Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod maaart 20. 12. 2013 14:50

Po aktivaci KK ji mohu hned začít používat nebo bych měl (jako u jiných karet, kde si PIN nastavuji nebo měním sám v bankovnictví) pro jistotu zkusit zjistit zůstatek v bankomatu, aby se PIN na kartu zapsal? A pokud to udělám, je to zdarma? Nikde v ceníku jsem tuto položku (zjištění zůstatku v bankomatu) nenašel.
Předem díky
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 12. 2013 15:04

Kreditku Citibank jsem nikdy do bankomatu nedával. Jen první transakce musí být kontaktní a až další mohou být bezkontaktní.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 20. 12. 2013 16:21

Dovolím si nesouhlasit. Hned moje první platba byla bezkontakní a naprosto bez problému.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 20. 12. 2013 17:41

u kazde karty vzdy automaticky necham zjistit zutatek. u nove karty jednou za dva az tri roky je zjisteni zustatku to nejmensi zlo (mluvim teda obecne o jakekoli karte - kreditku nemam ale tento postup aplikuji ciste pro sichr u kazde nove debetky).
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 12. 2013 18:06

__Pavel píše:Dovolím si nesouhlasit. Hned moje první platba byla bezkontakní a naprosto bez problému.

Vycházel jsem z toho co píše sama banka. Nejednalo se v tvém případě jen o obnovenou kartu?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod NIXON 20. 12. 2013 19:04

Máte s Citi O2 zkušenost v Brně, že nemají žádné kurýry?
2x mě volali z Citi na domluvení termínu a pak mi řekli, že žádný termín nemají, že neví co se děje.

Dnes 2x :D
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 20. 12. 2013 19:06

Vyžadují při založení KK potvrzení o příjmu od zamšstnavatele, nebo stačí čestné prohlášení?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maaart 20. 12. 2013 20:10

stepano píše:Vyžadují při založení KK potvrzení o příjmu od zamšstnavatele, nebo stačí čestné prohlášení?

Při žádosti přes internet ani jedno. Chtějí uvést poslední příjem a číslo na zaměstnavatele, ale mému třeba vůbec nevolali.

Ještě mě překvapilo, že nyní vydaná KK má platnost 09/16. Většinou mi chodí karty s platností 3 roky, zde 33 měsíců
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 20. 12. 2013 21:31

myšpulín píše:
__Pavel píše:Dovolím si nesouhlasit. Hned moje první platba byla bezkontakní a naprosto bez problému.

Vycházel jsem z toho co píše sama banka. Nejednalo se v tvém případě jen o obnovenou kartu?

Ne, je to moje první Citi kreditka, ještě ji nemám ani měsíc.
Nevíš náhodou, zda je změna dne vyúčtování zdarma? Nikde to nemohu najít.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 12. 2013 21:47

Tak to nevím, ale myslím, že takové věci dělají zdarma.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 20. 12. 2013 22:02

Mně na aktivační lince začátkem listopadu operátorka říkala, že změnit den vyúčtování nejde.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 20. 12. 2013 23:12

Jde. Nebo aspoň šlo.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 12. 2013 23:56

K čemu je to dobrý? Abych o pár dní posunul zaplacení kreditky od termínu výplaty?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 21. 12. 2013 00:43

Přesně tak. Je nešikovné mít splatnost dva dny před výplatou.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 21. 12. 2013 11:47

Změna termínu je možná a je zdarma. Já jsem to třeba dělal proto, abych u Citi sladil splatnosti vícero kreditek. Vyřizuje se to přes CitiPhone, je to vhodné realizovat tak, že se nejdříve uhradí poslední výpis a pak se tam zavolá s požadavkem na posun toho termínu.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků