Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod luk.zah 13. 5. 2013 18:18

To už je lepší ta Billa karta od Citi. Dává slevu 1% všude (včetně SIPO a O2 služeb) a 3% v Bille. Při jakékoli realizované platbě v měsíci je napořád zdarma a nyní k ní dávají Billa "stravenky" za 300 Kč - už jsem si ji kvůli tomu také objednal (kvůli těm "stravenkám"). Jinak ale používám Life, protože v Bille normálně nenakupuju.
luk.zah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 13. 5. 2013 18:56

Classic je zdarma, max. Citi Club (z 90% extra obchody na p..), jako čistě rezerva zdarma OK. Jinak ty % - někdy se musí protočit dost financí, aby se nějakým způsobem vrátilo. Úsměvné, jak OZ prezentují extra % zpět. :-) Ten, kdo to maximálně využije, vrací včas a třeba i ty partnery využije, tak OK. Ale celkově jejich Call hovory dovedou tak akorát na*rat.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 5. 2013 19:23

luk.zah píše:To už je lepší ta Billa karta od Citi. Dává slevu 1% všude (včetně SIPO a O2 služeb) a 3% v Bille.

To mně připomíná pověstné "Nechci slevu zadarmo"... Něco podobného, jako výhodná sleva u Shellu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 13. 5. 2013 19:26

To je zase taká urban legend o predraženej Bille a Shell.

Lowcost albert nie je o nič lacnejší ako Billa, u Shell hodne závisí od lokality.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 13. 5. 2013 19:33

No nevim, ale podle meho zjisteni je Billa jedna z nejtragictejsich - kolikrat doslova vyzrano a nevi, co by si za to rekli.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 5. 2013 20:15

@ LuiS_666: Ano, Shell závisí na lokalitě (ten rusismus "závisí od lokality" si strč do pr...). A jestli jsi přesvědčenej, že Albert je stejně drahej jako Billa, tak ráno vyndej ruku z nočníku a běž se podívat do reálu. A neporovnávej jen zboží v akci.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 13. 5. 2013 20:39

Ty si ruku vyndej z p*dele a fekal splachuj na wc...a prestaň ma tu uražať.
Neviem čo tvoj potratový face myslel rusizmom, ale obrať do seba ďalší lahvač a radšej mlč, než tieto sra*ky čo tu v pravidelných intervaloch zo seba vytriasaš.

Moj spotrebitelský koš je lacnejší v Bille než v Alberte.

Ad S474N, Billa v mojom okoli je tip top (len výber je menší), ale videl som aj presný opak.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 5. 2013 21:32

Vieš, čo je to rusismus, ty kokot ****ý?
"závisí od lokality" -зависимый от местоположения
Protože česky je to "závisí na lokalitě".
Takže buď se nauč česky lebo sa odtial odjebaj.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 13. 5. 2013 21:36

Ešte niečo ty xenofobny pablb ?

Naučím sa česky až sa lahvačom om*dáš do p*dele O:-)

Radosť diskutovať s kreténmi ako ty, ktorých jedinou starosťou je vulgarne napadať názory iných s ktorými nesúhlasíš... Si musel mať smutné detstvo.

Btw. admin na baterky...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 5. 2013 21:57

S tou Shellkou je to opravdu pokaždé jinak.. Např. i slavný OMV má různé ceny..třeba zmr**i kousek za Brnem na výjezdu D1 směrem na Ostravu měli v pátek cenu dieslu za 38,9,-/1l.. OMV v Opavě chce 33,90,-

A k té Bille..mít jí kousek od baráku, možná po te Bille kreditce šáhnu, ale je daleko a je tak zbytečná..1% umí vracet i GE a jednou za čas má akce na vedení zdarma.. Citi classic je pro mě naprosto zbytečná.. Pro nečekané výdaje mám debetku od Airbank..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 5. 2013 04:40

Kluci nechcete se přestat hádat? Jinak když jsme u té Billy - mě osobně také přijde poněkud drahá. Pravda, já srovnávám s Normou, Kauflandem a Lidlem. Občas zavítám i do Intersparu (mám ho po cestě z práce) a i když není úplně levný, proti Bille je o dost levnější.

Albert není žádný zázrak, ale poslední dobou (tedy alespoň v Praze) šel dost cenově dolů. Naproti tomu Billa se snaží profilovat spíše jako luxusní obchod a je skutečně relativně drahá - aktuálně mě nenapadá dražší obchodní síť, než je Billa, tedy alespoň v Praze ne, snad jen Tesco Express jí může "konkurovat".

Na druhou stranu pokud někdo z nějakého důvodu musí v Bille nakupovat (prostě nic jiného poblíž nemá), tak proč si kreditku nepořídit. I když by tam musel udělat značný obrat, aby se mu vyplatila proti Citi Life, která dává 2 % všude.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 14. 5. 2013 05:46

Já jsem s Citi Shell KK spokojen.
Bonusy získané ode dne vydání karty 5.663,55 Kč
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 5. 2013 09:02

Já si na Citi Life také nemůžu stěžovat :twisted:
Přílohy
citi.png
citi.png (18.44 ) Zobrazeno 1729 krát
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod NIXON 14. 5. 2013 09:18

a kolik máš měsíční limit patriku?
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 5. 2013 09:21

4.621,70... Není to sice tolik jako u Patrika (nenakupuji pro spolupracovníky ;-) ), ale lepší než pumpičkou přes vejce :-D.
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka