Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petr_xxx 31. 5. 2013 22:33

Já jsem dnes odpoledne zkusil zavolat na linku RB a ptal jsem se jak to vypadá s mojí žádostí o kreditku podanou přes bankovnipoplatky.com. Paní na druhé straně evidentně o žádné akci nevěděla a ještě mě sprdla, co že jí s tím otravuji a abych jim svůj dotaz poslal mailem.
Ještě chvíli jsme se o tom bavili a výsledek je takový, že informace o akci a mojí žádosti prověří a bude mi volat. Tak jsem zvědavý, s čím přijde, jestli vůbec zavolá.
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2013 08:17

Pochop ze nejdrive se duse naberou a pak, treba po 14 dnech, se to preda (proda) bance, davkove. Tohle az na vyjimky neni online. Jestlis vyplnil nezavazny ormular treba pred tydnem...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2013 10:25

no ikdyz to tak nevypadalo tak ten formulář byl přesměrován přímo na web RB, po vyplneni a odkliku informaci se objevili stranky RB, takze by to melo jit direkt do systemu RB
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 1. 6. 2013 11:23

A ke kreditní kartě Style je zapotřebí mít účet u RB?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 6. 2013 11:35

glock69 píše:A ke kreditní kartě Style je zapotřebí mít účet u RB?


Není.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2013 13:48

glock69 píše:A ke kreditní kartě Style je zapotřebí mít účet u RB?


A u nejake normalni banky snad je?
Napada me snad jen mBank a to si nejsem jist.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 6. 2013 14:03

jj, u mGarážovky je potřeba mít k libovolnému úvěru i mKonto
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 1. 6. 2013 15:00

Zuno také nedá KK bez účtu.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hawry1337 3. 6. 2013 14:53

Zdravicko, mate nejake info k " motivaci premii 1000kc " za prvni pouziti KK Classic u Citi? Pani volala s nabidkou, ktera je casove omezena (7dni), ale nejaky podminky a tak mi bohuzel nerekla. Ma nekdo zkusenost? DIky
hawry1337
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nada22 3. 6. 2013 16:25

dr.-lukas : děkuji za odkaz na bankovnipoplatky
Dnes se ozvala paní z RB, vyplnila žádost, hned potvrdila schválení a ve středu čekám kurýra se smlouvou.
Nada22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vp_123 3. 6. 2013 17:13

Zdravím, mám otázku ohledně žádosti o novou Citi kreditku. Setkal jste se někdo s tím, že by vám systém okamžitě po vyplnění online žádosti napsal "Momentálně pro vás nemáme žádnou nabídku"? Zkoušel jsem to i přes icitikarta.cz (portál od Ušetřeno.cz) - tam mi žádost odešla, ale cca po půl hodině mi přišlo SMSkou okamžité zamítnutí.

Moje credentials jsou následující: OSVČ, věk 21-24, příjem na základě loňského daňového přiznání nad 50.000,- měsíčně. Tak nevím, jsem podezřelý, že jsem moc mladý, nebo co? Přijde mi zvláštní, že mě vlastně ani nechtějí osobně vidět.

Jde mi taky tak trochu o to, abych tu žádost mohl podat online - mají tam teď soutěž o zapůjčení nového Volva na prázdniny a proč toho nevyužít :-)
vp_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrAsch 3. 6. 2013 18:14

problém bude věk a OSVČ, důsledkem věku je krátká doba podnikání, krátká doba na jednom bydlišti... apod.

-- 3. 6. 2013 19:15 --

Na tohle je jednoduchý scoringový model...

problém bude věk a OSVČ, důsledkem věku je krátká doba podnikání, krátká doba na jednom bydlišti.
Jste svobodný? Pokud ano, další mínus...atd atd
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vp_123 3. 6. 2013 18:32

Ach jo, to jsou věci :) Jako chápu ten postup, ale přijde mi, že takový automatický scoring je dost děravý. Pokud mám prokazatelně ty obraty a podnikám už téměř pět let, trvalé bydliště mám stejné téměř dvacet...
vp_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE70 3. 6. 2013 19:33

Nezkousel jste nekdo pro platbu na internetu pouzit bezkontaktni nalepku vydanou k Citilife. Nalepka ma svoje vlastni cislo i cvv kod. Volal jsem na infolinku a odpoved neznaji pry mam vyzkouset.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 6. 2013 19:59

PetrAsch píše:Na tohle je jednoduchý scoringový model...

Jj, scoringové modely jsou jednoduché stejně tak, jako jsou jednodušší někteří návštěvníci tohoto fóra.

Tak mně laskavě vysvětli, proč mně GE Money, která dá kreditku nebo půjčku 300 kKč každému cikánovi s invalidním důchodem, nedala kreditku na usmolených 30 kKč, zatímco Citi mně ji bez problémů a dokládání příjmu dala o týden později na 100 kKč.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků