Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wingsd 18. 1. 2014 17:18

Ja volal na aktivaci hned co mi kartu kuryr predal, na lince mi rekli, ze aktivovat karta nejde, pujde to az mi prijde sms.

Kartu jsem prevzal v utery, kod jsem zatim jeste nedostal.
wingsd
Diskutér

Odeslat příspěvekod -tomtom- 18. 1. 2014 17:54

Kód přijde až po aktivaci karty. Myslím, že když v pondělí zavoláš na aktivaci, že už by ti to mohli udělat.
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 1. 2014 19:30

Jak dlouho celá ta šaškárna u Citi trvá? Kód lze využít ještě 24 dní..stihl bych to, když dnes zadám požadavek o kartu? Hodil by se Samsung Ativ S za 8 kil ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 18. 1. 2014 19:53

Skromne si tipnem, že ti žiadost rovno zamietnu. Potom napíš skúsenosť, či sa to podarilo.
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 18. 1. 2014 20:04

dr._lukas píše:Jak dlouho celá ta šaškárna u Citi trvá? Kód lze využít ještě 24 dní..stihl bych to, když dnes zadám požadavek o kartu? Hodil by se Samsung Ativ S za 8 kil ;-)

stihneš to
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 18. 1. 2014 20:17

iguka píše:tak pokud už nemáte O2 kreditku, zkuste si zažádat na jiné O2 číslo znova o kreditku O2 Citi, kvůli té prémii. Já to znova udělal a ....

A co pouzit podruhe stejny kod v jine O2 prodejne?
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 1. 2014 20:22

dr._lukas píše:Jak dlouho celá ta šaškárna u Citi trvá? Kód lze využít ještě 24 dní..stihl bych to, když dnes zadám požadavek o kartu? Hodil by se Samsung Ativ S za 8 kil ;-)

S Ativem S budeš mít smůlu, kamarád jej sháněl, ptal se všude možně a nakonec jel pro něj do Mladé Boleslavi. Jsou jen poslední kusy na pár prodejnách.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod NIXON 18. 1. 2014 20:44

Sakra.
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 1. 2014 21:54

hongmi píše:
iguka píše:tak pokud už nemáte O2 kreditku, zkuste si zažádat na jiné O2 číslo znova o kreditku O2 Citi, kvůli té prémii. Já to znova udělal a ....

A co pouzit podruhe stejny kod v jine O2 prodejne?

A udělat ze sebe blbce při použití nevalidního kódu?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 1. 2014 23:12

Jedincům s IQ tykve to za to stojí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vklatil 18. 1. 2014 23:49

myšpulín píše:S Ativem S budeš mít smůlu, kamarád jej sháněl, ptal se všude možně a nakonec jel pro něj do Mladé Boleslavi. Jsou jen poslední kusy na pár prodejnách.

Je to tak - kupoval jsem 2 Ativy a byl to boj.
Kolega ho chtěl též, objel asi 5 prodejen O2 v Praze pak ještě obvolával prodejny v okolí Prahy, já objel dalších 5 v Praze a nikde nebyl. Pak jsem sehnal 1 poslední na Kladně a ještě 1 v Praze na Čerňáku kde jich měli ještě asi 5ks na rezervacích a 1 byl volný. Za tu cenu je to dost dobrá koupě...

-- 18. 1. 2014 22:58 --

myšpulín píše:Na známou byli v obchodě přísní. Musela doplatit tou Citi O2 KK.

Kupoval jsem 2telefony na 2 různých prodejnách - v Kladně se ptali jestli budu platit hotově nebo kartou, v Praze mi rovnou řekli, že musím zaplatit kartou. Oba jsem platil Citi Life, v Praze navíc chtěli telefonní číslo a na fakturu napsali i tel. číslo a firmu(uvedl jsem při žádosti firemní mobil)
vklatil
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 1. 2014 08:41

Jenom pro informaci, kdy a kde jsi ten Ativ kupoval na Kladně? Na pěší zóně v centru nebo v Kauflandu? Jenom jestli mi ten prodavač nekecal, když jsem se na Ativ u nás na Kladně ptal. :-)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 19. 1. 2014 09:30

A to jako ty telefony, co nemaji na prodejne, neumej objednat? Tak proc je nabizeji?Ja bral ZTE Blade V, take ho nemeli na prodejne, ale tak ho objednali a do druheho dne ho tam meli.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 1. 2014 09:51

On je to doprodej, ve skladech už je nemají, doprodávají se jen zbytky na těch prodejnách.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 1. 2014 14:20

Tak hlasim castkovy uspech. Jak jsem psal,ze mne a manzelce 02 kartu zamytli, nyni asi po cca 14 dnech z recese podal zadost opet...a voala.... zadost u manzelky schvalena :-).... ja to skusim pozdeji...fakt nechapu, na zaklade ceho rozhoduji....
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka