Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 9. 2016 05:32

Zase proč nezrušit kreditku, za kterou budu stejně brzy platit měsíční poplatek a která mi nevyhovuje pro nízký limit..?
anonymni

Odeslat příspěvekod milanBrno 4. 9. 2016 06:10

Treba proto, ze mi dava 2% a dvakrat 2% je vic nez jen jednou...
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 9. 2016 07:20

Nečti jen poslední příspěvek.
anonymni

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 9. 2016 07:24

Dneska byl pro mě den D. Podle RB jsem měl čekat na SMS, která mi řekne, že můžu aktivovat novou kartu a stará mi bude znefunkčněna.
SMS jsem samozřejmě žádnou nedostal, starou kartou se mi nepodařilo zaplatit, tak jsem zaplatil tou novou. Vážně je takový problém tu SMSku poslat v okamžiku, kdy to překlopení udělají?
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 4. 9. 2016 09:50

SMS mi dnes ráno dorazila, ale karty jsem ještě netestoval.
Ale IB Citi už mě nezná...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 9. 2016 09:53

Tak 2,5 hodiny po aktivaci karty se v Raiffce vyspinkali a poslali mi smsku s tím, že si mám kartu aktivovat.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 4. 9. 2016 10:52

Jde s ní hned platit na netu?
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 9. 2016 11:24

Pokud jsi měl platby na internetu na staré Citi povolené, budeš je mít povolené i na RB. Už se to tu řešilo.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 4. 9. 2016 11:27

Vím. Na to jsem se neptal...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 9. 2016 11:40

Asi ano. Přímo jsem tedy neplatil, jen jsem se ji včera neúspěšně pokusil svázat se svým google účtem, kde se další platba má strhnout 14. září. A dneska po aktivaci už to svázat šlo. Ale ta aktivační platba musí být fyzická.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 5. 9. 2016 07:43

.357 píše:Jde s ní hned platit na netu?

Ne. Zkoušel jsem to a platba byla zamítnuta.
Volal jsem na infolinku a řekli mi, že se karta musí napřed aktivovat zaplacením v obchodě přes chip a popisovala, jak se to má udělat, jako kdybych nikdy kontaktně kartou neplatil.
Tak jsem jí poděkoval, pak mi slečna řekla, že by mi mohla kartu aktivovat sama přes telefon (proč to neřekla hned, jsem nepochopil, asi se jí do toho nechtělo). Poslala mi SMS na telefon, nadiktoval jsem jí kód a karta byla aktivní (s tím, že při prvním placení v obchodě musím zase použít chip).
Nicméně na internetu je karta už OK.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 9. 2016 08:22

Aktivace telefonicky. Prvni transakce po registraci 3ds zamitnuta, druha uz prosla.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 5. 9. 2016 09:09

Díky hoši, aktivaci tedy sfouknu zároveň s připsáním prémií :-)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 7. 9. 2016 09:24

Koho už migrovali, funguje nová karta hned druhý den bez hned problémů, nebo někdo na něco narazil? Budu potřebovat hned druhý den něco zaplatit, bude to fyzická platba na platebním terminálu, podle popisu migrace by měla jít, otázka je, jaká bývá realita, i když tady si nikdo na fyzické platby po migraci nestěžoval, tak snad jsem nic nepřehlédnul.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 7. 9. 2016 09:47

Já platil bez problémů hned druhej den, ale na netu...
.357
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků