkontaktné nalepky davajú automaticky tak cca max. mesiac naspať (prebehlo to aj tlačovou správou). Dovtedy si o ňu bolo treba zažiadať.
LuiS_666
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka