Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod petrE70 29. 3. 2014 06:47

A dokonce nelze platit pojistné.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saabik 29. 3. 2014 06:51

A vy se divídte? Už bylo na čase...
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE70 29. 3. 2014 07:10

Aspoň jí můžu bez výčitek zrušit. Od 1.5. mě končí rok gratis.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 3. 2014 07:32

avathar píše:Kdybys četl dál, našel bys další pecku - procenta nejdou ani z plateb z prebiteho kreditního limitu...



SIPO zamrzi, ale tohle lze obejit- Kartové transakce bez nároku na Citi Life Prémie: *jakékoliv Kartové transakce v případě, že Aktuální zůstatek Kartového účtu překračuje Kreditní limit, budes dobijet postupne do vyse kreditniho limitu az kym neziskas 1000premii. Trochu dyskomfort, ale pujde to
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 3. 2014 08:05

Takže můžu SIPO zrušit úplně. Ale za tu dobu, co to šlo, se ten prapodivnej přežívající platební nástroj snad vyplatil.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 29. 3. 2014 08:54

Vzhledem k tomu jakým způsobem to někteří jedinci zneužívali , se to dalo čekat...
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PetrAsch 29. 3. 2014 09:10

Nejen zneužívali, ale jeste se tím veřejne chlubili a navadeli k tomu ostatní. Takže logicky krok od banky.
Stejně tak bych se nedivil osekani výhod Mall karty
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 29. 3. 2014 09:17

Směnný kurz z Citibank střed + 2,0 % na + 3,0 %. Nyní SIPO mezi kartovými transakcemi bez nároku na Citi Life Prémie. Jak to bude pokračovat? :hm

Příští měsíc mi končí roční vedení KK Citi Life zdarma. KK Mall.cz mi byla zamítnuta. Na začátku roku 2014 mi byla 2x zamítnuta KK 02.
Jaké negativní důsledky by mohly plynout z množících se zamítnutí :?:
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 3. 2014 09:25

Myslím že citi pomalu sama utahuje šrouby a pomalu připravuje klienty na dobu bez benefitů, která stejně přijde.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 29. 3. 2014 10:31

Utahovat šrouby může, stejně jako je jasné, že benefity jsou díky některým politickým aktivitám na ústupu. Ale budou se v CITI asi divit, až jim s blížícím se datem zrušení citi prémií začnou chodit stovky, možná tisíce výpovědí...
Uvidíme, s čím do té doby přijde Kellner a někde v šuplíku mám stále zlatou rybku ;-)

Svým způsobem si za problémy se SIPO může CITI sama. Pokud to chtěla řešit důsledně, měla hned od počátku nebo po krátkém testování stanovit limit pro měsíční platbu SIPO např. 15000 Kč a nebylo co řešit. Druhou věcí je, nakolik je pro ně průtok financí na SIPO výnosný a jestli si zkrátka jen nechtěli otevřít nový finanční kanál s tím, že spoustě lidí se to nebude chtít při následném zrušení bonifikace měnit.
Naposledy upravil Gandalf007 dne 29. 3. 2014 11:02, celkově upraveno 2
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 3. 2014 10:52

Presne tak, klidne premie muzou zrusit vsechny, ale pote nemam duvod mit jejich karty. Jeste je tu RB style, Cetelem
A SIPO urcite zrusim, zbytecne mi bude ukusovat z kred. ramce. A nasledne zrusim i Zlaty ucet u raifky 8-P
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dropino 29. 3. 2014 11:05

fc70 píše:Tak od 1.5. končí prémie za SIPO u všech karet:

Tak to je humus :shock:
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 3. 2014 11:13

Horší bude až skončí prémie i za běžné platby. Já SIPO nechám platit přes Citi, celkový limit mám dostatečný a odložená platba není k zahození.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 3. 2014 11:38

jak odlozena, to mi SIPO muzou strhavat z bezneho uctu jeste pozdeji(mozna jsem se spatne vyjadril, SIPO nezrusim, jenom prenesu na bezny ucet)

//
jj :oops:
Naposledy upravil slavo963 dne 29. 3. 2014 11:56, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 3. 2014 11:42

Tak všechny platby kreditkou jsou přeci odložené o těch 25 - 55 dní.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků