Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod smajlik2 8. 2. 2014 09:39

fremantle píše:smajlik2: Na stránkách Citibank máš toto jasně napsané:

Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem Citi platební karty. Uplatnění slevy je třeba oznámit prodejci před placením či potvrzením objednávky. Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích a nelze je kombinovat s jinými slevami.


Jsem slepej :roll: Na stránky Citi jsem se díval, na konec toho dlouhého seznamu jsem nedoroloval :hm
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 8. 2. 2014 10:47

Tak ono smarty pod 4 000 sou všechno šunt.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 2. 2014 12:55

V CR jsou ty lepsi mobily az od 15000 Kc, v cine za mene nez polovinu.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tulum 8. 2. 2014 12:56

pan Y. píše:Na pobočce telefonní číslo neřeší, chtějí vidět maximálně občanku (u mě ani tu ne). Použití firemního čísla je v pohodě, jen ti na něj přijde SMS, že nemohlo být nastaveno inkaso.


Díky za rychlou reakci. Tak jsem ve hře o druhou odměnu, protáhl jsme to na to číslo pevný linky rodičů a zatím schváleno ;-)
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 2. 2014 14:59

socerjack píše:Koupil jsem xperia go.Prodal v MP za 4000.Zisk 3300Kč.


Dík za tip to jsem přehlídl. Koukal jsem akorát že mají použitý k výkupu za 2300 a to mě nenapadlo že by měli zánovní za 4 litry. Tak jsem tam dneska taky naběhl prodal jsem to stejně. Akorát ten prodavač konstatoval že ten rozdíl v cenách je nějaký velký a že to prověří ale nakonec se nato vykašlal a sepsal to :-D 3300 je hezký zisk :tleskani
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 2. 2014 15:08

A nejlepsi je, ze nam to plati banky 8-)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 2. 2014 15:21

Vodrbat o2 a citibank vždycky potěší :)
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 8. 2. 2014 18:24

Omlouvám se, ale asi nejsem IN. Co znamená to MP, kde se dá mobil zase "bouchnout"?
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hongmi 8. 2. 2014 18:31

hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 2. 2014 20:16

imho, aukro je lepsi
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod bufalobil 8. 2. 2014 22:18

iguka píše:
dr._lukas píše:nemáš výpověď v pdf? Přeci jen citi classic poskytuje lautr prd a víceméně je zbytečné být někde v registrech s úvěrem skoro 100tKČ


to je pravda, že ta classic je na prd. Výpověď v pdf nemám, psal jsem to minule volnou formou bez zaslání karty a v pohodě kartu zrušili bez jediného zavoláni. takto :


Výpověď smlouvy o kreditní kartě

Dle č. VIII odst. 1 smlouvy o kreditní kartě č. 4005 xxxx xxxx xxxx odstoupuji do 14 dnů od této smlouvy.



Stačí poslat mailem nebo je nutné doporučeně? Jak jsi to poslal?


S pozdravem


-- 8. 2. 2014 22:20 --

Nechápu jak jste tu kartu mohli převádět na classic když o2 je visa a classic mastercard?

-- 8. 2. 2014 22:21 --

slavo963 píše:imho, aukro je lepsi



MP je jistota aukro je možná za víc ale nazaručeně
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 9. 2. 2014 05:00

Nechapes? Poslou jim novy plastik? :-)

-- 9. 2. 2014 05:27 --

smajlik2 píše:Jaké máte zkušenosti s Citi Clubem a slevama, když platíte kartou?
Dávají to automaticky (např. platební terminál pozná kartu Citi)?
Nebo se člověk musí při placení ozvat, aby slevu dostal?


Vzdyt je to popsane ve vsech jejich materialech ze si to musis extra hlidat PRED placenim, ci snad i pred objednanim (aby ti napr. Pokrm patricne osidili :-).

Kdyz jsem tu pred 2 lety psal, ze vyuzit takove "slevy" cejtim se jak socka, tak se smali, no cti uz nemam a slevy cerpam jen ty automaticke, u jinych bank, co se samy zprocesuji pres banku a ne ty, co si o ne musim rikat... Tehdy v citi klubu ani nic zajimaveho nebylo a rikat si nyni o kolik procent u toho KFC? 5? Tam jsem si jednou rikal o double s Tmobilem a uz tak mi to moc prijemny nebylo jim vysvetlovat, vo co go a jeste jsem jim musel ukazat mobil :-)

Ze bych si tu kartu poridil kvuli smart slupka mobilu? Jeste to zvazim. Do kdy to ma platit?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 2. 2014 10:54

Koukám, že už to s tou platností kódu opravili. Kdo půjde do třetího kola? :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 9. 2. 2014 11:02

vpe píše:Vzdyt je to popsane ve vsech jejich materialech ze si to musis extra hlidat PRED placenim, ci snad i pred objednanim (aby ti napr. Pokrm patricne osidili :-).

Kdyz jsem tu pred 2 lety psal, ze vyuzit takove "slevy" cejtim se jak socka, tak se smali, no cti uz nemam a slevy cerpam jen ty automaticke, u jinych bank, co se samy zprocesuji pres banku a ne ty, co si o ne musim rikat... Tehdy v citi klubu ani nic zajimaveho nebylo a rikat si nyni o kolik procent u toho KFC? 5? Tam jsem si jednou rikal o double s Tmobilem a uz tak mi to moc prijemny nebylo jim vysvetlovat, vo co go a jeste jsem jim musel ukazat mobil :-)

Ze bych si tu kartu poridil kvuli smart slupka mobilu? Jeste to zvazim. Do kdy to ma platit?



Jo, taky bych si připadal jako socka žádat o slevu :-[ Mělo by to fungovat automaticky, terminál nebo obsluha by měl poznat kartu Citi a hned slevu dát. By mě zajímalo jestli na tu slevu Citi těm podnikům nějak přispěje? A kolik za to že Citi má podnik uveřejněný na stránkách v seznamu podniky platí?

Jaké automatické slevy u jiných bank čerpáš?
Rád se přiučím :idea:
Díky.

-- 9. 2. 2014 11:07 --

myšpulín píše:Koukám, že už to s tou platností kódu opravili. Kdo půjde do třetího kola? :D


Manažeři až tu akci budou vyhodnocovat tak nebudou chápat. Dali jsme tolika lidem slevu na nákup, ale karet přibyla jenom třetina.
Kdo tu akci platí? O2 nebo Citi? Nebo napůl?
smajlik2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků