Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 2. 9. 2016 10:52

Mně navíc v RB řekli, že limit mohou zvýšit nejdříve půl roku po vydání karty, v City nic takového napamatuju.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 2. 9. 2016 11:45

Já ho dávno tomu snižovala, takže to by problém nebyl. Doma máme karty 2 a obě už s poplatkem, chtěla jsem tedy jednu navýšit a druhou zrušit, tak nic tedy
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 2. 9. 2016 12:15

City navyšovala limity sama od sebe a podle klíče, který nikdo nechápal. Pokud ho někdo chtěl zvýšit bez jejich nabídky, musel doložit příjmy taky.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 9. 2016 14:39

U všech bank to funguje stejně:
Když chcete limit navýšit sami, tak tvrdě dokládat. Když ho navýšit nepotřebujete, tak ho banka pravidelně navyšuje sama. Když si ho snížíte a pak chcete navýšit (třeba na předchozí úroveň), tak je to zase problém a dokládat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 3. 9. 2016 16:29

Zabak.kuk píše:Já ho dávno tomu snižovala, takže to by problém nebyl. Doma máme karty 2 a obě už s poplatkem, chtěla jsem tedy jednu navýšit a druhou zrušit, tak nic tedy


Pokud jsi chtěla převést limit z jedné karty na druhou a tu první zrušit, tak se obávám, že Citi byla jediná, kdo převod limitů mezi kartami umožňoval.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 3. 9. 2016 20:41

dlouhy.dejw: o tomto jsem vůbec nevěděla, že by to takto mohlo jít. Na mé kartě mám limit docela malý, tak jsem ho rpostě chtěla navýšit - nemusí to být dokupy to co teď aktuálně karty 2, víc peněz tam ale potřebujeme, no a tu druhou zrušit. Na té druhé je limit větší, jenže je tam blbě nastavené zúčtovací období - splatnost k 5., to nechci, proto jsem jí chtěla zrušit a nechat tu kde mám splatnost 15.- zase tam je ale malý limit. Začarovaný kruh. Nebo můžu nějak změnit zúčtovací období na kartě? Pokud by to šlo tak bych nemusela zrušit navýšení karty...
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2016 21:05

Co jednu nebo obě zrušit a vzít si jinou s vyšším limitem a navíc se vstupním bonusem?
A hlavně neříkej, že se bojíš, že ti další nedaj :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 3. 9. 2016 21:10

nnnokiaE52: A za jak dlouho po zrušení mohu žádat o novou? Není problém to tak udělat - jen tedy asi opět opruz s PoP + návštěvou pobočky :-( Jinak teď máme oba mall - chceš říct že pak znovu můžeme ádat o ní a dostat poukaz na 2t opět? To by bylo fajn, o tom žádná :-)
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2016 21:31

Já čekám na půl roku od zřízení a budu vypovídat. Jak mall.cz tak Aukro. A je mi jedno, jestli mi jí potom neschválí; vratky přes jisté kanály nepoužívám.
Bez vracecí kreditky se obejdu. Ale RB ty kreditky tak ráda poskytuje, že se nebojím.. ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 3. 9. 2016 21:49

Tak mně je hlavně o ty 2% z každého nákupu. No a 2t bonus by se samo taky hodil, když už bych si kvůli tomumusela složitě shánět to PoP.
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2016 21:52

PoP?
anonymni

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 3. 9. 2016 22:08

potvrzení o příjmu...
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2016 22:37

Nikdy to po mě nechtěli, ani Citi ani RB, a kdyby jo, kašlu na to.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 3. 9. 2016 22:59

Bylo mi řečeno, že pokud kartu chci navýše, je potřeba ho dodat. Podle mě pokud kartu zruším a budu chtít novou, budou ho chtít taky:-(
Zabak.kuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 4. 9. 2016 03:32

Měnit zúčtovací období bylo v Citi možné bez problémů (i když občas to znamenalo kartu nejdřív (částečně?) splatit). V RB to nejde? Rušit kreditku a žádat o novou mi přijde jako hodně extrémní náhradní řešení.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků