Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zbijeczka 4. 1. 2013 18:47

Já mám vypozorováno, že pokud 3. den v měsíci padne na sobotu, celé se to pousouvá o 1 den, tj.
- účetní období končí až 4. (neděle)
- výpis přijde až 5. (pondělí)

Jsem zvědav, co se stane, když 3. den v měsici padne na neděli. Zatím se mi to nestalo. Až v únoru.
zbijeczka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 4. 1. 2013 19:07

Patrku a zbijeczko díky za cenné informace, mám také ukončení 3. (původně 8., změněno při aktivaci karty). V IB mám nastavení výpisu: "Elektronický výpis e-mailem a současně v internetovém bankovnictví", mailová adresa je ok, mailem výpis zatím nedorazil, v IB je jakýsi pre-výpis jak jste psali. Budu čekat ...

PS: zbijeczko, nepsal jsi nám někde, že již vypršelo číslo 8088? :-) :-) :-) Prosím Tě, zapomeň na číslo 8088 a rozdávej cenné rady dále.
MirdaM

Odeslat příspěvekod zbijeczka 4. 1. 2013 19:15

Já si myslím, že ten výpis ještě dneska přijde, protože v minulosti mi 100% výpisů došlo hned následující den po skončení účetního období. Já na ten výpis ani tolik nepospíchám, protože:
1) částku k zaplacení vidím v IB
2) bonusy si připisují průběžně po zaúčtování každé jednotlivé platby, což je fajn - není potřeba čekat až na výpis

Jinak na mFóru jsem dosáhnul 6666 příspěvků a momentálně jsem ve stavu zimního mSpánku.
zbijeczka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 4. 1. 2013 20:05

Těmi průběžně připisovanými bonusy myslíš 2 % zpět za každou platbu? Ptal jsem se na to již před nějakým týdnem a někdo mně odpověděl, že bonusy uvidím až ve výpise.
MirdaM

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2013 20:17

Bonusy sice v IB vidět nejsou, nicméně na automatické infolince ti je sdělí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 1. 2013 20:19

Takze rikate, ze idealni koncem prvniho roku zkusit kartu zrusit jo? :mrgreen: Jen si rikam, jestli by vydali novou Citi Life a tu prvni zrusili.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2013 20:27

No novou Citi Life asi ne, ale mají spoustu jiných ekvivalentních karet ( Citi life metropole, Octopus Card, Citi broker consulting), ty by asi šly.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 1. 2013 20:29

He he, takze zazadat o novou a potom zkusit rusit puvodni. Jenze co kdyz mi nabidnou na te stare vedeni gratis? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2013 20:35

Tak zrušíš tu novou, pokud ti taky nenabídnou vedení zdarma :). A když jo, budeš sbírat bonusy na obě :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 1. 2013 20:39

PatrikChrz: v tom nevidim zadnou vyhodu, mit dve stejne karty se stejnymi bonusy.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 4. 1. 2013 20:46

Také mi výpis ještě nepřišel a účetní období končí třetího a dnes je už čtvrtého a nemám ho ani v IB. Nastaveno mám jak zasílat elektronické výpisy na email tak i v IB.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filip893 4. 1. 2013 20:53

zbijeczka píše:Já mám vypozorováno, že pokud 3. den v měsíci padne na sobotu, celé se to pousouvá o 1 den, tj.
- účetní období končí až 4. (neděle)
- výpis přijde až 5. (pondělí)

Jsem zvědav, co se stane, když 3. den v měsici padne na neděli. Zatím se mi to nestalo. Až v únoru.


Ještě že mé KK od GE a Zuno mají účetní období kalendářní měsíc. Pak takovéhle posuny nemusím sledovat a ještě je to daleko přehlednější.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 4. 1. 2013 20:54

xls píše:Tak dneska přišlo manželce zamítnutí kreditky: slušný stabilní příjem, 1 zaměstnání přes 10 let, žádné dluhy. Důvod neuvedli. Prostě vědí, jak člověka nas**t.

To oni právě moc nepotřebují takového člověka, který to v pohodě zvládne splácet v bezúročném období. :mrgreen:
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zbijeczka 4. 1. 2013 21:15

filip893 píše:Ještě že mé KK od GE a Zuno mají účetní období kalendářní měsíc. Pak takovéhle posuny nemusím sledovat a ještě je to daleko přehlednější.

Já jsem se systémem používaným v Citibank naprosto spokojený. V Citibank si já sám můžu zvolit datum konce účetního období ze šesti možností (3., 8., 11., 16., 20., 23.) a můžu to kdykoliv změnit. Já zvolil tak, aby datum splatnosti vyšlo pár dní po výplatě. V GE mi bylo řečeno, že datum konce účetního období je automaticky odvozeno od data schválení kreditky a že nejde změnit. Dnes už jsem rád, že mi tenkrát bene+ nedali.
zbijeczka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quino 4. 1. 2013 22:06

Předpokládám, že změna účetního období se řeší po telefonu. Nebo se to dá realizovat i v internetovém bankovnictví?
quino
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků