Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 3. 2014 12:26

Jak to je v případě změny karty a limitů včetně SIPO, pokud nic nechi měnit (převádět SIPO) - rozumím tomu tak, že při převydání se mění pouze plast, a samotný úvěrový rámec zůstává netknutý, takže vlastně ani nemusím splatit čerpaný zůstatek - očekávám pak ale, že mi zůstanou všechny limity nastavené tak jak jsou (hotovostní na nule apod.) a SIPO se bude dále strhávat z té převydané karty, nebo ne? Jednou mi SIPO letos v lednu neodešlo kvůli vyčerpanému limitu a zadávat těch nějakých 5 plateb samostatně, to bylo něco neskutečného, takže se mi do toho převydání moc nechce úpřimně pokud si vzpomenu, co to obnáší... :-)

-- 24. 3. 2014 12:28 --

Zatím jsem si nechával převydávat jenom O2 na Classic a mám pocit, že v nastavení karty se neměnilo nic - hotovostní limit mi zůstal po převydání stejný, inkaso na 100 % taky (i když jsem to neověřoval, nikdy jsem tou kartou nic neplatil)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 12:35

kdyz menis jenom typ karty, vse zustava nastejno, akorat po aktivaci nove KK prijdes o nevycerpane premie
Naposledy upravil slavo963 dne 24. 3. 2014 12:37, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod filip893 24. 3. 2014 12:36

SIPO můžeš zaplatit bezhotovostně i jednorázově.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 12:37

to jo, ale 2% premii(500.-) ti posta neda ;-)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 3. 2014 12:39

A ještě si vezme 5 Kč - to už jen z principu raději zaplatím napřímo... :-)

-- 24. 3. 2014 12:41 --

No nejspíše tedy ještě taky něco zaplatím kartou převedu prémie a nechám kartu převydat.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2014 13:05

super, díky slavo za info - tím pádem by měly každným dnem dorazit classic karty (za life + dodatkovou) a aktivuju je, až proběhne SIPO na dosavadní lifce (jen nevím, kdy dojde k převodu kreditního rámce, protože sipo bude lehce přes 12k)
jinak jsem lifkou zaplatil dnešní oběd, takže jakmile se platba promítne, vycucnu posledních 500 premií
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod refedr 24. 3. 2014 14:05

slavo963 píše:@refedr, presne tak, jenom dodam, ze abys nestracel zbytecne cas, pozadej o zmenu Life na classic v predstihu, trva to cca 5-7 dnu a do 14.4. ti muze classic lezet v supliku


Díky moc Slavo, ale jak bych mohl žádat dříve o změnu CitiLife na Classic, když asi 10.4. se mi strhne SIPO ze CitiLife. Já potřebuji, aby v 04/2014 se mi strhlo SIPO z mé současné CitiLife a za 05/2014 už z MALL KK. Tedy ke dni stržení SIPA (asi 10.4.) mi musí současná CitiLife ještě fungovat a né už být převedená na Classic KK, ne?
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HonzaMo 24. 3. 2014 14:10

myšpulín píše:A tvůj telefon neumí přijímat SMS?
Prostřednictvím mobilního telefonu znamená, že ti na něj pošlou jednorázové heslo pro potvrzení přístupu k IB.

Tak to funguje teď. Tzn. nebude to změna. No z hlášky viz níže jsem to tedy úplně nepochopil :-). Moje chyba. díky.
"Od pondělí 7. 4. 2014 se budete moci přihlásit do internetového bankovnictví Citibank Online pouze prostřednictvím svého mobilního telefonu. Váš bezpečnostní klíč bude k tomuto datu deaktivován."
HonzaMo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 15:16

@refedr

Zazadat o classic muzes kdikoliv, zmena nastava az aktivaci karty...to musis udelat do 60 dni od vydani karty....
Kdyz budes mit doma cassic, ale ji neaktivujes, stale je aktivni Life. Kdyz se strhne SIPO, vyber premie a aktivuj Classic na CITI lince(tim deaktivujes Life). Zaroven pozadas o preneseni uveroveho ramce a SIPO na Mall ze sve nove aktivni CLassic, akorat to musis stihnout do 15.4., coz neni problem, SIPO se strhne kolem 10. Pote pozadas o Life pres OnaDNes...so simple... ;-]
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod refedr 24. 3. 2014 16:17

@ slavo

Not too simple! :-) :-D Když budu mít už v předstihu Classic KK doma, tak si myslím, že pak CitiLife na Classic nebudu moci převést, protože Classic už mi bude vydána, ale bude jen možné u CitiLife dát výpověď (30 dní) ....a pak to nestihnu na OnaDnes. Fakt to máš ověřený, že když budu mít 10.4.2014 v šuplíku neaktivovanou Classic, tak po zaplacení SIPA z CitiLife kolem 10.4. pak můžu vyčerpat premie, doplatit vše co chybí na CitiLife, zažádat na lince o placení SIPA z MALL a pak ještě zavolat na linku a zažádat o převedení CitiLife na Classic? Já jsem byl dosud přesvědčen, že zažádat o převod z CitiLIfe na Classic lze udělat pouze, pokud žádnou Classic ještě nemám, tedy mi nebyla vydána. :hm
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 17:37

Tak to je logicke, ze nemuzes mit classic....

zavolazs na linku, zazadas o prevod na classic, oni ti ji poslou a aktivujes ji , kdyz budes chtit, treba vubec...

Nevim cemu nechapes, dovtedy kym neaktivujes classic, Life zustava aktivni...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2014 18:07

classic karty jsou doma ... by mě teoreticky zajímalo, když jsem dnes platil s lifkou, jestli by šly aktivovat
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 3. 2014 18:13

podle mne ano, akorat by se jiz nepripsaly premie
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2014 18:23

Přišelmi první výpis na mall kartu a je tam poplatek 50,- za vedení.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 24. 3. 2014 18:33

A provedl jsi v uplynulém zúčtovacím období alespoň jednu transakci?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků