Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tx999 23. 4. 2014 17:04

Tomason87 píše:Náhodou někdo neví, zda si lze ze Citi kreditky převést peníze na účet tak, aby spadly do bezúročného období? Případně kolik to stojí, případně je nějaká jiná kreditka, která by to uměla?

CSOB - uhrada slozenky na poste (poplatek v zavislosti na vysi placene castky). V kombinaci s Equa bank tak lze mesicne prevest tusim az 50k zdarma.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 23. 4. 2014 17:49

dneska jsem aktivoval clasic kreditku převedou z life a do 10 minut jsem požádal opět o life přes OnaDnes a schváleno, tak uvidíme.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 23. 4. 2014 20:14

Nechápu čím je OnaDnes varianta tak výhodná, že tu po ní všichni blázní, umí něco navíc?

Co říkáte na Mall variantu Umí asi nejvyšší vratky (3 %).
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Taki 23. 4. 2014 20:28

:?: :?: :?:
a) +3.000,- a vratka 2%
b) +2.000,- voucher a vratka 2%

Nepleteš si ty 3% s Billou?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 23. 4. 2014 20:33

přesně jak píše Taki, astrapa v tom má zmatek
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod refedr 23. 4. 2014 21:38

tx999 píše:
Tomason87 píše:Náhodou někdo neví, zda si lze ze Citi kreditky převést peníze na účet tak, aby spadly do bezúročného období? Případně kolik to stojí, případně je nějaká jiná kreditka, která by to uměla?

CSOB - uhrada slozenky na poste (poplatek v zavislosti na vysi placene castky). V kombinaci s Equa bank tak lze mesicne prevest tusim az 50k zdarma.


Promiň, moc jsem to nepochopil. Můžeš to prosím podrobněji vysvětlit. Předem díky.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tx999 23. 4. 2014 22:20

Proste karty CSOB (kreditni i debetni) lze pouzit k uhradam sluzeb na poste.
A jednou z tech sluzeb muze byt platba slozenky.
A tou slozenkou muzete poslat penize na libovolny ucet.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 24. 4. 2014 06:47

Po včerejší ranní žádosti a poledním schválení jsem dnes ráno podepsal papíry. Kurýr mne hned upozornil, že karta samotná už není součástí prvotní dodávky (ten samý mi před 3 týdny předával Mall, tak se mi hned připomněl). Karta by podle něj měla dorazit do 10-14 dnů. Tedy po termínu konání akce. V podmínkách je napsáno: ... Každý Klient, který v Době trvání Akce požádá o Kartu pomocí Portálu, vydání takové Karty je ze strany Citibank následně schváleno a Kartu aktivuje, získá od AdFinance Bonus, který mu bude připsán na kartový účet nejpozději do 15 dnů od aktivace Karty.
Tak jsem velmi zvědav, jak si tuto větu poskytovatel bonusu vyloží ;-)

Jak se říká: Hloupý, kdo dává a hloupější, kdo nebere a v případě banky to platí obzvláště :-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 24. 4. 2014 07:52

Dá se ten onadnes bonus vytáhnout zdarma skrze bankomat?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 4. 2014 08:05

neda, resp. zaplatis za vyber z bankomatu a hned ti jedou uroky. To je takovy problem kartou zaplatit v obchode?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2014 09:05

Vratku z mallu mám dnes na účtě.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 24. 4. 2014 09:08

slavo963 píše:To je takovy problem kartou zaplatit v obchode?

Jen mě to zajímalo.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 24. 4. 2014 09:45

Každý Klient, který v Době trvání Akce požádá o Kartu pomocí Portálu, vydání takové Karty je ze strany Citibank následně schváleno a Kartu aktivuje, získá od AdFinance Bonus, který mu bude připsán na kartový účet nejpozději do 15 dnů od aktivace Karty
= Každý Klient, který v Době trvání Akce požádá o Kartu pomocí Portálu, získá od AdFinance bonus (za předpokladu, že mu Citibank kartu následně /do doby, kterou má CitiBank stanovenou pro přiklepnutí karty/ schválí a klient si jí následně /do doby, kdy to dle produktových podmínek lze/ aktivuje)

Je to jednoznačně stylizováno tak, že se musí stihnout požádat o kartu v době konání akce, aby Ti byl na ní připsán bonus. A to vložené souvětí je jen pro AdFinance ochrana, abys po nich nepožadoval vyplacení bonusu, když by Ti CitiBank kartu neschválilo a když by sis jí neaktivoval, tzn. když by sis o ní jenom požádal.


Pokud by bonus chtěli připsat jen těm kdo požádají a zároveň i aktivují do konce konání akce, muselo by to být napsáno třeba takto

Nejednoznačně:

... Každý Klient, který v Době trvání Akce požádá o Kartu pomocí Portálu a zároveň mu je vydání takové Karty ze strany Citibank schváleno a Kartu aktivuje, získá od AdFinance Bonus, který mu bude připsán na kartový účet nejpozději do 15 dnů od aktivace Karty.

Jednoznačně:

... Každý Klient, který v Době trvání Akce požádá o Kartu pomocí Portálu a zároveň mu je v Době konání akce vydání takové Karty ze strany Citibank schváleno a zároveň si v Době trvání akce Kartu aktivuje, získá od AdFinance Bonus, který mu bude připsán na kartový účet nejpozději do 15 dnů od aktivace Karty.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gandalf007 24. 4. 2014 10:05

Taki: Pěkná analýza ;-) Výklad vnímám stejně, ale u některých institucí holt člověk nikdy neví :-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 24. 4. 2014 11:21

U O2 to bylo stejné, požádat do konce lhůty, bonus dorazil po této lhůtě.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků