Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 2. 2014 19:46

Už mám domluveného kurýra s kartou na příští středu. Číslo je jiné, tzn. pro O2 jsem někdo nový a Citi to nevadí, že už mám dvě kreditky a tohle bude třetí. Tu předchozí O2 Citi mám od Vánoc převedenou na Classic.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 2. 2014 20:39

Jaká je asi pravděpodobnost, že to ještě prodlouží? Jinak nevím, co si z nabídky vybrat, kupon už mám, ale nějak mě to neoslovuje.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 2. 2014 20:46

Během února by mělo být v nabídce Blackberry Z10 LTE za cca 7000?
Jinak bych bral nějaký telefon s Androidem, pokud by to bylo na kšeft, tak bych se podíval na ukončené aukce na Aukru abych si udělal obrázek o prodejnosti.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 7. 2. 2014 21:52

Jaké máte zkušenosti s Citi Clubem a slevama, když platíte kartou?
Dávají to automaticky (např. platební terminál pozná kartu Citi)?
Nebo se člověk musí při placení ozvat, aby slevu dostal?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 2. 2014 21:57

Nikdy jsem to nevyužil, žádný z těch obchodů jsem snad nikdy ani nenavštívil.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 7. 2. 2014 21:58

Člověk se musí při placení ozvat, aby slevu dostal. Ne každá obsluha to umí, je to pěkný oser.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 2. 2014 22:03

smajlik2: Na stránkách Citibank máš toto jasně napsané:

Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem Citi platební karty. Uplatnění slevy je třeba oznámit prodejci před placením či potvrzením objednávky. Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích a nelze je kombinovat s jinými slevami.

A zkušenosti - klasicky jak v obdobných programech (bene+, Sphere, AXA CLUB, atd.), v seznamu partnerů lze naleznout typicky předražené řetězce, kde je zboží i po slevě a vratce na KK dražší, než identické pořízené u obchodníka, který slevy v rámci slevových programů neposkytuje. Za určitých okolností teoreticky využitelné (nechci čekat na nějakou vhodnou akci k nákupu, jsem líný/neschopný si najít rozumnou alternativu - např. u zájezdů a pod.). Osobně jsem slevu z Citi Clubu využil zatím pouze v KFC a snad Subway (i když tam myslím byly slevy na Sphere ještě vyšší).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 2. 2014 00:09

Chtel jsem vyuzit kod na nakup telefonu k narozeninam..dotycna,ale ohrnula nos nad vsema mobila do ctyrky co nabizi a tak si beru pro sebe Nokii 520..ma to navigaci pro CR zdarma a naucim se aspon s windowsem na mobilu..jak tak koukam jsem jeden z mala co na teto akci nehleda obrat a nejaky ten vydelek :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 2. 2014 01:04

A jak to tedy nazýváš? :hm
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 8. 2. 2014 01:12

Chtěl bych se zeptat zkušenějších, jak nejlépe jít na ten druhej pokus (žádost) ;-)
U prvního pokusu jsem zažádal na pevnou linku psanou přímo na mě, ale nyní už tu možnost nemám a na tu simku zdarma, která byla k telefonu to už také nepůjde. Tu jsem vybombil na manželku, kde žádost nebyla schválená.
Mám možnost buď dát služební číslo od O2, ale mám strach, jak pak na pobočce, protože tam chtěli občanku a právě tel. číslo, takže uviděj, že to je na firmu a za tu nemám právo jednat.
Nebo pak to vzít na přípojku pevné linky rodičů, ale to také narazím na pobočce na stejný problém, správně?
Neprošlo to někomu s tím, že zadal do žádosti např. to služební číslo nebo číslo známého a pak na pobočce jim řekl znova to číslo, které má psané na sebe??
Předem díky za radu :hm
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 8. 2. 2014 01:46

Na pobočce telefonní číslo neřeší, chtějí vidět maximálně občanku (u mě ani tu ne). Použití firemního čísla je v pohodě, jen ti na něj přijde SMS, že nemohlo být nastaveno inkaso.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 2. 2014 08:49

smajlik2 píše:Jaké máte zkušenosti s Citi Clubem a slevama, když platíte kartou?
Dávají to automaticky (např. platební terminál pozná kartu Citi)?
Nebo se člověk musí při placení ozvat, aby slevu dostal?

Ozvat, a třeba v KFC k tomu musí přijít nějaký vedoucí, obsluha sama to nezadá. A třeba v restauraci Čertův mlýn se po oznámení, že budu platit kartou, vrchní sám zeptal "A je to Citi" :-) ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 2. 2014 09:52

pan Y. píše:Na pobočce telefonní číslo neřeší, chtějí vidět maximálně občanku (u mě ani tu ne). Použití firemního čísla je v pohodě, jen ti na něj přijde SMS, že nemohlo být nastaveno inkaso.

Po me chteli na prodejne O2 pouze ten slevovy kod, jinak nic.
SIMku O2 si prece muze objednat zdarma.
www.simzdarma.cz
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 8. 2. 2014 10:24

Už toho s tou O2 kartou nechte nebo mě donutíte si tu slevu taky vyřídit ;-)
Naposledy upravil smajlik2 dne 8. 2. 2014 10:25, celkově upraveno 1
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 2. 2014 10:24

dr._lukas píše:Chtel jsem vyuzit kod na nakup telefonu k narozeninam..dotycna,ale ohrnula nos nad vsema mobila do ctyrky co nabizi a tak si beru pro sebe Nokii 520..ma to navigaci pro CR zdarma a naucim se aspon s windowsem na mobilu..jak tak koukam jsem jeden z mala co na teto akci nehleda obrat a nejaky ten vydelek :-)

podobně u nás .. od počátku, ať si vybere telefon .. a příjde, že chce Huawei P6 a žádnej jinej. Tak aby to vytáhlo z rozpočtu další čtyřku, proto jsem tu kartu nebral :oboze
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka