Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 8. 2013 15:27

Hoši, hoši. Vám se ještě nedoneslo, že otec je ten, kdo vychovává? :-D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 8. 2013 09:58

Ještě větší odvaha je tvrdit, že manželka je pouze MOJE. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 8. 2013 10:07

No, a právě proto chce mít výdaje pod kontrolou. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 29. 8. 2013 10:10

petrE70 píše:Tomáš Marný : :tleskani
Velká odvaha v dnešní době tvrdit,že děti jsou tvoje. :pozor

Některý děti svého otce nezapřou :mrgreen:
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 29. 8. 2013 10:52

Já tedy nevím, jak jsou na tom se vztahy pánové výše, ale za sebe můžu říct, že pokud manželce uděláte aspoň dvě hezký děti a rodinu jakžtakž finančně zabezpečíte (třeba i tou "neomezenou" citikartou), tak manželka nemá důvod koukat jinam :) A navíc i sebevíc atraktivní žena stárne zpravidla rychleji než muž + ty dvě děti na krku = cena každé takové ženy na trhu klesá, bohužel pro ženy. Tudíž můžu si dovolit říct, že karta je moje, děti jsou moje a i ta manželka je moje.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 29. 8. 2013 12:40

Jsou ženské, které jsou řekněme obyčejné holky, a po dětech začnou sportovat, cvičit, a jsou z nich sexy baby. Holt to není typ modelky co koluje po časopisech a internetech, ale stačí se rozhlédnout v reálném světě.

Málokterá ženská je tak blbá, aby opustila hodnýho slušně vydělávajícího chlapa, kterýho si sama vybrala a s kterým má spokojenou rodinu kvůli nějakýmu nabíječi, pro kterýho naopak rodina není nic svatýho. Ale každé v tomto věku lichotí, že je ještě žádaná.

Řekl bych, že právě naopak, dámy mezi třicítkou a čtyřicítkou s dětma jsou velmi žádané. Nejsou to naivní nezkušené studentky, netouží po dětech. Na ty 2-3 hodinky (nebo dny, když je paroháč na služební cestě), vždy někdo děti pohlídá, babička, její sestra, kamarádka...

Jéje, zase jsme OT :oboze
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 29. 8. 2013 12:58

Ale jo, s Joem souhlasím. Když už tedy OT, tak ještě přihodím článek na zpestření. Ono by se to možná hodilo i do vedlejšího asketického vlákna:

http://ona.idnes.cz/milionar-a-seznamov ... hy-sex_jup

A to jsem si myslel, jaký jsem šlechetný muž, když dávám manželce k dispozici svůj stotisícový limit na Citikartě :)
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 29. 8. 2013 13:14

Jsi velmi šlechetný. Pozdravuj ženu.
:mrgreen:
Joezbrna
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 29. 8. 2013 17:25

Drahý, tvoje a moje děti bijí naše děti. Asi je vdovec a znovu se oženil...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 29. 8. 2013 18:42

Tomáš Marný:
Manželka je zatím studentka bez přijmu, takže si jaksi svou kreditku pořídit nemůže.
Samozřejmě, pokud mi chce koupit nějaký dárek, jede z osobního soukromého účtu.

Jelikož jsem správce rodinných financí, zatím vydělávám sám, tak chci mít rozhodně přehled o tom, co se kde kupovalo. A nevidím důvod, proč by si měla manželka stěžovat, a ani to nedělá.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod mariner 30. 8. 2013 14:35

Když jsme u toho, můžete mě prosím ochytřit: jak často se v internetbankingu Citi aktualizují transakce provedené kreditní kartou?
mariner
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 30. 8. 2013 14:42

Já bych tipoval, že jednou denně, a to ještě s cca 48 hodinovým zpožděním, tzn platba kartou se ve výpisu transakci objeví až tak za 2 dny.
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2013 14:44

Dle mého osobního pozorování:
Transakce 1 krát denně vždy po půlnoci. Zůstatek ihned po každém on-line pohybu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod joachym1 31. 8. 2013 20:21

Nabizeli vam take po telefonu nejake pojisteni proti zneuziti Citi kreditky zdarma, kdyz je vycerpany kredit vcas cely splacen?
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 31. 8. 2013 22:12

Tomu nevěř, vždy Ti tam nějaké minimum jako poplatek hodí.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka