Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 15. 10. 2015 21:49

Zajímavé. V srpnu mi na Mall kartě prošlo vybrání prémie 500+500+1000 v jednom zúčtovacím období. Ten strop 1000 Kč měsíčně platí už dlouho?
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 15. 10. 2015 22:16

Ten strop se vztahuje na PRIPSANI premii, nikoliv na jejich VYBER.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 10. 2015 06:25

Teď jsem zjistil, že s tím stropem je to v praxi bůhvíjak. Pokud je to z transakcí od posledního výpisu (což by mělo), pak už mám za toto období připsáno 1013 prémií. A těch třináct prémií mi na první transakce - 2 a 22 - nevychází. Pravda, za kalendářní říjen to je 960 ... vyzkouším ještě nákup za 2500,- a uvidíme, co to udělá.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 10. 2015 20:26

Minulý týden jsem objednal na mall citi kartu (kvůli plánovanému nákupu) ke stávající citi life. Mailem mě předevčírem přišly formuláře a než jsem to stačil vytisknout, tak dnes mailem zamítnutí bez udání důvodů. :-|
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 10. 2015 08:38

Mailem? To už šetří asi na poštovným :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 17. 10. 2015 08:45

2kamaradum z 5 ti taky prislo zamitnuti mailem, ostatnim mall kartu dali :)
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 17. 10. 2015 13:01

Při poslední výpovědi paní na lince nabízela snížení úroků na jeden rok a roční odpuštění poplatků za vedení karty, ale pětikilo že prý nedá, že podle záznamů jsem už příspěvek čerpal. Buď jsem měl smůlu na mimořádně svědomitou zaměstnankyni nebo je s nekonečnýma retencema konec.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tulum 17. 10. 2015 19:17

smůlu si neměl, stejně to proběhlo i u mě - asi už vyschnul pramen nebo už nepotřebují pro nového majitele držet stávající ovečky :oops:
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 17. 10. 2015 19:46

no mně ještě na konci září 500,- nabídli, tak jsem zvědav, jestli ještě v listopadu něco zajímavého nabídnou;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 10. 2015 20:06

tulum píše:smůlu si neměl, stejně to proběhlo i u mě - asi už vyschnul pramen nebo už nepotřebují pro nového majitele držet stávající ovečky :oops:

Stávající ovečky určitě potřebují držet - jenže se jim nechce držet je ze svého... Mně končí karta v únoru, psal jsem jim, že už novou nechci vydat. Ozvali se, ale nic nenabídli - prý se mám sám ozvat koncem prosince. Tak budu pro sichr držet spící Premia kartu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 17. 10. 2015 22:12

drkarel píše:Teď jsem zjistil, že s tím stropem je to v praxi bůhvíjak. Pokud je to z transakcí od posledního výpisu (což by mělo), pak už mám za toto období připsáno 1013 prémií. A těch třináct prémií mi na první transakce - 2 a 22 - nevychází. Pravda, za kalendářní říjen to je 960 ... vyzkouším ještě nákup za 2500,- a uvidíme, co to udělá.


Mám podobnou zkušenost, musel jsem rychle koupit nový kočárek, protože starý z bazaru se rozpadnul a prémie za nákup byla v plné výši bez ohledu na limit a překročil jsem ho opravdu hodně. Ale asi bych se na to nespoléhal.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tulum 17. 10. 2015 22:53

Tomáš Marný píše:Stávající ovečky určitě potřebují držet - jenže se jim nechce držet je ze svého... Mně končí karta v únoru, psal jsem jim, že už novou nechci vydat. Ozvali se, ale nic nenabídli - prý se mám sám ozvat koncem prosince. Tak budu pro sichr držet spící Premia kartu...


Zajímavé, mně také bylo naznačeno, že bych se měl ozvat v prosinci. Třeba budou zase něco rozdávat :-P
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 10. 2015 00:59

wit.cz píše:Mailem? To už šetří asi na poštovným :D

Ne mailem formuláře a v pátek hned dopis, zamítnuto.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 18. 10. 2015 11:09

jak nejsnáze zrušit pojištění ke kartě, které vnutil kurýr? Asi málo jasně jsem vysvětlil, že má jenom převzít kartu a osoba si pojištění stejně nechala vnutit a podepsala ho

respektive ani jsem nepochopil kolik se za to platí, v příkladu psali něco podle částky, ale nepochopil jsem dle vyčerpané částky nebo dle úvěrového rámce
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hakec 18. 10. 2015 11:14

Pojištění se počítá z dlužné částky. Pokud bude vždy dluh vyrovnaný na konci účtovacího období, nebude platit nic.
Hakec
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků