Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lumbur 26. 1. 2014 18:24

13.1 přišla karta a 22.1. přišla sms...
lumbur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod refedr 27. 1. 2014 12:18

iguka píše:tak pokud už nemáte O2 kreditku, zkuste si zažádat na jiné O2 číslo znova o kreditku O2 Citi, kvůli té prémii. Já to znova udělal a ....

iguka píše: od iguka 17. 1. 2014 09:37
Kartu dovezou po neděli, pak napíšu, jestli kód přišel. Uvidíme, nemám co ztratit.

Tak co, stihneš tu akci i podruhý? Mně podruhý žádost o O2 KK Citi už zamítli. :grr:
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 27. 1. 2014 12:22

tak dneska mi volali z citi ze karta je schvalena ale ze musim rozdelit limit. takze jsem si nastavil 12 tisic na life zustalo 88. do tri pracovnich dnu se ma objevit kuryr. tak uvidime :) je to zavod s casem ale zda se ze by to melo klapnout
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 27. 1. 2014 14:52

ad O2 KK Citi a refedr a iguka: Upozorňuji, že v pravidlech mají napsáno "Maximální počet čerpání slevových kódů je 1 ks na 1 osobu". Třeba to však hlídají jen dle tel. čísla a nebo o to iguka požádal na někoho jinýho.
petr s
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 1. 2014 17:58

čekám na aktivaci karty, požádal jsem na jiné číslo, ale samozřejmě na mou osobu znova, Jak už jsem psal, je to na zkoušku, nemám co ztratit.
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 1. 2014 18:30

Mně o rozdělení limitu nikdo zatím neinformoval. Karta je schválena, ve středu ji přiveze kurýr.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod bufalobil 28. 1. 2014 15:52

Právě jsem dostal zprávu že můj kreditní rámec byl snížen na 88 000. Na zítřek jsem domluvený s kurýrem. Akorát aktivace kk může trvat 5 pracovních dnů :( plus ty tri dny od aktivace ještě to bude akční :)
bufalobil
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 28. 1. 2014 18:07

mám aktivováno, čekám na kód, pokud teda nějaký přijde
iguka
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 1. 2014 23:40

Nakonec jsem dnes koupil Samsung Galaxy S III mini. Ještě jsem se rozhodoval, jestli nepočkám do února na nový ceník, či nabídku, ale stejně využiju nabídku záruky nejnižší ceny (nechám si vrátit na SIMku ze simzdarma.cz, jiné služby od O2 nevyužívám, ale nechám si na ní převést číslo a pak do Bonerixu - pak požádám o MoneyCard Plus na rok zdarma a můžu platit telefonem, fakt výhra... :-D). Dle prodejny, kde jsem byl už Ativ S neměli vůbec nikde, škoda...

-- 28. 1. 2014 22:44 --

Jinak slevový kupón jsem uplatnil po převydání O2 Citi na Citi Classic (zažádáno 10. ledna) a nebyl problém (i když to chvíli tak nevypadalo)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod -tomtom- 28. 1. 2014 23:57

To ti vyšlo pěkně, gratuluji. A jak se prosím tě dá převést číslo na předplacenku ze simzdarma? To jsem ještě nedělal.
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2014 00:17

Děkuji. Myslím, že špatně nedopadli ani další spoludiskutující, hlavně jsem si o tu KK zažádal už v prosinci, takže bylo dost času (kolega si žádal asi před týdnem a doposud se mu ani neozvali, takže pro něj to už opravdu nemá smysl, nestihl by to).

Co se týče toho převedení, tak předpokládám, že to bude stejné všude, teda nechat si vygenerovat ČVOP u stávajícího operátora a zavolat si k O2, ať udělají objednávku přenesení na tu předplacenou SIMku (domnívám se, že kredit z ní by měl jít přenést pod "nové" - přenesené číslo), potvrzené to nemám, ale řekl bych, že nový zákazník je pořád lepší byznys, než mrtvá SIM s kreditem...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 29. 1. 2014 00:18

fremantle píše:Nakonec jsem dnes koupil Samsung Galaxy S III mini. Ještě jsem se rozhodoval, jestli nepočkám do února na nový ceník, či nabídku, ale stejně využiju nabídku záruky nejnižší ceny (nechám si vrátit na SIMku ze simzdarma.cz, jiné služby od O2 nevyužívám, ale nechám si na ní převést číslo a pak do Bonerixu - pak požádám o MoneyCard Plus na rok zdarma a můžu platit telefonem, fakt výhra... :-D). Dle prodejny, kde jsem byl už Ativ S neměli vůbec nikde, škoda...

Jenže oni to vracejí do vyučtování. Simzdarma je dobijecí a na tu ta záruka ceny použít nepujde.Máš u nich otevřený kredit v podobě toho vrácenýho rozdílu? :-)) Nebo tohle nechápu. :-)
Nebo přejdeš s číslem,ale na jakej tarif bez 2 let uvazku?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 1. 2014 00:44

Samsung Ativ S nemaji ani u nas na zapadakove v Opave..Kreditku me doveze nejaky jouda ve ctvrtek..Mobil vyberu teda jiny a daruji ho mati k narozeninam :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2014 00:47

marvy: Vracejí to i na předplacenku, dokonce pokud u nich nevyužíváš žádnou službu a využiješ záruku ceny, tak ti pošlou tu ze simzdarma.cz a tam ti to vrátí ve formě kreditu.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod NIXON 29. 1. 2014 00:55

Zajímavé je, že na infolince O2 sice objednat Ativ S nešel ale garantovala mi, že když si dojdu na prodejnu, tak, že mi ho objednají ikdyž jsem ji řekl, že jsem tam volal a řekli mi, že není a nebude.

Prý když příjdete osobně, tak je to jiná písnička...
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka